Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

doctora

Редовен Потребител

Svetoslav

Потребител
Махни противооткатната вилка и мери отново скорости. Проблемът няма да се реши с олекотяване на ударника. Възможно е клапанът да си иска тапата и пружината. Те също му помагат.

Gadnqra отново излезе прав колега.Клапана си искаше прожинката,сложих не мн корава и силно вентилирана тапа,пушката показа следното.

200 бара 15 градоса темперетура с jsb KING 1.645 AT 44 Long 6.35
1-292
2-303
3-298
4-297
5-299
6-300
7-298
8-300
9-302
10-298
11-298 150 b
12-295
13-294
14-287
15-289
16-284
 

BillyBounce

Потребител
Здравейте колеги, някой знае ли каква е дължината на цилиндъра на ат44 ? Обикновения цилиндър (180сс), а не дългия. Интересува ме само частта която се показва, без клапана! Преглеждах за тая информация тук в темата, ама нещо не я намерих. Или поне да ме насочите къде да я търся! Благодаря предварително!
 

rivan

Редовен Потребител
Ползвай търсачката!Аз също не се оправям когато търся нещо конкретно, но според по-опитни колеги върши работа.
 

Emp

Редовен Потребител
Здравейте колеги, някой знае ли каква е дължината на цилиндъра на ат44 ? Обикновения цилиндър (180сс), а не дългия. Интересува ме само частта която се показва, без клапана! Преглеждах за тая информация тук в темата, ама нещо не я намерих. Или поне да ме насочите къде да я търся! Благодаря предварително!
Колега цилиндъра без клапана и без куйкфила и манометъра (само тръбата) е дълъг 39 см ,а със куйкфила и манометъра ( частта която се показва ) е 43,5 см.
 
Последна промяна:

Коварен

Редовен Потребител
Добро утро колеги, снощи счупих противооткатната вилка на Булл Босса и ако на някой му се намира излишна или може да помогне с изработването на такава ще съм Благодарен!

Поздрави Жоро !
039241438.jpg
 

Коварен

Редовен Потребител
Пружината на клапана е сменена с доста по-корава без да подложиш парцалче на шока не можиш да я свиеш с палец...ще мисля и този вариант оги-пз багодаря за предложението.
 

Коварен

Редовен Потребител
Колеги да попитам от къде купувате уплатнетия (О пръстени) ? Вчера бастисах вътрешното уплътнение на цевта през което минава дотиквача размери 5,5 х 1,5 никъде в Карлово нямат такъв размер...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Имам от тях в колата, макар и в тоз калибър да нямам пушкало.
Трябва да се внимава при чистене с парцалчета да не се измъкне.
Не знам обаче кога ще идвам до К-во.
 

Коварен

Редовен Потребител
Пеко за втори път го разкъсвам това уплътнение при завод без барабан и дотиквач кво да ти кажа... аджамийска работа...

Колегата mobilen ще ми вземе тия дни като ходи в Хубата
 

lynx

Редовен Потребител
Дръжката се маха, иначе не може да сложиш оптика или евентуално бързомер или друго :):D
Турците пак послъгват, в сайта на Пушка.ЕУ за .30 калибър пишат, че е 70 джаула, а в клипа по-долу при замерването е 203м/сек. с 2.9 грамови чашки=60дж.
 

strelqmto4no

Потребител
Колеги, кажете с какво да залея дупките на БК и след това да го пробия на ново. Пробиха ми го накриво. Някаква смола или тъй наречения течен метал. Какво е туй чудо никога не дъм ползвал.
 
Нагоре