FT open Липник 20/21.08.2016

Dominus

Редовен Потребител
Никой няма да ти откаже. Иди се запознай с хората на живо. Апнете, пийнете, па ше се разберете :D
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз да кажа браво на Надето и на малкия Митко!
Наде, отличен резултат! Аз не можех и да помисля за 20 точки първите състезания. Без усилие на европейско те виждам медалист...там жените са с по 30....и няколко от 50 за медал. Като се има предвид че и пушката не е настроена за теб...направо супер. Продължавай да се състезаваш...тъкмо ще навия и жена ми да стреля...тя се оправдава че нямало други жени в ФТ.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
В състезанието взеха участие 13 състезатели в клас до 16J и 5 състезатели в клас до 45J, като тенденцията е последния да бъде ограничаван във времето и в последствие премахнат.
Дискутирали сме го и преди. Няма как да има повече стрелящи, демек масовост, ако директно трябва да забиеш мераклиите в клас международен до 16J . Отнякъде трябва да ти дойде тръпката, или както се казва апетита с яденето.
Обръщайки пирамидата с върха надолу не означава че ще се увеличи бройката на стрелящите. Само слагаш сито, преди някой да е усетил този спорт ще го дръпне ли или не. Толкова пари за оборудване, няма да изкара почти никой за да пробва дали ще му хареса. А само с гледане не става, иска си стреляне. Друго е, да може с каквото има за всекидневна употреба, да се пусне по наредено трасе и да усети тръпката.
Та накрая вместо да се разшири пирамидата, ще се свие до един цилиндър със въртящи се вътре дузина или по-малко състезатели.
 

Dominus

Редовен Потребител
Точно затова написах, че тенденцията е към намаляване. В крайна сметкавсеки е свободен да избира какво и къде. Аз нямам желание да подържам инвентар за джелатски бой. Който иска да заповяда.
 
Нагоре