FT състезание в София 10.04.2010 г.

Статус
Заключена за публикации

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Състезанието ще се проведве в месността "Бонсови поляни". Според метеорологичните условия ще изберем да бъде или на беседката или на поляната.
Трасето ще е от 15 коридора - 30 мишени, два кръга.
Последни записвания 10:00 ч.
Начало 10:30-11:00 ч.
Ще се стреля само в един клас (ПП или ПЦП)

Вероятно утре ще посетим и двете възможни места и ще преценим къде ще се проведе състезанието. Решението ще обявим в петък вечер.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ще бъдем на поляната. Незнам дали ще може да напалим огън там, ако духа вятър.
Пък с целия катун, незнам дали ще му се ходи на някой до горе.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Може да се импровизира нещо на поляната. Едва ли ще се качим до заслона, освен ако времето не ни накара да правим само това- :cheers: Но тогава ще слезнем до Горна да напазаруваме.
 

bateiav4o

Потребител
Ще метна една молитва против дъжд дано подейства .Или най добре една шатра и да раздадем дъждобрани на участниците.Времето не може да уплаши сърцата наши ;).
 

jost70

Потребител
ФТКС
Отново постреляхме заедно .Времето ни пожали от към дъжд, на пук на синоптиците :p. Но пък от към вятър останахме "доволни".Ако го бяхме направили в Сливен щеше да е по-лесно ;) . Те и резултатите ще го покажат ,но който си може се забавлява повече.На нас ни остана да ги аплодираме :pardon:
Снимките от деня са на адрес : [url=http://jost70.snimka.bg/hobby/10-04-2010.490698]http://jost70.snimka.bg/hobby/10-04-2010.490698[/url]
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Еееех това времее....много ни обича.
От името на ФТКС искам да благодаря на всички, които уважиха мероприятието.
Радваме се, че има нови пивърженици на спорта и се надяваме да ставаме все повече.
Трасето се състоеше от 30 мишени в два кръга (60 изстрела) на разнообразни дистанции и различни убойни зони от 15мм до 40мм.
Променлив по сила и посока вятър, както и на моменти доста силни пориви, при които дори уцелването на силуета на мишена при 40м и повече си беше предизвикателство. Поне 5 от мишените бяха на пределната дистанция от 50м, но все пак имаше поразени.

Класирането:

Клас ПЦП

1. Божидар Чудомиров Fatalen - 39т. AirArms EV2 16J
2. Петко Костов s73r01d - 32т. BAM50 пълен тунинг s73r01d
3. Симеон Георгиев simogg - 31т. CZ200 16J
4. Пламен Георгиев Sir John - 27т. Steyr LG110 16J
5. Милен Миладинов Milen.M - 26т. AirArms S400 16J
6. Даниел VAL - 25т. AirArms S400 16J
7. Явор Велков bateiav4o - 24т. Weihrauh 100S
8. Бранимира Сърбинова mira_bis - 23т. AirArms S400 16J
9. Радослав Кюрчев rashko - 15т. Anchutz Superair 16J
10. Ангел Каров Tody - 10т. Hatsan AT44
11. Веселин Ангелов Jost70 - 6т. Hatsan AT44
Светлин Симеонов cdman - 6т. AirArms S400 16J
13. Сашо Преславски - 4т. Hatsan AT44
14. Делян Попов - 1т.
15. Димитър Василев - 0т.


Клас ППП:

1. Димитър Киров mitaka101 - 9т. Gamo 880S 16J
2. Николай Манев - 4т. Fenix 400
 

s73r01d

Потребител
На победителя честито!

Яко е човек да участва пак в състезания и да бъде посрещнат!

Само една поправка, моята пушка вече не е точно ВАМ 50 :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Супер,много готино беше.Големи благодарности на fatalen за помоща по трасето,тъй като ми беше за първи път.Много фубаво трасе,интересно и с доста висока трудност. :cheers:
 

cdman

Администратор
Благодарности на организаторите -изкарахме си чудесно :cheers:
 

delpx

Потребител
аз за първи път стрелях на това състезание и зарибявката е голяма , само дето ми се счупи пушката на 7,8мишена :(, благодарности на колегата който помогна с помпата , казвам се делян попов и съм 2 от горе на долу :)
 

delpx

Потребител
да бе верно кво съм написал :І нищо надеждата умира последна някой ден ще стана втори от долу на горе :)
 
Статус
Заключена за публикации
Нагоре