FT София 26 - 27 септември.

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вчера ми разписаха отпуската така че вече и аз съм наличен.
име - Огнян Иванов
пушка -Hammerli AR20 FT
оптика - Falcon T50 10-50x60
чашки - JSB Exact 4.53
клас - 16j

Sent from my A850S using Tapatalk
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги организатори, да очакваме ли списък със заявилите участие в мероприятието?
С това състезание ще закриваме ли сезона? Ако да. Очаква ли се да бъде награден победителя в рейтинговият шампионат, че миналата година май го пропуснахме това?
Аз лично смятам, че е подходящ момент да се връчи купата на най-добрият за годината.
Няма да е лошо на срещата да отворим една дискусия "Как ще се развива фийлд таргета в България за напред"
:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Как ще се развива, Павка? Както досега. С Общи усилия. Милко и компания ги очакваме да станат традиционни... Павката в Русе като спретне и той... Абе за догодина съм доста оптимистично настроен. А доклкото купата не бързай. Ако прогнозата позволи може пак да я връчи Белишкия кмет. Имам нагласа да стане традиция. Дано тоя път сме повече.

Sent from my A850S using Tapatalk
 

Dominus

Редовен Потребител
Много бързате да закривате бре. Как ще се развива като гледаме да я приключваме?
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Все пак има какво да обсъдим. Има нов президент на световната федерация. Той има серьозни предложения, включително за промяна на правилата.Ще Ви представя предложенията да си кажете мнението.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз отпадам.За съжаление повода не е никак хубав но няма как понякога:(.Надявам се да ме извините но няма как да не отида.
Пожелавам ви приятно изкарване и да се забавлявате.:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Въпрос към организаторите - какво е решението за мястото на провеждане на състезанието?
Ако е в гората, предполагам, че ще където миналата година.
За да може като идваме направо да се насочим към мястото на състезанието, да не се лутаме и губим време.
Благодаря предварително.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
След малко тръгвам нагоре. Ще помоля някой ако има голям чук или как му викаме в моя край вария да го донесе. Има един много лош камък на пътя искам да го натроша.
 

tzocho

Потребител
В гората. Както миналата година. Днес се качвахме с Румбата всичко е проходимо...

Щом ви го казва бат ви Симо значи купона е сигурен: FT с екстри от OFF-ROAD!
Речено и сторено!
Бравос, ...Убавец! :)
036084832-big.jpg
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Е требеше да дойда да си пробвам 4-MOTIONA на новия пасатор.Вярвам сте си изкарали добре.Съжалявам че не можах да дойда извинявам се на организаторите но нямаше как за жалост :(
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За тези два дни разбрах, че пред хората обичащи ФТ-то няма препятствия. Истинско английско време и състезание.
Екстремни условия, но всичко си заслужаваше тези два дни.
Наистина такова нещо няма да се забрави дълго. Винаги ще си спомням за това състезание с най-добри чувства.
Честито на победителите.
Радвам се приятели, че ви познавам. За мен беше доста тонизиращо.
Поздравление към организаторите, за отличното трасе.
Браво момчета, все така упорити и отдадени на хобито.
 
Нагоре