FT open Липник 20/21.08.2016

aandreev

Потребител
I`m back! :)
Пишете и мен. :)
Gamo Black Fusion - ще се опитам да я сваля до 16J, иначе е 24 може би - още не съм я тествал. Днес я взех от еконт, благодарение на Tonkata.
съчми: JSB Exact .177
Оптика: 3-9x40 CenterPoint.
BTW аз само 1 ден ще участвам.
Тъй като ще съм командировка до Варна и ще имам път :)
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
I`m back! :)
Пишете и мен. :)
Gamo Black Fusion - ще се опитам да я сваля до 16J, иначе е 24 може би - още не съм я тествал. Днес я взех от еконт, благодарение на Tonkata.
съчми: JSB Exact .177
Оптика: 3-9x40 CenterPoint.
BTW аз само 1 ден ще участвам.
Тъй като ще съм командировка до Варна и ще имам път :)

Като ще идваш вземи и онази мишенка дето я заваряваш вече втора година. Не е фатално ако не си успял да се справиш. Ние ще си я оправим за да си попълним комплекта.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Щом ще може и с 45 да се пуцат, ще се опитам и аз да си освободя 2-3 дена от отпуската.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ееее, прескочи ми "само" с една десета калибъра Наборе.
Ама той Павката мооооже да разреши само накрая, да ги вадя от колчетата.
 

Dominus

Редовен Потребител
И така. Да драснем няколко реда за престоящото мероприятие. Първо, такова ще има.
Ще се проведе по правилника на WFTF, демек на световната федерация по фийлд таргет. Клас 16J и един български до 45J. Отделни класове пружинки и ПЦП няма да има. Хронотест задължителен. Толеранс на хронотеста 1%. Толкова е грешката на масовите производители. Ако някой не мине теста в 16J автоматично преминава в следващият клас. За 45J подобна ситуация. Ако не мине хронотест отива в клас зрител, фотолюбител.
Мероприятието ще е рейтингово за клас международен и ще е в два кръга /два състезателни дни/ по 50 мишени, като всеки състезателен кръг се зачита самостоятелно в рейтинговото класиране. Награди - медал за I-
І-во, ІІ-ро място, и място.
Медали ще има за мин. 5 участника в клас.

Прогнозно разпределение на времето:
19 Август: редене на трасе. Всяка помощ е добре дошла
20 Август: от 10.00 до 11.15ч - прострелка.
11.15 до 11.20ч - брифинг и мерки за безопасност.

11.20 до 11.30ч - записване и хронотест.
11:30 до 11.40ч заемане позиции по трасето.
11.40ч - начало на състезанието.
около 15.30 приключване.

21 Август: от 09:00 до 10:00 - прострелка.
10.00 – 10.05 мерки за безопасност

10.05 – 10.15 Хронотест

10.15 – 10.20 Заемане позиции по трасето.
10:20 - начало на състезанието.
около 14 - приключване.
14:30 - закриване на състезанието и награждаване.



Такса участие 10лв без значение колко състезателни дни участвате.
Информация за мястото и координати тук http://forum.airguns.bg/index.php?threads/ft-Русе-Липник-17-18-Октомври.7190/
Предварително записване за отделните класове до 14.08.2016 за да поръчаме медали.

Допълнителни въпроси в темата.
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Павка промени месеца от предпоследния си пост, че като видях Октомври се зарадвах, ама бързо охладнях :D като прочетох, че всъщност никъде не се променя датата, а става въпрос пак за Август.
Весело изкарване на всички пожелавам, за съжаление пак се налага да пропусна, дано до година ми се падне по-свободна дата :cheers:
 

ivofox

Редовен Потребител
Пак ли да се записваме?Иван янков
Хамерли ,фалкон.16 дж.0,547
 

Dominus

Редовен Потребител
е който е заявил, няма смисъл. сега обаче след като обявихме регламента може да има нови мераклии
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз се чудих какво чакаш. Вале, вземи от онези халки за вървите, колкото имаш
 

Dominus

Редовен Потребител
Пропуснах да отбележа. Минимум 5 участника в клас за награждаване.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Аре стига с дискриминации. Щом човека е дошъл не е негова вината че е сам. Има ли поне двама вече си е състезание. Медали и купи наистина няма смисъл. Подготви поне грамоти.
И преди някой беше предлагал. Добре е тез дето са за първи път, деца, ветерани;) да бъдат поощрявани. Поне грамоти могат да се пуснат повече. За Божо може и без грамота. Той вече няма къде да ги слага
 

Dominus

Редовен Потребител
Симо, ако са двама ще стане гръцка афера :D
Грамоти не знам, ще видим. Повечето сме грамотни :D
Варненци научих че ще идват, ама кво чакат?

ПП. Медали и купи са нужни. Ако четеш чата ще видиш какво точене пада
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Много исках да участвам, ама при тая такса............ не мога да си го позволя :D ....... ще съм наблюдател-съботьор на концентрацията на състезателите..................:lol:
 
Нагоре