FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 07.04.2012 г.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
2-ро ФТ мероприятие на ФТКС за тази година :rambo:

Предвид метеорологичната прогноза, състезанието ще е в събота 07.04., вместо на 08.04.2012г.
Надстрелването ще се проведе в м. "Бонсови поляни" на поляната над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 30 мишени, разпределени в 12 – 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се минават 2 пъти (два кръга). Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.
Такса за участие - 5лв.

Събираме се най-късно в 9:00ч. на поляната. Трябва да се реди трасе. Ще помоля за дейно участие от всички, за да може да ни е по-приятно мероприятието.
Ако може и някой да изпринти протоколи за отчитане.

Програма:
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.



ПП Надписът "Овча Купел" от първата снимка, да се чете кв. "Горна Баня"

index.php


index.php


index.php



При възникнали въпроси, тук или на ЛС.
 

TeXHo

Потребител
Приемам заявки за включване в бройката за барбекюто. Менюто ще е или червени стекове от Кауфланд, или шишчета/пържоли от Горна Баня или кебапчета/кюфтета от любимия ми цех. Така че, очаквам който иска да яде, да вземе да каже какво и колко. Според най-популярния избор от 3те ще ходя утре да напазарувам.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС

bateiav4o

Потребител
Аз ще участвам само на скарата май в събота съм дежурен на работа. :'(
 
A

Anonymous

Гост
Също мисля да се включа в стрелбата, пържолките, шишчетата, наденичките, кебапчетата. Панчо, доведи си твоя приятел, кинодееца - скараджия. Много добре се справя. :D
Състезанието ще се проведе на поляната, където по-преди го организираха Панчо и Митака?
 

TeXHo

Потребител
След днешния дъжд, дали заслона не е по-добър вариант?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Може и да преценим на място къде да бъде. Що се отнася до евентуално кал, май на полето ще е по-приемливо, защото е тревичка, а не почва като на беседката.
 

bateiav4o

Потребител
Аз ще си взема гегата и ботушките пък може и да сколасам да мина трасето ако не сте го събрали още :) :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Супер състезание се получи! Много ми напомни за миналогодишното издание на Купа Балкантрейд. Поляна и вятър, който на моменти можеше да помести стрелящите. За да е пълна приликата - слънцето ми изгори врата ;)
Имах няколко паметни попадения, мишени свалени с прицел извън силуета. Имах и доста пропуски, поради грешна оценка на вятъра. Като цяло, много интересна стрелба, забавлявах се отлично.
Постреляхме, похапнахме, полафихме. Въпреки, че въглищата на Кауфланд се изложиха, мисля, че никой не остана гладен. По-късно ще кача снимки.
 

DANNY

Редовен Потребител
TeXHo написа:
............................
Имах няколко паметни попадения, мишени свалени с прицел извън силуета. Имах и доста пропуски, поради грешна оценка на вятъра. ............................

Я и такива неща ли се случват?! :eek:
Аз си мислих, че само гърмиш и те падат ???
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Много готина стрелба се получи :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Вятъра направо ни се подиграваше на моменти :mad:

Ето и класирането:

1. fatalen - 43
2. TeXHo - 38
3. Milen.M - 37
4. BAD TORO - 35
5. scandalo - 30
6. cdman - 26
jost70 - 26
8. bernhard - 21
9. tzocho - 17
 

Attachments

  • Klasirane 07-04-2012.xls
    40 KB · Прегледи: 39

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
:bravo:
за съжаление в последния момент се отказахме да дойдем... времето ни излъга :wall:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления за проведеното мероприятие.
Съжалявам, че не присъствах, но си бях подредил задачите така, че неделята да ми е свободна.
Прогнозата за времето обърка всичко.
:cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС

DANNY

Редовен Потребител
fatalen написа:
....................


Не е за пръв път!
Вероятно си пропуснал предишните.

Извинявам се!
Наистина за първи път го видях и ми направи много добро впечетление.
Още веднъж браво! :bravo:
 

TeXHo

Потребител
DANNY написа:
TeXHo написа:
............................
Имах няколко паметни попадения, мишени свалени с прицел извън силуета. Имах и доста пропуски, поради грешна оценка на вятъра. ............................

Я и такива неща ли се случват?! :eek:
Аз си мислих, че само гърмиш и те падат ???

С удоволствие бих отговорил че ако бях с Рояла щеше да е както казваш в 90% от случаите. Просто не е сега момента да ръчкаме в рядкото... ;)
 
Нагоре