FT open Липник 20/21.08.2016

Dominus

Редовен Потребител
Хижи има доста. Бълхи имаше миналата година зарадди овцете които минават през гората. Ще се постарая да напръскам около позициите. Огън в гората няма да се пали и поради това палатките не са удачни. Хижата на общината разполага с бабрбекю, дори мисля две.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
И аз мисля да дойда от петък, така че помищници за трасето ще има
Винтоверта стълбата и брадвата са оостоянно в багажника
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Резервации нещо, трябва ли да си правим за тая хижа?
 

Dominus

Редовен Потребител
Нека все пак да мина през общината, че трябва да подам заявление за хижата. В близост има още една хижа - Кипарис. Буквално на 200м. Може и двете да ползваме. Като си свърша моята работа ще ви напиша кое, как и къде. И тъй като дълго се обсъждаше популяризирането на ФТ кажете, да каня ли гости от областа и съответно телевизия да отрази мероприятието ?
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Дано няма бълхи тая година, че Надя кво я правят...... става на пъпки колко 20 форинта :). За сега не ми е 100% ясна отпуската за петък, но ако не ще тръгна петък вечерта.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Павка щом може да се популяризира - кани гости и медии.(поне моето мнение е такова)
 

ivofox

Редовен Потребител
Павка покани и телевезиятя хоби тв.очаствах на едно състезание по пиболов и организатора ги повика и снимаха.няма лошо в това.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Няма лошо да има публика и някоя местна медия. Д започне да се чува по малко за роя спорт. Поне това е моето мнение. Хоби тв може да поканим в пловдив октомври понеже ще е на частен терен най вероятно и няма да има проблем с властите
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Преди години още в зората на ФТ се опитахме да поканим Хоби ТВ. Познайте..!?
Поискаха ми хонорар за отразяване на състезанието :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Иначе съм твърдо "за" популяризирането.
 

ivofox

Редовен Потребител
Преди години още в зората на ФТ се опитахме да поканим Хоби ТВ. Познайте..!?
Поискаха ми хонорар за отразяване на състезанието :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Иначе съм твърдо "за" популяризирането.
Май сега е безплатно и съм чувал ,че и пращала някаква символична сума.но трябва се пита за точна информация
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Ще им пиша за състезанието в пловдив когато ооределим дата да видим какво ще кажат.
 

Dominus

Редовен Потребител
Пичове, хижа Кипарис е напълно заета за датата. На всичко отгоре ходили до Ален мак (съседна хижа с 30 места) да ги питат дали са ангажирани. Ходих и аз. Хижарката ми каза че няма никакъв ангажимент към тях, тъй като не са заявявали нищо, а само питали. Та който ангажира, той ще ползва. Предлагам да се хвърляме там, за да не се окаже, че хижата на общината е малка - около 20 легла, като има стаи и с по 4 легла. Нощувката в Ален мак е 11.4 лв. на калпак. Има стаи както в хижата, така и бунгала. Всичко е със собствен сан.възел. Нямам представа колко души ще дойдат и дали ще се съберем в молката, още повече, че не съм написал подробностите за състезанието, а една от тях е, че ще допусвем и ФАК, вероятно до 45J и има някаква вероятност и още участничи да се появят. Качвам тел. на Ален мак. Който смята че ще идва да си резервира легло, стая или каквото там реши. Не чакайте последния момент за да няма изненади.
0899215899 - хижа Ален мак.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да разбирам, че вечерната среща ще бъде на Ален мак.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вече резервирах в Ален мак двойна стая за мен и Оги.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
И язе запазих за 19-20 1 двойна стая.
Другия уикенд настройвам машината и идвам за купата :).
 
Нагоре