FT Open GP50 - Sofia

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако се стигне до стрелба все ще измислим нещо.
:cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Техните гладни полицаи конфискациите и глобите за по 5'000 или 8'000 евро си ги нямат за нищо! :no:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
lynx написа:
Слави, имах предвид че в международния клас бяхме 23-ма души, доколкото помня.
С който и да се падна в група все ще науча нещо, аз съм с най-малко стаж от всички и ще е важно да не съм последен, но като гледам елита се е насъбрал отново и ще е трудно ;).

Ще се радвам да се "счупи" троянския рекорд.
Искам да си ми компания и заради теб че не сме стреляли заедно, и заради баба ЕВА... да и се порадвам отблизо.
:cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Окончателният списък:
 

Attachments

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    350.1 KB · Прегледи: 101

lynx

Редовен Потребител
За уийкенда е обявен Код Жълто! ;)
 

Attachments

  • kod jalto.jpg
    kod jalto.jpg
    24 KB · Прегледи: 25

stelibg

Потребител
Някой да каже кое е най-подходящото облекло за мероприятието: къси гащи, джапанки, потник ....или кубинки, панталон, риза с дълъг ръкав ....Само комарите ли са естествени врагове там :)
 

TeXHo

Потребител
stelibg написа:
Някой да каже кое е най-подходящото облекло за мероприятието: къси гащи, джапанки, потник ....или кубинки, панталон, риза с дълъг ръкав ....Само комарите ли са естествени врагове там :)
Къси гащи или дълги, но леки. Стабилни обувки - не е нужно да са високи, но със стабилна подметка и добра упора. От кръста нагоре - по избор - както се разберете с комарите :) Принципно проблема са комари и кърлежи, така че, репелента е задължителен. Терена най-вероятно ще е гора, така че при избора на дрехи и обувки, трябва да се предвиди и евентуална среща с клонки, храсти, треви и т.н. За вечерта е добра идея дълги ръкави и крачоли, няма да е студено, но все пак е планина (макар и ниска).
 

lynx

Редовен Потребител
stelibg написа:
Някой да каже кое е най-подходящото облекло за мероприятието: къси гащи, джапанки, потник ....или кубинки, панталон, риза с дълъг ръкав ....Само комарите ли са естествени врагове там :)
Стели, джапанките ги забрави.
За да се стигне от лагера до трасето има ходене пеша с инвентара около 40-50 метра, спускане по много наклонен терен с храсталаци, а на обратно по нанагорнището пушачите като мен издишат сериозно.
Ако ще нощуваш горе, си вземи задължително дълъг панталон и нещо с ръкави.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
lynx написа:
Ако ще нощуваш горе, си вземи задължително дълъг панталон и нещо с ръкави.

Купих си палатка и дюшек за мероприятието ;)
Къде ще е бивака? Предполагам близо до трасето?
 

mitaka101

Потребител
Бивака ще е на около 500м от трасето. Трасето ще е на сянка, под дърветата. Дълги панталони са за предпочитане, макар че комарите хапят и през тях. Спасението е пръскане през 20-30 минути. Пътя до бивака е в добро състояние - няма коловози, само на едно място има да се разчистят храсталаци, но още утре ще ги резнем.
 

lynx

Редовен Потребител
До къде може да се стигне с кола, до бивака или до трасето?....или до двете места? :pardon:
 

mitaka101

Потребител
С кола се стига до лагера, а от там и до трасето. Трасето е съвсем близо до лагера - започва зад едно възвишение от гледна точка безопасност.
 

lordged

Потребител
scandalo написа:
fatalen написа:
Окончателният списък:

:sorry: :sorry: :sorry:

Е сега вече изпаднах в яка депресия.


Не се депресирай а се депозирай ! обади се на Божо, бутни едно рушветче и да те включва на 23, а пък ние ще се правим че не сме разбрали нищо :)
 

lynx

Редовен Потребител
С тая мрежа как ще зяпаш през оптиката бре Стели? ;)
Ще ти се стори, че ползуваш Таско от новите с най-гадния образ ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Малий
готин костУм :lol:

То тва момче като с воал бе ;)
да не е булка :wall:
 

mitaka101

Потребител
Тайния вход на черния път водещ през гората към трасето и лагера бе обезхрастен и разчистен, а в последствие подходящо замаскиран с част от отсечените дървета. По стара индианска традиция. За да не пропусна нещо препрочетох първите три тома на Винету.
 

tzocho

Потребител
Какво нещо е съдбата - едни си гледат живота и си стрелят по трасета, а аз се мъча на морето :wsunny:
:underwater:
Митак, волята на Маниту е за репортаж (твой стил) от мероприятието, а на всички пожелавам успех и много емоции. :) :cheers:
 
Нагоре