Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от ivodoc, 6 Октомври 2008.

1. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,564
    от:
    Варна 0899/859-831
    Има има Жоре,ама всичко е в Русия,а там с доставките на възд.оръжие е олееее,малееее не искам и да чувам повече!

joro_ihr харесва това.
  2. ToHKa

ToHKa Потребител

Публикации:
    430
    от:
    Стара Загора
    шедьовър шедьовър :D

Абе честно си прилича на автомат :) , а "завършека" на бутилката само на мен ли ми прилича на ръкохватката на мод.80 ? :D

Последна промяна: 19 Декември 2016
    anibis харесва това.
  3. Alucard

Alucard Редовен Потребител

Публикации:
    452
    от:
    Плевен
    Нещо грозничко ми се вижда >.<

anibis харесва това.
  4. kaloyan_takev

kaloyan_takev Редовен Потребител

Публикации:
    220
    от:
    Монтана
    Само обърнете внимание на надписа на ремъка..., е с лека правописна грешка, но да не се окаже показателен!? :D

5. anibis

anibis Редовен Потребител

Публикации:
    2,564
    от:
    Варна 0899/859-831
    Така е,това е заради истинската "картечница"...:D с две ръкохватки:wall:

6. Gadnqra

Gadnqra Редовен Потребител

Публикации:
    1,455
    от:
    Русе 0897860296
    Приклад и ръкохватка се правят всякакви. По важна е железарията според мен. До колкото виждам турците четат по форумите и се развиват.

7. ininia

ininia Потребител ФТКС

Публикации:
    972
    от:
    София
    Колеги,не критикувайте нещо,което още не сте виждали....пък и 35 джанки съвсем не са малко.
    А за външния вид - на вкус и на цвет товарищей нет!

Alucard, Gadnqra and оги-пз like this.
  8. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Лично на мен булпап варианта не ми харесва, верно че съм голяма претенция от към външен вид...но голямо дебело шише от пред, и булпап модел не са съвместими, да не говорим че приклада също не му отива. Тактическият вариант за сметка на това хваща окото, пропорциите са балансирани добре и не се губи характерната линия, бутилката вече не загрозява силуета. :cheers: Можеха да се постараят повече с приклада на булпапа, а не просто да копират нескопосано тактическият приклад и да го орежат тук-там. :no:

9. mario321

mario321 Потребител

Публикации:
    99
    от:
    Гр.Пещера
    Има една поговорка :
    На гладния циганин му дали наденица да яде , че да не умре от глад , а той не я искал щото тя била крива :bravo:

Нищо лично към никой но къде са 4000лв, а къде са 1000лв , колко от вас имат 4000 да дадат , а колко са ползвали или ползват хатсан пушки за да усетят хобито , за парите си на хатсан нуждите се задоволяват :rambo:, а иначе без ич по добре ли е.. . :(

Последна промяна: 20 Декември 2016
  10. praetorian

praetorian Редовен Потребител

Публикации:
    1,845
    от:
    Стара Загора
    Така е, Марио...Но напоследък наденицата на Хатсан става все по - крива и скъпа. Видяли и те като жабата, че подковават вола и те вдигнали крака.На първо място - контрола на качеството - никакъв.Второ:цената.Ми, за тези пари къде по- качествени пушки от този клас, че и по- горен. А да, аз бих обесил без да се замислям дизайнера на хасаните. Напоследък съвсем се е олял...

11. mario321

mario321 Потребител

Публикации:
    99
    от:
    Гр.Пещера
    Добре кажете ми утре за 1000лв да си купя по хубава пушка от магазина , и да има 70-80джанки в 6,35, но да мога да си ползвам и гаранцията за това което съм купил

Аз също искам да имам нещо по добро , но нашите идио. . като не внасят по магазините ни тук как да си купи човек :mad:

Последна промяна: 20 Декември 2016
  12. praetorian

praetorian Редовен Потребител

Публикации:
    1,845
    от:
    Стара Загора
    Да ползваш гаранция?Каква и от кого?И за какво?Ти си купи Хатсан с келява цев, пък ходи си търси гаранцията :D

13. staif

staif Редовен Потребител

Публикации:
    1,405
    и за повече пари има и много по зле от към визия и качество..;) да не изброявам марките.. сами ще се сетите ;) :cheers:

Gadnqra харесва това.
  14. apapazov

apapazov Редовен Потребител

Публикации:
    442
    от:
    Пловдив
    К'ви 1000лв? Т'ва къде го пише. Като дойде тук ще видите че цената ще е различна

ToHKa and staif like this.
  15. ToHKa

ToHKa Потребител

Публикации:
    430
    от:
    Стара Загора
    Очаква се цена не по-малка от тази на Херкулеса, 1700+ .

16. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    622
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Здравейте колеги.Стрелям с моят БТ-65 6,35мм.,на метан с JSB 2.2 гр. 285 м/с,дотук добре но взе да ги сее ту наляво,надясно,нагоре ,надолу и постоянно през няколко истрела настройвам оптиката,реших оптиката се е прецакала макар че преди да я смъкна от БАМ-а се държеше добре,казвам си дошло и е времето,слагам новата оптика която продавам за проба ZOS 10-40X60 и изненада,същото поведение и с нея,а тя е нова не е използвана,позагледах се в дотиквача и виждам че се мести наляво надясно зависи в какво положение съм хванал болта като презареждам и усещам че когато движа дотиквача напред сякъш опира понякога когато вкарва чашката.Погледнах в кое положение седи най в средата на цевта и започнах така да зареждам,групата се посъбра макар че пак усещам да провлачва когато зареждам и понеже не мога с голи пръсти да вкарам чашка в цевта се прибрах в къщи да взема една пинцета да поставям чашките без да ползвам барабана и сега отивам да пробвам.Очаквам съвети за помощ.Благодаря Ви предварително.По късно ще пиша какво се получи.

17. sevdaka80

sevdaka80 Редовен Потребител

Публикации:
    761
    от:
    гр. Елена 0877 51 54 51
    Направи друг дотиквач който да е по изтънен в предната част,или изтъни този ако няма да му навреди.ако е такъв без отвор за въздуха идващ от трансвера,би трябвало да не пречи.

18. sts1969

sts1969 Редовен Потребител

Махни си модератора или ако имаш нещо друго навито на цевта от пред и всмукни с уста да направиш вакуум и запуши с език да видиш дали ще го задържи, след това напиши тук резултата да го обсъдим. Ако изпуска вакуума след 2-3 секунди, тогава имаш проблем в някой от осемте о-пръстена. ;)

19. ilko_dim

ilko_dim Потребител

Публикации:
    445
    от:
    Norderstedt DE
    Много еротичен съвет . :D:rolleyes:
    С тези Хатсани можем и нова професия да открием:cheers:
    Но това е правилен съвет, просто смукане и езици ме накараха да мисля в друга посока.:cheers:

andi and soundmax like this.
  20. 7842

7842 Редовен Потребител

Публикации:
    622
    от:
    Русе-0876302261-Георги
    Пробвах това с пинцетата -никаква разлика.Ето две мишени едната е с БАМ-а,другата е сегашната един и същи човек стреля,значи не е от мен причината:D и двете са на 50 метра.Това за вакума ще го пробвам след малко и ще пиша.Имам чувството че като вкарвам чашка в цевта усещам първо на главата после на полата че сякъш задира като минава през трансферпорта или си внушавам.Слизам до колата да направя еротичната сесия:p

Прикачени Файлове:

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена