FT състезание в София на 16.01.2010г.

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Състезаниетоще се проведве в месността "Бонсови поляни" на заслона.
Трасето ще е от 5 до 8 коридора -20 мишени , два кръга.
Последни записвания 10.00
Начало 10.30.
Поради малкото светло време, а и за да остане време за скарите ще се стреля само с ПП или ПЦП
Такса 3лв..
Присъствието е задължително
 

bateiav4o

Потребител
Тъй като съм финансово нестабилен емоционално обременен и умствено изостанал ще участвам само ако колегите Симо и Божо си разделят и покрият 3 те лева за участието ми ;) иначе змийчето което пази семейния бюджет ще ме санкционира :D
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
@ bateiav4o,
Тъй да бъде!
Но :exclaim:
Всички посочени от теб симптоми:-"финансово нестабилен емоционално обременен и умствено изостанал " се лекуват според чичко Макаренко с труд и......аре още нещо ;)
Тъй,че ще бъдеш трудово ангажиран в процеса От и До!
Колеги сме ще те излекуваме :exclaim: :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Явчо, аз ти плащам нафтата за отиване и връщане до Бонсови поляни, но ще донеса гребло за сняг да разчистиш терена ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ще събереме волни пожертвования за колегата ;) , няма да го оставяме в беда я :exclaim: :D :D :D
 

bateiav4o

Потребител
Благодаря на всички колеги които се отзоваха толкова бързо хубаво е да знаеш че има на кого да разчиташ ;) :cheers:
 

tzocho

Потребител
За Много Години на всички :cheers:

Симо, благодаря ти, че изпълни молбата ми от предишната тема и отново взе инициативата в свои ръце. :bravo:
Все така да ти върви и през 2010! ;)
 
A

Anonymous

Гост
Както вървят нещата май ще се получи едно зимно състезание . Прогнозата за събота е сняг и вятър , но съм сигурен , че всичко ще е :bomb:.
 

jost70

Потребител
ФТКС
Отново беше супер !!!!!
Времето е с нас, студенко, ветровито ,но сухо без сняг и много :rambo: :rambo: .Жалко ,че няма емотикон за пържоли :pardon:, но имаше и :cheers:
Снимките малко по-късничко
 

lynx

Редовен Потребител
Напишете резултатите да видим кой как се е представил ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Завърши поредното състезание по Фийлд Таргет в София.
От името на ФТКС искам да благодаря на всички, които имаха възможността да присъстват и участват в днешното мероприятие.
Надяваме се, да са останали приятни спомени и впечатления от днешния студеничък и доста ветровит ден.
Големи благодарности на всички, които се включиха в подреждането, аранжирането и по-късно прибирането на обурудването от трасето.
Постреляхме както подобава, хапнахме и пийнахме подобавящо. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Трасето се състоеше от 20 мишени, разположени в 8 коридора. 20% от задължителни пози (прав и от коляно).
За първи път използвахме хронометри за засичане на времето на всяка позиция.



Класиране:

РСР

1. fatalen - 34 т.
2. simogg - 33 т.
3. Milen.M - 32 т.
4. sir John - 29 т.
5. Mira_bis - 27 т.
Rashko - 27 т.
7. Pitka Trepa4ka - 20 т.
bateiav4o - 20 т.
9. Akraba1 - 17 т.

ППП

1. Zara - 15 т.
2. Mitaka101 - 13 т.
3. Jost70 - 8 т.
4. Tzocho - 6 т.
 

tzocho

Потребител
За пореден път адмирации към организаторите! :bravo: Поздрави към всички колеги взели участие. :) :cheers:
Божо, ако обичаш прегледай отново протоколите в клас ППП, мисля че mitaka101 води класирането.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Прегледах протоколите и затова се наложи да променя класирането. Това, което е в по-горният ми пост е окончатерното класиране.
 
Нагоре