Feinwerkbau

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Малко исторически и технически данни за една легендарна поредица FWB 600-603 (C60 - C62) http://ponggi.hu/index.php?mod=fwb60x ревюто е на унгарски но с google преводач може да се прочете за какво става въпрос горе долу. Слагам и една схема на пушката взета от тука http://talks.guns.ru/forum/96/261921.html ;)

927846.jpg
 

DANNY

Редовен Потребител
soundmax написа:
Малко исторически и технически данни за една легендарна поредица FWB 600-603 (C60 - C62) http://ponggi.hu/index.php?mod=fwb60x ревюто е на унгарски но с google преводач може да се прочете за какво става въпрос горе долу. Слагам и една схема на пушката взета от тука http://talks.guns.ru/forum/96/261921.html ;)

Не е ли объркан раздела!?
Тук май е "Компресионна Пневматика" а не пружинка. Или пък не ???
 

njatanasow

Редовен Потребител
Любо,пушката е супер,но ако се "утежни" с един твой бенчрест приклад ще е супер на квадрат ;) :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
njatanasow написа:
Любо,пушката е супер,но ако се "утежни" с един твой бенчрест приклад ще е супер на квадрат ;) :cheers:
;) ;) ;) Нищо да не и се бара всичко си е замислено с цел, стига вече с този бенчрест бе Ники ама днес ти е простено да говориш каквото искаш нали си рожденник ;) :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
:) Аз писах на другия Любо,но ще напиша и на теб,Нали знаеш че всеки гледа от своята камбанария ;);Никога не съм казал стига с това ФТ ,напротив радвам ви се :).А колкото до бенчреста в момента това е моя живот с него ставам и с него лягам :D
Поне днес неможете да ми се сърдите :p :cheers: :cheers: :cheers:
 

ininia

Потребител
ФТКС
Любо, не бъзикай "старците" на тема БР. Аз ако можех да се сгъвам и да става сам от земята,щях да стрелям и ФТ - както съм го правил.
Но сега ще ми трябва асастент да ми подпира гърба и да ми помага да стана. ;)
Слава Богу,БР още го мога.И се класирам някъде по средата... :rambo:

Това беше оффтоп - след няколко дни го изтрийте. :)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз не се бъзикам със "старците" ни най малко ;) :cheers: Знам че говореше на адаша, но имах предвид че тази пушка е замислена за съвсем друго предназначение и си е перфекта сигурно за това. Имал съм удоволствието да хващам подобни пушки на тази и други марки, но смятам че има много по-подходящи пушки за бенчрест за които няма да са необходими редица интервенции ;) Не мислех че ще трябва да се обяснявам нооо :pardon: Но не отричам че могат да станат и за бенчрест.
стига вече с този бенчрест
сега видях, че не е трябвало така да го напиша грешката е моя :pardon: за пушаката имах предвид, че не е затова ....... и т.н.
Аз в БР никога не съм се месил сериозно или още по-малко съм убеждавал някой от вас да стреля ФТ ;) Ако някой е възприел поста ми като намек за подобно нещо не е прав и не ме е разбрал ;) най малкото това не е първия ми пост във форума ;)
Много ви се кефя на "старчоците" ;) че макар и на тази възраст стреляте доста добре и не се предавате даже често ни и засрамвате :-[
А пък нии младите неразумни ни оставете да се чекнем във всевъзможни пози ;) докато го можем пък живот и здраве и ние ще дойдем на вашия акъл като станем на вашите години :D Тъй като и мойто си е жив спам да се изтрие след някой друг ден ;)
 

bass_kick

Потребител
Ето още едно Фани в отбора :p
 

Attachments

  • 21.4.2012 г. 17-01-39 ч..jpg
    21.4.2012 г. 17-01-39 ч..jpg
    115.9 KB · Прегледи: 469
  • 21.4.2012 г. 17-00-30 ч..jpg
    21.4.2012 г. 17-00-30 ч..jpg
    89.3 KB · Прегледи: 398
  • 21.4.2012 г. 17-01-11 ч..jpg
    21.4.2012 г. 17-01-11 ч..jpg
    92.5 KB · Прегледи: 415

bass_kick

Потребител
Приклада е дело на Biogame, а доработките по пушката са правени от Жоро от Асеновградската група :rambo:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Още едно чудесно оръжие, достойно за състезания от най-висок ранг.
Поздравления!!! :bravo: :bravo: :bravo:
 

azzaro

Потребител
Честито и от мен колега!!! Мноого да те радва с постиженията , надявам се да станат БР състезанията по-интересни и с твоето участие с това найстина класно оръжие. А приклада е найстина много хубав ,браво на майстора!
 

stelibg

Потребител
azzaro написа:
За какво са ви такива скучни пушки :lol:

Наистина са скучни, защото стават само за 10 метра. Работническият отбор по стрелба на АЕЦ има предишния модел FWB 700. Тежки са, зареждането не позволява поставянето на оптика, хамстера се мести само напред-назад ... Регулирането на приклада е в много малки граници. Щаерът ми е много по-функционален. И с него направих по-добри резултати на състезанието :winner:
А иначе не е лоша пушката.
 
Нагоре