FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 03.06.2012 г.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
4-то ФТ мероприятие на ФТКС за тази година :rambo:

Състезанието е изтеглено с по-предна дата и вместо на 17.06 ще е в неделя 03.06.
Надстрелването ще се проведе в м. "Бонсови поляни" на поляната над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 25-30 мишени, разпределени в 10 – 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се минават 2 пъти (два кръга). Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.
Такса за участие - 5лв.

Събираме се най-късно в 9:00ч. на поляната. Трябва да се реди трасе. Ще помоля за дейно участие от всички, за да може да ни е по-приятно мероприятието.


Програма:
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.



ПП Надписът "Овча Купел" от първата снимка, да се чете кв. "Горна Баня"

index.php


index.php


index.php



При възникнали въпроси, тук или на ЛС.
 

TeXHo

Потребител
Заявките за участие в пазара за скарата след стрелбите можете да ги пишете тук или на ЛС към мен.
 

njatanasow

Редовен Потребител
TeXHo написа:
Заявките за участие в пазара за скарата след стрелбите можете да ги пишете тук или на ЛС към мен.
Понка, правя заявка,но от 04.06 на татък, всеки ден обаче във Военно медецинска академия. :)
Скарата по твой избор стига да няма мазно,и ако може и нещо за пиене ;)
Поздрави :cheers: ;)
 

lynx

Редовен Потребител
:eek: :wall:
Егати, кой мазохист го измисли това?
Ще бъде Суамп таргет. На заслона ще позасъхне леко към края на август ???

P.S.
TeXHo написа:
Заявките за участие в пазара за скарата след стрелбите можете да ги пишете тук или на ЛС към мен

Панчо, отпиши ме за скарата пич, извинявай за причиненото неудобство :sorry:.
Утре ще пуцам на голямата поляна, че е по-подходящо в това време, а и няма мъкнене на инвентар.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Класиране:

1. TeXHo - 23+17=40 т.
2. fatalen - 17+17=34 т.
3. bateiav4o - 17+17=34 т.
4. sstanchev - 19+15=34 т.
5. milen.m - 14+19=33 т.
6. Pavloff - 15+17=32 т.
7. Jost70 - 16+12=28 т.
8. lordget - 8+9=17 т.
mamawaits - 10+7=17 т.
10. bernhard - 6+3=9 т.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Браво момчета !!! Пана, ти откакто оряза Хамерлито, духа на Щаер наистина май се засели в него ;) :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Преди малко се върнахме благополучно.
Благодаря за приятниия ден! :yahoo:
Радвам се че не пропуснах днешния ден, видях неща които не може просто да ти преразкажат ;)
Техното отново (не) ни изненада с безкомпромисната си победа :bravo:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Брааво на вси4ки и малко пове4е на Паната :)
Въпреки 4е това е домашното му трасе и вяъра по домашному му го говори, шест то4ки аванс си е сериозно.
Ра4о уж щеше да стреляш, а те няма в класитането! Сигурно нещо не си разбрал! Десет 4овека стрелят по мишени, а ти на голямата поляна по гарги ;)
 

TeXHo

Потребител
Благодаря за комплиментите :cheers:
Оги, не знам дали е Щаерски, Валтерски или някой друг дух, ама знам че е много Black и много безкомпромисен ;)

BAD TORO написа:
...
Въпреки 4е това е домашното му трасе и вяъра по домашному му го говори, шест то4ки аванс си е сериозно.
...

Точно вятъра ме вкара доста на минус втория кръг. Не само, че се появи вятър за второто минаване, ами беше удивително непостоянен, дори по стандартите на Бонсови поляни.

Никой не спомена, че днес тествах използването на единичен ремък и стрелкова ръкавица при стрелбата. Самия факт, че си взех и 8те изстрела от задължителна позиция, ме кара да вярвам, че има ефект. Още тестване ще има, засега се радвам, че новите аксесоари не ми попречиха.

Някой взе ли 3та мишена, освен Весо?
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Един приятно прекаран ден с приятели. :yahoo:
Имаше от всичко за такъв ден - състезание, тръпка от надстрелване, отлична скара, приятелска раздумка.
Нещата започнаха да се случват във времето, което е най- радостно.
Дерзайте момчета.
:cheers: :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
TeXHo написа:
Някой взе ли 3та мишена, освен Весо?

Трета мишена я взех аз, ама в третият кръг- Нагоре по баира и я бахте сложили в чаната с другите мишени.
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
И от мен :bravo: :bravo: :bravo: на всички и най-вече на победителя.Мога само да съжалявам,че не съм сред вас да пуцам,но още малко остана вече мина първия работен ден само още 86-87 :Д
 
Нагоре