Ft Търнак 09-10 септември

Dominus

Редовен Потребител
Качете координати на мястото за стрелба. Може и скрийн шот на гугъл мапс.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
По координатите дето Диян е дал, излиза че е под язовирната стена.
Може би паркинга ще е там.
 

Attachments

  • Търнак.png
    Търнак.png
    934.6 KB · Прегледи: 15

Dominus

Редовен Потребител
Не се изразих точно. Как ще стигаме до там ми бе въпроса?
Навигацията може да се справя само по асфалт. Като стигне до черни пътища е шах. Така на Асеновград стигнах до горно майната му вместо до долно майната му.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Троянци се прибрахме. Огромно благодаря на всички участвали в подготовката на това състезание. Специални благодарности на кмета на село Търнак. Истински домакин. Честито на победителите. Засужиха си победата достойно. Хубав край, хубави хора. Радвам се, че ви познавам
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Дългия път си струваше.......
Терен с огромен потенциал, наглед леко трасе с висока трудност обаче заради ветреца. А ако и задуха там, мнооооого интересно ще бъде.
Изключително ГОСТОПРИЕМНИ ДОМАКИНИ. БЛАГОДАРНОСТИ!
Разтоварващ и удовлетворителен уикенд, прекаран с приятели, стари и нови......
 

lamer4o333

Потребител
Прекрасно състезание , отлична организация и представяне на домакините.
Радваме се че бяхме част от това събитие, макар и като публика ;)
Благодаря и за възможността да се запознаем с много хубави хора !



Благодаря !!!
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Евала Део.Така се прави.Дай Боже още 2ма като теб,за новия сезон и летвата ще е високо.Перфектно трасе с 360 градусово разположение на коридорите+Страхотна организация+Уникални хора=Добре прекаран уикенд.Честито на първенците.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Благодаря на организатора Деан Марков за положените усилия да ни събере на едно прекрасно състезание. Благодаря на кмета на село Търнак за оказаната помощ в организацията. Получи се едно добре наредено трасе със средна към висока трудност.

С малко закъснение ето го и класирането от състезанието.
 

Attachments

  • klasirane_turnak.png
    klasirane_turnak.png
    32.2 KB · Прегледи: 74

Bokovizam

Новодошъл
Интересно мероприятие беше, съжалявам, че си тръгнах, но следващия път ще гледам да съм на линия!
Радвам се, че толкова готини и земни хора се занимавате с този спорт!
Честито на първенците и успех в следващото състезание!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Такова посрещане не съм си представял. Огромни благодарности на семейството на Део, Румен Надя и всички участвали в организацията и подготовката на това състезание.
Трасето бе страхотно. Тайничко се надявам да стане редовна дестинация за състезания по ФТ.
Искам да отбележа отличното представяне на Пеко. С малко време за подготовка с новата за него енергия спечели едно от престижните места.
Благодарности за прекрасните моменти на всички участвали в стрелбата и на приказката около масата!:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Нямам квко по-хубаво да желая от 1 уикенд.
Прекрасно състезание с прекрасни хора.
Радвам се, че се запознах с нови колеги, с които се надявам да се виждаме по-често.
Трасето за мен беше супер (не че ние сме си го редили).
Идеята беше да е разнообразно, трудно, но не крайно и интересно.
Мисля, че мисията беше изпълнена.
За гостоприемството няма какво да казвам УНИКАЛНО.
Благодаря на Бащата на Део за цялата помощ, без него нещата щяха да са много по-трудни.
И не на последно място БЛАГОДАРЯ на всички уважили това мероприятие, хората правят състезанията значими.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Ако някой има снимки от мероприятието, може да ги качи тук: http://cwok.me/u/5_MV
Може да се качват по няколко файла едновременно. Иска email.
Аз ще се погрижа снимките да идат на Facebook страницата на ФТ България.
 
Последна промяна:
Нагоре