FT Open GP50 - Sofia

mamawaits

Потребител
scandalo написа:
kid написа:
Абе мечка мечка...........ма да не стане като с ловджията и мечката където на края на вица мечката го потупала по рамото и го питала: Абе ти ловджия ли си или си п...рас.

:-[ затова искам от петък... не стигам до контакт от първа ве4ер ... да не мислят ме4ките 4е съм неква к...рва ... ;) :lol:




хаиде хора казете... трасето ще се уреди в петък или в Събота сутринта?... ако ще има хора горе или не ... има 2ма които ще пътуват от много дале4е и ще трябва да направим программа за пътя и за спането ... :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
mamawaits написа:
:-[ затова искам от петък... не стигам до контакт от първа ве4ер ... да не мислят ме4ките 4е съм неква к...рва ... ;) :lol:

Ти си ясен, ама мечките какво мислят по въпроса за първата вечер? ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
mamawaits написа:
scandalo написа:
kid написа:
Абе мечка мечка...........ма да не стане като с ловджията и мечката където на края на вица мечката го потупала по рамото и го питала: Абе ти ловджия ли си или си п...рас.

:-[ затова искам от петък... не стигам до контакт от първа ве4ер ... да не мислят ме4ките 4е съм неква к...рва ... ;) :lol:

хаиде хора казете... трасето ще се уреди в петък или в Събота сутринта?... ако ще има хора горе или не ... има 2ма които ще пътуват от много дале4е и ще трябва да направим программа за пътя и за спането ... :cheers:

Идвай в петък, ще се намери с кого да осъществяваш контакт :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Актуален списък на записалите се до момента:

1. Аз :D
2. shstanchev
3. pavloff
4. bateiav4o
5. go_panch
6. Scandalo
7. CaMyPau
8. HUNTER-NVKZ
9. ТеХНо
10. mamawaits
11. rashko
12. BAD TORO
13. sir John
14. milen.m
15. mira_bis
16. Tzocho
17. bernhard
18. xenofon
19. jost70
20. Никос Манджяфос
21. kid
22. LYNX
23. dilom08

Поради технически проблем, удължавам срока до довечера!
 

lynx

Редовен Потребител
N42 39.545 E23 11.945

или по другия стандарт
С42,65876 И23,19862
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Благодарско Рачо :cheers:

п.п.
Преди малко минах през зеленчуковата си плантация.
Набрах 7 кила краставици Гергана. Та ако не е късно не си купувайте!
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Класиране от първи кръг:
 

Attachments

  • 20130713_165915.jpg
    20130713_165915.jpg
    530.4 KB · Прегледи: 93

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Трасето е идеално, добре балансирано и предизвикващо.
Поздравление към организаторите.
Предложиха нещо ново и интересно.
:bravo: :cheers: :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Мероприятието завърши, получи се много интересно и оспорвано състезанието с 20 минутно надстрелване за първото място.
За съжаление записаният от мен клип с надстрелването се погуби, заради проблемна SD-карта в телефона :eek: :'( :wall:
Ето клипче от награждаването:
FT Open GP50 - Sofia - 13-14.07.2013
Всичко беше супер, а тези които не дойдоха пропуснаха много! ;)
:cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Крайно класиране:

1. BAD TORO - 45+45=90
2. fatalen - 44+46=90
3. scandalo - 45+43=88
4. TeXHo - 42+44=86
5. kid - 43+41=84
6. milen.m - 43+40=83
7. bateiav4o - 40+40=80
8. Jost70 - 38+39=77
9. sir John - 36+40=76
10. go_panch - 37+38=75
11. rashko - 43+31=74
12. shstanchev - 36+35=71
LYNX - 36+35=71
14. mamawaits - 32+35=67
15. pavloff - 34+32=66
16. Xenofon - 27+36=63
17. bernhard - 33+14=47
18. Nikos - 20+22=42
19. dilom08 - 36+0=36
20. tzhocho - 19+12=31
Sibila - 0+31=31
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
:bravo:
Честито на победителя!
Изключително съм доволен от мероприятието! :bravo:
Трасето беше аранжирано изцяло по вкуса на Архитекта (да съжалява че не дойде :p)... нямаше мишени над хоризонта.
Оказа се че да влезеш в 6-тицата минимума бе 80% а за да си на почетната стълбица цели 90% :eek:
Поздрави на ФТКС както за старанието по провеждането на мероприятието, така и за постигнатите високи резултати.
До скоро :cheers:
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Браво момчета, честито на председателя и на тия , които МУ ;) редиха тресето и на всички останали дето бяха там. Много съжалявам , че аз лично не бях там, (макар че в интерес на истината се отдалечих от ФТ и наблегнах на БР). Никога не съм посещавал до сега Софийско мероприятие и тоя път бях решил да дойда, но пак по стечение на обстоятелствата на същата дата имаше БР в Стара Загора. Поздрави на всички, все ще дойда някой път да ви видя и да пострелям с вас , щото сте все хубави хора.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Много добре се получи! Говоря за трасето. Май за пръв път уцелихме баланса. Разбира се за това допринесоха и новите правила на WFTF. Приятно съм изненадан от резултатите. Реално 6-7 човека имаха шанс да се борят за първото мяасто. И както Божо забеляза напредъка се виждаше и от самите мишени. Тоест от попаденията които се виждат в убойната зона и по щита на мишента. Сега те са концентрирани в убойната зона и пропуските са на косъм от нея, а не както по-рано целия силует да е очукан все едно е стрелян от ловна пушка с № 7.
Отново се радвахме на присъствието на колегите от Гърция. Това е второто им участие в това двудневно състезаие и се надявам да се превърне в традиция. Ще се радваме да ги видим и на други състезания по ФТ в България.
Искам да благодаря на всички включили се в подготовката и на участвалите в реденето. Ще се радвам двете вечери изкарани около огъня в сладки приказки ( и не само приказки ;) ) да се случат и догодина в още по-голям състав. :cheers:
 

mamawaits

Потребител
От наша страна искаме да ви благодарим за удоволствието и да ви каза браво за уникалната организа4ия.Браво на победителите.Много се радвам 4е се видяхме.Приятели до нови срещи :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Няма какво да кажа (много добре ни се получи всичко) :yahoo: :yahoo: :yahoo: .
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
scandalo написа:
Няма какво да кажа (много добре ни се получи всичко) :yahoo: :yahoo: :yahoo: .

Добро утро на всички :D
Напълно съм съгласен с написаното от Румен.
Всичко беше 6+ :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравелния на организаторите за сполучливото трасе.
Честито на победителите.
Дано по-често се виждаме на такива трасета.
:bravo:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Забравих да благодаря на Ванката-Termina4 за допълнението към наградата.
Розата наистина е уникална!
 

Attachments

  • 030998758.jpg
    030998758.jpg
    142.9 KB · Прегледи: 53
Нагоре