Hatsan FlashPup или Kral Empire XS? Войната на пластмасите

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Да,да чета те и със сигурност си сериозен човек,но такива мишени са не сериозни,утре всеки ще си купи флаш и ще очаква такава мишена на 100м. от кутията!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
От кутията не, но след доработки - да. Аз съм за Флаша. Мишената е истинска и си е съвсем реална. Виждал съм и съм правил много такива. И по-добри. С турски пушки и пред свидетели. Но пушките не са от кутията, така е. Е и какво от това - ще се направи пушката. Правят се и по-скъпите пушки. Доста даже. Така, че колега взимай Флаша, а пък апетитът идва с яденето.
 

Cowboy

Новодошъл
Благодаря на всички колеги, които дадоха своето менние.
Ясно е, че ще се наложи да се занимавам с доработване, но вярвам, че така се натрупват повече знания.

Цял ден чета по въпроса и гледам демонстрации.
Ето един клип, показващ на каква точност е способен Хатсан Флашпъп в диапазона от 35 до 100 ярда в .25 калибър (6.35).
Най-тежкият проектил, който е използван във видеото е 34 грейна (2,20 грама).
Разбира се, това е в САЩ, и както спомена някой от колегите - възможно е пушките за износ за Америка да са с по-високо качество от нашите тук.


ПП: човекът във видеото има афилиейт линкове, което показва, че получава процент от продажбата на продукт. Това обаче не означава непременно, че видеото не е истинско или, че той лъже за нещо.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Ясно е, че ще се наложи да се занимавам с доработване, но вярвам, че така се натрупват повече знания.
По горе ти писа човек,който със сигурност знае повече за тия пущуни от този инфуленсър(нали така се казва),за останалото дясното кранче е студена а лявото топла вода!
 

njatanasow

Редовен Потребител
Колега Cowboy, По принцип съм против Хатсаните,но твоя случай е по специален!След като търсиш максимално къса пушка значи няма да стреляш по книжни мишени и убойната зона ще е доста по голяма,затова си я вземай пушката и се кефи!Ако ти се дават още пари я тунинговай ако не стреляй си така!
 

Gadnqra

Редовен Потребител
С 1,175гр. JSB 40-50дж. на 100м.?
Пешо, ставаше въпрос за 6,35. Повечето цеви на Хатсан в 5,5 не стават, но в 6,35 са много добри. Иначе в 5,5 с БАМ-50, с JSB 1,175 много хора си правеха спокойно групи, колкото лев на 100 метра. Павката, с Гладиатора ги събираше в 50 ст. Точно с около 48 дж.
 
Последна промяна:

Cowboy

Новодошъл
Това много красиво,турско ли е?
Да, турско е.
Доколкото схващам, това е сравнително нова компания на пазара на въздушни пушки. Май някъде през 2019-2020 започват да правят въздухарки. Преди това са имали опит с огнестрелно оръжие.
 
Нагоре