FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 10.02.2013 г.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
1-во ФТ мероприятие на ФТКС за тази година :rambo:


Състезанието ще се проведе в м. "Бонсови поляни" на беседката над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 25-30 мишени, разпределени в 10 – 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се минават 2 пъти (два кръга). Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.

Събираме се най-късно в 9:00ч. на беседката. Трябва да се реди трасе. Ще помоля за дейно участие от всички, за да може да ни е по-приятно мероприятието.


Програма:
9.00-10.15 ч. - аранжиране на трасето.
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.

Поради лошото време и аналогичните прогнози за време е възможно да отложим състезанието за другата неделя (17.02)!!!
Събота вечер ще решим дали ще има състезание. Подробности тук в темата!



ПП Надписът "Овча Купел" от първата снимка, да се чете кв. "Горна Баня"

index.php


index.php


index.php



При възникнали въпроси, тук или на ЛС.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
fatalen написа:
Отлагаме мероприятието за 17-ти февруари!

Не съм Агитатор, но следващата неделя я дават още по върла...
Без да се бъзикам - отложете го за 24-ти, дано да го дават по-добро времето и ви обещавам банда Мускетари :yes:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
shstanchev написа:
fatalen написа:
Отлагаме мероприятието за 17-ти февруари!

Не съм Агитатор, но следващата неделя я дават още по върла...
Без да се бъзикам - отложете го за 24-ти, дано да го дават по-добро времето и ви обещавам банда Мускетари :yes:

И аз не съм агитатор и ще вземем да го отложим за 24.02.13 та да я видим тая прословута Мускетарска банда. Защото напоследък от нея само Архитекта си е спомнял къде са Бонсови поляни. :D
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Събрах мненията на няколко колеги относно повторното отлагане на състезанието. Всичките са "за".

Отлагаме мероприятието за 24 фувруари!
 

bjorn_borg

Новодошъл
Здравейте колеги за жалост нямам превоз и бих бил благодарен ако с някой от колегите се разбереме и има възможност да ме вземе от някоя по достъпна за мен част на София :) а иначе съм от Нови Искър.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не че е жизнено важно, но да питам дали ще има такса ? Просто не е упоменато.... :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Приемам заявки за скарата. Непотвърдени заявки - носете си мат'рял или ми звънете на телефона.
 

tzocho

Потребител
Утре идвам да тествам и да се похваля с новата пушка, ... а пък и да ви видя, че ми домъчня за вас. :)
 

mitaka101

Потребител
От толкова Скари/бири/скари дано ви остане време и за някоя мишенка :)
Пак ви завиждам ...
Приятно :rambo:
 
Нагоре