FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 10.04.2011 г.

lynx

Редовен Потребител
fatalen написа:
Ето и резултата от това, кой колко пъти излъга вятъра.

Най-големи лъжци:
BAD TORO - 42
fatalen - 42
.......
Мммммм, да!
Бате Явчо се оказа прав с лафа:
"Понеже Симо и Божидар редят трасето и си записват метража до мишените, няма начин да ги победиш на техен терен" :wall:

;) ;)
:cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Мммммм, да!
Бате Явчо се оказа прав с лафа:
"Понеже Симо и Божидар редят трасето и си записват метража до мишените, няма начин да ги победиш на техен терен" :wall:

;) ;)
:cheers:


Ааааааа, не!!! Аз днес бях от поддържащия персонал.
Явчо ги "мери" мишените на днешното редене ;) ;) ;)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Наистина беше приятно, а за новаци като мен и вълнуващо - за първи път участвам и не знаех кое и какво... :rambo: :wall:
Всичко беше супер, организацията - префектна, скарата - отлична, хората - приятни...
Докоснах една пушка, която ме изтрезви относно моят хатсанчо... а бях щастлив и интусиазиран новак :yahoo:
Може би някой ден и аз ще имам нещо по-така ^-^
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Никога не съм си помислял, че мога да изпитвам носталгия в България.
Явно остарявам
:worship: :worship: :worship:
 

mitaka101

Потребител
Хубаво състезание стана. Всеки път научавам по нещо - този път научих да се доверявам на измерените рзтояния на оптика с преден паралакс /таско 6-24х50/ нямах отклонение повече от метър спрямо зос, което ме устройва напълно - корекциите ми са на дотове.
Специално заради вятъра бях донесъл и 125-та, ама се надцених с 16 джаула пружинка...
Унищожените количества кИфтета ме принудиха да хапна само една пържола за вечеря :)
И за всяко следващо събиране ще подготвям по 20-на капачки набучени на шишове, че са най-удачни и лесни за редене!
Благодаря за сетен път на организаторите и на всички присъстващи на мероприятието!
:cheers:
 

jost70

Потребител
ФТКС
То , май не остана какво да ви разкажа :)
Ще обобщя : Прекрасен ветровит ден ,Трудничка стрелба,Приятелска компания около скарата , много стрелба извън надстрелването /Капачките се оказаха малко ,нямах повече !/
Прав е Симо , може и 40 мишени !
Благодарности към всички уважили мероприятието ,и специално мойте към Рашко за прекрасната пушка.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Ами те резултатите ясно показват къде са дислоцирани стрелците-господари на ураганните ветрове: максималният ви резултат от два кръга е 42точки , а нашия - 74 и то при 6 мишени по малко :p :yahoo:. Изобщо не си струва да хабим време и гориво да идваме да ви друсаме шушоните по състезанията на ФТКС :p ;)!
 

mitaka101

Потребител
Резултатите са в различни дисциплини - в едната "дрън" се брои за точка, а в другата - за пропуск :)
И като ги преведеш в едната или в другата категория - резултата май е отчайващо в полза на "кестените".
:eek:
;) ;) ;)
П.П. Слабаци.
П.П.П. Елате, ако ви стиска. Винаги сте добре дошли!
Пздрави!
 

lynx

Редовен Потребител
Архитекта написа:
Ами те резултатите ясно показват къде са дислоцирани стрелците-господари на ураганните ветрове: максималният ви резултат от два кръга е 42точки , а нашия - 74 и то при 6 мишени по малко :p :yahoo:. Изобщо не си струва да хабим време и гориво да идваме да ви друсаме шушоните по състезанията на ФТКС :p ;)!
Eeee, Архитектееее :eek: ;)
Вашият "Стадион-таргет" не може да се мери с Бонсовия "Дийп Форест-таргет", степента на трудност е несравнима. ;)
Идвайте на Софийските състезания, ще има какво да научите.
Не е чак толкова срамно, че ще се класирате с по 20 точки надолу спрямо останалите.
Ще се оправдаеш после, че този който е редил трасето не е нивелирал мишените и не падат от 11-12 джаула :banana: ;) ;)
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Абе няма лошо, че се включваш компетентно, ама е желателно все пак преди да се пише - първо да се прочете /пост №55, графата с вертикалните ъгли в скобки/:
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... hp?t=21.45
Е - как ти се вижда "стадиона" - равен кат софийско равно поле :p ;) !
А по Бонсовите трасета /и откритите, и горските/ сме идвали и пак ще идваме с удоволствие :cheers: !
 
Нагоре