FT състезание в София 13.03.2010 г

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Състезанието ще се проведве в месността "Бонсови поляни". Според метеорологичните условия ще изберем да бъде или на беседката или на поляната.
Трасето ще е от 10 до 15 коридора - 30 мишени, два кръга.
Последни записвания 10:00 ч.
Начало 10:30-11:00 ч.
Поради малкото светло време, а и за да остане време за скарите ще се стреля само в един клас (ПП или ПЦП)
 

rashko

Редовен Потребител
Колеги като гледам времето е с нас за това си подгответе пушките като за целта си врътнете оптиките 17 клика на горе и 26 в ляво ;) и хайде на :rambo: :rambo: :rambo: :yahoo:
 

lynx

Редовен Потребител
rashko написа:
Колеги като гледам времето е с нас за това си подгответе пушките като за целта си врътнете оптиките 17 клика на горе и 26 в ляво ;) и хайде на :rambo: :rambo: :rambo: :yahoo:
И рибарските ботуши /над коляното/ са препоръчителни ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
rashko написа:
Колеги като гледам времето е с нас за това си подгответе пушките като за целта си врътнете оптиките 17 клика на горе и 26 в ляво ;) и хайде на :rambo: :rambo: :rambo: :yahoo:

Някой май си е зглобил Аншутца и сега няма търпение ;)






--------------------------------------едит----------------------------

Кой щеше да води утре каките за женски бой в кал ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
akraba1 написа:
rashko написа:
Колеги като гледам времето е с нас за това си подгответе пушките като за целта си врътнете оптиките 17 клика на горе и 26 в ляво ;) и хайде на :rambo: :rambo: :rambo: :yahoo:

Някой май си е зглобил Аншутца и сега няма търпение ;)
--------------------------------------едит----------------------------
Кой щеше да води утре каките за женски бой в кал ;)

Няма проблеми. Горе е сняг до колене. Така че ни чака мноооого :rambo: :rambo: :rambo:

А Рачо да закача ремаркето за джипа и да го напълни с каки и да организира женски бой в снега.
Главен съдия: Рачо
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
42`39`12.72N 23`11`20.56E
Това са координатите според Google Earth. Казвам го, защото преди сме имали проблем с координатите на мобилна навигация, при която имаше разлика с тези.
Състезанието започва в 10:30ч.
Не пускам снимки от GoogleEarth, защото точно там има облаци и нищо не се вижда :wall:
 

DANNY

Редовен Потребител
Имаше ги пуснати в темите за някое от летните състезания за миналата година.
Разрови ги една по една /те са 2-3/ и ще ги откриеш на самите първи страници заедно с обяснения как да стигнеш. Има и снимки и карти от Гугал-Ърт.
Сори, че не ти давам линк но в момента съм малко притеснен.
Ако не ги откриеш по-късно тая вечер аз или някой от колегите ще ги даде отново.
Поздрави и добре дошъл на утрешното състезание.
...както и всеки който иска да ни уважи в :rambo: и :cheers:

Божо ме изпревари :pardon:
 

jimmy_mln

Потребител
fatalen написа:
42`39`12.72N 23`11`20.56E
Това са координатите според Google Earth. Казвам го, защото преди сме имали проблем с координатите на мобилна навигация, при която имаше разлика с тези.
Състезанието започва в 10:30ч.
Не пускам снимки от GoogleEarth, защото точно там има облаци и нищо не се вижда :wall:
Благодаря колеги! Утре имам малко работа в София и силно се надявам да имам време да дойда.
 

Termina4

Потребител
Пожелавам ви страхотно време утре и наистина прекрасни моменти с любимото хоби!
Аз за пореден път пропускам и много ме е яд!
 

lynx

Редовен Потребител
fatalen написа:
Кой щеше да води утре каките за женски бой в кал ;)
А Рачо да закача ремаркето за джипа и да го напълни с каки и да организира женски бой в снега.
Главен съдия: Рачо
Утре каки няма да мога да взема , но ще доведа жената!
Вие изберете от вашите жени кой ще партнира , за да има двубой ;)
Малко ще им е студено на женорята, но таман ще са по-пъргави и игриви в калта ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Трасето се състоеше от 25 мишени в два кръга. Наличие на не много силен вятър, но за сметка на това непостоянен и с променлива посока.

Ето и днешното класиране:

РСР
1. Milen.M - 46 т.
2. mira_bis - 43 т.
3. fatalen - 42 т.
4. sir John - 34 т.
5. akraba1 - 33 т.
6. simogg - 32 т.
7. rashko - 31 т.
8. bateiav4o - 28 т.
9. juli1888 - 18 т.


ППП
1. Николай Волев - 19 т.
2. SVIREPIY - 16 т. (след надстрелване)
3. Николай Минев - 16 т. (след надстрелване)
4. Mitaka 101 - 10 т.
4. jimmy_mln - 10 т.
6. Кирил Митев (бай Киро) - 4 т.

ПП: Очакваме снимки от днес.
 

DANNY

Редовен Потребител
Предполагам, че много от колегите чакат снимките от състезанието. Както и аз ги чаках.
И затова си позволявам да копирам линка на Милен от другия форум макар и без неговото съгласие.
Този път нямаше много фотографи а и тези които бяхме там бяха доста захласнати по стрелбата, че едва ли и е било до снимки.
Като цяло аз съм много доволен от целия ден, както от състезанието така и от веселата част.
Който дойде видя.
Благодаря на всички които ни посетиха и уважиха.
Дано по-скоро пак се съберем в по-разширен състав :cheers:

Поздрави на победителите!
Аз съм особено впечетлен от резултата на Милен.
От трасе с 25 мишени, два пъти минато /0бщо 50 мишени/той има само 4 мишени пропуснати!
БРАВО! :bravo:


ето линка
http://picasaweb.google.bg/mira.branimira/2010_03_13#
 
Нагоре