HFT-Ruse 20-21 Април

dinkata

Редовен Потребител
"Съдиата" в момента в фейсбук има един известен под прозвището "Фостата" да не си ти ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пеко донеси чашки на срещатата.
"Чашки" е мнооого относително. Не си посочил: размер, тегло, форма, материал и т.н.
Да не говорим пък, че липсва и обем(вместимост) и с какво(цвят, мирис, градуси?) трябва да се изкара въздуха от този обем.
ПП. Между другото, разбирам повече от "чаши" отколкото от "чашки". И двете "понятия"са Чешко производство - и в двете се използва Pb(олово) за производството им ;).
Случвало се е и "чашите" да са мишена за тест на "чашките". ;)
 

Propar

Потребител
peko написа:
Пеко донеси чашки на срещатата.
"Чашки" е мнооого относително. Не си посочил: размер, тегло, форма, материал и т.н.
Да не говорим пък, че липсва и обем(вместимост) и с какво трябва да се изкара въздуха от този обем.
ПП. Между другото, разбирам повече от "чаши" отколкото от "чашки".
Случвало се е и "чашите" да са мишена за тест на "чашките". ;)

Погледни в подписа на Боби и ще разбереш какви чашки му трябват ;).
:quiet: Джокер 22LR :lol:.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
djboby написа:
Пеко донеси чашки на срещатата. По регламент е с фиксиран зум, но ако ако докараш чашки за съдиата(мен) може и да не бъдеш с фиксиран зум :-[ ???

А май както сте почнали ще се стреля на разфокусиран зум :crazy:
:cheers: :cheers: :cheers:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Въпрос към организатора:
Може ли да стрелям ХФТ с ловна пушка - за компенсация предлагам без оптика? Ако не може само ще пия бира.
 

andi

Редовен Потребител
Адаш, твоята е дори в аристократичния клас - 16ка е :D :D :D :D :D
Моята и тя е с класически "сини" гени . Ами Илиан с неговия модерен снайпер в кой клас ще е , че той с бренекета 100 метра са му за загрявка :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щото както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:
 

Propar

Потребител
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щато както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:



Заемам се ;).
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Propar написа:
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щато както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:



Заемам се ;).
Да няма да е зле да има телефони за връзка и да се публикуват местата да отсядане, все пак може да има и нови колеги които не са идвали :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Propar написа:
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щато както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:
Заемам се ;).
Дидо, ще ти донеса нещо, дето няма да го връщам после във Варна! ;) :D ;) :cheers:
 

Propar

Потребител
MAD MAX написа:
Propar написа:
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щато както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:
Заемам се ;).
Дидо, ще ти донеса нещо, дето няма да го връщам после във Варна! ;) :D ;) :cheers:



:yahoo: И аз благодаря.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Propar написа:
MAD MAX написа:
Propar написа:
MAD MAX написа:
Ще помоля, ако някой минава край хижа Приста(мисля така се казваше мотела където обикновено отсядаме - с атракциона Дунавско село) да вземе някакви телефони за връзка(ако изобщо работят), щато както винаги всички телефони които имам не отговарят или са грешни. Предварително благодаря! :cheers:
Заемам се ;).
Дидо, ще ти донеса нещо, дето няма да го връщам после във Варна! ;) :D ;) :cheers:



:yahoo: И аз благодаря.

Пак намаза ааааа. Ще го споделиш ли с новобранеца ;) :cheers:
 

djboby

Потребител
Днес бе оточнено и мястото за палатки, също така и трасето.
 

Propar

Потребител
Хижа Приста
082 82 02 76
0896 688 550

Разполагат с апартамент 40лв.
стая с две легла + санитарен възел 15лв. на легло
стая с 3 , 4 , 5 легла санитарен възел на етажа 10лв. на легло

За '' Дунавско село'' запазено за Варненска група - SEA WOLVES .

За други мотели ако има интерес питайте ще се постарая да набавя инфо ;).


П.П. valens1968 не мога да те пропусна :quiet: наблюдавамте от близо :cheers:.
 

djboby

Потребител
Нощните стрелби ще са по желание. Ще бъдат извън състезанието, на своя отговорност. Правим го с цел да може да не се разбутва масата.


Така състезанието ще започне на 20.04 между 12-13ч и ще бъде в два кръга които ще се проведат на същия ден с почивка 1 час края на състезанието ще е докато деня позволява(7:00 приблизително). Приех това време с цел да е удобно за всички пътуващи. И за по интересно няма да има само грамоти. Мишени ако искате си носете, имаме в наличнос достатъчно.

Нека времето да бъде с нас :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Propar написа:
П.П. valens1968 не мога да те пропусна :quiet: наблюдавамте от близо :cheers:.

Да започнем да се наблюдаваме още от петък 19.04 по икендия :cheers: Нещо против ;) :D

djboby написа:
Нека времето да бъде с нас :cheers:

За времето на теб разчитаме шамане ;)
 
A

Anonymous

Гост
Между 15 и 25-ти съм в изпитна сесия. Не знам все още кога точно са изпитите. Ако са в началото и свършат до 19-ти, идвам.
 

dinkata

Редовен Потребител
Диджейче, пистолет ще има ли тази година ?! По принцип знам, че е традиция на вашите мероприятия тази дисциплина, но не е обявена нещо, а трябва да знам дали да започвам пак тренировки... :cheers: :cheers:
 

djboby

Потребител
Ти наблегни на сърцата, че нещо съм на диета ;) Няма да има пистолет на тази среща. Аз и затова не съм писал.
 
Нагоре