FT тренировка Стара Загора 12.07.2015

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
След предварителния оглед на полянката и разположение на коридори набелязах 11 коридора като гледах да са на сянка все пак и да има разтояние между тях и да са така разположени че да не си пречим и не застрашаваме някой.Останалото го оставям за изненада.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


До мястото се стига по пътя за Старозагорски минерални бани,когато се качите по пътя от Стара загора карате докато не подминете фабрика "Дерони" после подминавате разклона за Пряпорец след това има една стара газстанция на Кълвача и после три завоя и отбивка в ляво за мястото.Това е за идващите от Пловдив,София или Бургас по магистралата от Пловдив и Бургас по магистралата..jpghttps://www.google.bg/maps/dir/42.4...612557,23332m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?hl=bg а това е за идващите от Пловдив по стария пътот Пловдив по стария път.jpghttps://www.google.bg/maps/dir/42.3...4134873,25.5490546,14175m/data=!3m1!1e3?hl=bg


За тези които идват от към Казанлък по добре да минат през Борилово---- от Казанлък.jpg.https://www.google.bg/maps/dir/42.4...852436,18100m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?hl=bg

Ето и координати на мястото---- Координати.jpg.https://www.google.bg/maps/place/42°27'04.6"N+25°31'13.5"E/@42.451278,25.520424,566m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=bg


А ето така изглежда отбивката и пътя до самото място----dsc00657.jpg dsc00658.jpg dsc00659.jpg dsc00660.jpg dsc00661.jpg dsc00662.jpg dsc00663.jpg dsc00664.jpg dsc00665.jpg dsc00666.jpg


Ето и снимки на коридорите за да се ориентирате как ще редим трасето.----dsc00640.jpg dsc00641.jpg dsc00642.jpg dsc00643.jpg dsc00644.jpg dsc00647.jpg dsc00648.jpg dsc00649.jpg dsc00650.jpg dsc00651.jpg dsc00652.jpg

Ако има нещо неясно относно пътя моля казвайте ще се постарая да ви опътя максимално точно.:cheers:



Добавих и линкове за по ясна картинка.
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Трасето ще бъде 2х25 мишени просто няма място за повече там.Нека и да уточним кой какви мишени ще носи.

От Асеновград ще трябват- 3х25мм и 2х40мм с въженца и колчета за забиване.
От Троян ще трябват- 2х25мм и 3х40мм с въженца и кочета за забиване.
От Стара заора ще са- 2х15мм и 13х40мм с въженца и кочета за забиване.
И ако можете вземето по една резервна 40мм за всеки случай,Благодаря:cheers:

Ще наредим нашите мишени а за вашите ще маркираме само мястото и като дойдете ги разпъваме и така.;)
 

rashko

Редовен Потребител
Радослав Кюрчев RWS CA100 16J big niko.

Ако нема сенчица от злоба ще ви сваля всички мишени
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз също приготвих мишените, клипбордовете и хронометрите.
Чакам Милко да каже дали ще трябва да взема колчета и табелки.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако ми се отвори идване и на мен, имам с мен един "тлъст" плъх с голяма убойна зона - за резерва.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също приготвих мишените, клипбордовете и хронометрите.
Чакам Милко да каже дали ще трябва да взема колчета и табелки.
Днес и утре ще подготвя всичко необходимо и ще видя ако нещо липсва ще кажа но засега мисля няма да се наложи колчете и табелки.Разпечатал съм малко протоколи и номерца.Днес ще взема колчета,лента имам така че за сега всичко е ОК.:cheers:


Днес и утре ще съм без кола че вчера ме предаде малко но ще се справим надявам се.Ще има осигурени течности като вода и бира и безалкохолно както и мезета така че може да си носите по някой сандвич за из път.;)
Ще помоля всеки от Старозагорската група който има маса и столове нека да ги вземе.Аз ще донеса котлона и сача.:cheers:
 

тачи

Потребител
Здравейте, от мен - 5 стола и една маса...и други интересни неща...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Моля,който е сигурен че ще идва утре и ще участва в състезателната тренировка да се запише за участие.
Ще ни помогнете по този начин.Благодаря:cheers:

ПП.Никой няма да бъде върнат и на място да се запише разбира се стига да дойде преди да е почнало състезанието.;)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За мен знаете, но да го направя официално.
Огнян Иванов /CaMyPau/
Hammerli AR20 + Falcon T50FT JSB Exact 4,53
Клас международен.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Оги то е ясно и знам горе долу кой ще вземе участие но все пак искам да имам колкото се може повече информация за всеки за да може всичко да е както трябва.
От Старозагорската група няма ли да стреляте?o_O:p
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
За сега сме 7 човека в клас до 16J и 3 в клас до 45J.Мисля че ще има още хора които ще се запишат на място но за сега това сме сигурните.Подготовката за мероприятието е почти на 100 процента тази вечер само ще отидем с Любо да набележим коридорите и мишените.

До утре приятели ще ви очакваме :cheers::winner::winner: и да карате внимателно.Ако има нещо не се колебайте да звънкате 0888944600.
 
Нагоре