Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

оги-пз

Редовен Потребител
Гладиуса според мен е по-добър.
Булбоса си е ат44 а гладиуса си е съвсем различна пушка.
През Пазарджик минаха 2 гладиуса с единия стрелнах няколко пъти и останах с добри впечатления, въпреки че собственика му не го хареса нещо.
В Любо беше втория и той е с добри впечатления, говорили сме по тая тема с него, но нека ной да каже повече. Все пак той има опит с нея.
 

angel angelov

Потребител
Здр оги стреля с моя гладиус 5.5 имаше фабричен дефект с дотиквача вкарваше леко на една страна чашките мачкаше полите и от там идваха много флаери.... смениха ми я с друга след което беше същата работа и взех галтиан 6.35 и съм мн доволен от галтиана

Гладиуса като визия конструкция ми харесваше ,като сила на метан го докарах около 75j с лека заигравка с <span class="corrected">пружините</span>
 
Последна промяна от модератор:

mitaka

Потребител
Колега купи Гладиус-6.35 и при прострелката с различни чашки цевта си хареса ЖСБ . Група на 50 метра - два железни лева
 

mario321

Редовен Потребител
Евала на турците за това че се опитват да се развиват, вече имат доста модели , и продължават да изкарват още , дано и по новите модели да имат малко по добро качество и ще е много добре и за нас .
 

kiborga

Потребител
Този хатсан автоматичния е много хубав но май е само 22 кал. и колко джаула е никаде май не пише ..
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ами гледайте внимателно клипа!
Хората правят замерване от 250 бара с JSB heavy.
Плато от 170 до 120 бара 60 изстрела с 35J.


upload_2016-12-18_5-41-33.png
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Реализацията на полуавтоматичен режим е разрешим технически проблем.
Но постигането на безотказна работа и консистенция на скоростите, трябва да се докаже......
Да не се окаже само, че е поредната полузаготовка която предлагат.
То и за това влакче ще си намерят пътници де, независимо че билета няма да е евтин.
 

dberov

Редовен Потребител
Гледах отново клипа внимателно но не видях от колко бара започва да стреля и на колко спира но нека приемем че са пропуснали и написаното е вярно.
Намерих я налична в турски сайт (Stok Durumu: Stokta var) но не пише нищо за мощноста, има само описание.

http://www.turkairsoft.com/hatsan-barrage-yari-otomatik-pcp-tufek.html

Пълнене до налягане от 250 бара
Обем на резервоара: 500 мл
Черен синтетичен приклад
11 mm и 22 mm пикантини и лястовича опашка
Диаметър: 5,5 мм / .22 кал
Пълнител: 12 изстрела

Дори и с преводача не можах да разбера долуизброеното върви ли подарък към пушката или не -

Kurma gerektirmeyen yeni model stoklarda, üstelik muhteşem hediyelerle!
Tüfek çantası, Browning 3-9x40 dürbün, dürbün ayağı, taşıma kayışı, yedek şarjör, ithal saçma ve bipod ayak hediyeli!!!


Ако да, цената е повече от добра 1685 турски лири което е 900лв. - http://coinmill.com/BGN_TRY.html#TRY=1685
 
Последна промяна:

joro_ihr

Редовен Потребител
За полуавтомата незнам, но в ценови клас до 1000 лева за нашия пазар няма по-добра заготовка според мен. Последния ми опит е с комета орион и смея да твърдя, че далеч не са и по-малко кусурите. Даже доста по-сериозни.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Комшийте са се засилили яката, докато се чудех гладиус или херкулес те пуснаха и това чудо.
А и на това чудо цената от 900лв е трепач.
Без съмнение ще ударят в земята другите производители и тяхните цени от по 2500 3000 хил. лв.
Каквато и заготовка да са знаем че след лек тунинг всичко си идва на местото.
Тяхните пушки не са за състезание, защото нямат добра повторяемост, но за развлекателна стрелба са си супер.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Жестоко се съмнявам за цена 900. По -скоро 1500-1700 като гледам другите модели. Това в наше село разбира се.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Херкулеса е скъп заради 2-те шишета.
Щом в Турция цената е такава горе долу ще е такава и тук.
 

dberov

Редовен Потребител
Комшийте са се засилили яката, докато се чудех гладиус или херкулес те пуснаха и това чудо.
А и на това чудо цената от 900лв е трепач.
Без съмнение ще ударят в земята другите производители и тяхните цени от по 2500 3000 хил. лв.
Каквато и заготовка да са знаем че след лек тунинг всичко си идва на местото.
Тяхните пушки не са за състезание, защото нямат добра повторяемост, но за развлекателна стрелба са си супер.

Аз съм силно заинтригуван от булпапа, за сега не мога да го намеря в наличност но ако цената се доближава до тая на Hatsan Barrage взимам го веднага щом излезе, един нов приклад и ще придобие съвсем приличен вид а недъзите ще ги оправим. Отдавна се точа за автоматична или полу автоматична пушка за стреляне по бягащи мишени и все произхода, цената и сервиза ме е възпирало.

2016-12-18_104830.jpg
 
Последна промяна:

ininia

Потребител
ФТКС
Това,което е показал на сайта Митко Беров е за нормална пушка,а не за булпап.Каква ли ще бъде цената на булпапа?
 
Нагоре