Feinwerkbau 300s и universal

A

Anonymous

Гост
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Само да вметна , че на практика всичко, което носи тези магически буквички- FWB е обладано и правилата, на които се подчиняват останалите марки, тук не важат ;)
Съвсем сериозно. Вчера с Нико си го доказахме с новият му FWB-102. Нямам думи просто!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

кольо написа:
Рис, не се главозамайвам, аз съм един от най-самокритичните хора, които познавам. Обаче тая 1 стотинка, дето показваш, е поне три пъти по-голяма от моята ;) ;) ;)
... и съм сигурен, че под нея се крие поне един отрив :p

Ааааа не така! :D
 

Attachments

  • 25072009643.jpg
    25072009643.jpg
    86.2 KB · Прегледи: 169
A

Anonymous

Гост
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Fatalen, айде сега, познаваме се, виждал съм ти специално изработените монети от по 1 стотинка, за да са фукаш :p. За отрива под нея не съм сигурен, само предположих, защото аз така веднъж скрих един ;) ;) ;). По отношение на моята самонадеяност искам да ви кажа, че доскоро имах само един недостатък - бях малко нескромен, но вече съм съвършен :bravo: :bravo: :bravo:

А сега по-сериозно. Soundmax, тези отклонения от вятъра и аз ги имах с по-леките чашки, но с Heavy-то всичко си дойде на място - те се оказаха най-подходящите за моята FWB.



andi написа:
Прекрасна мишена , но 'у дома и стените помагат' ! Уверявам те на състезание обикновенно се получава доста различно !

пп. Ангел на Оризари стреля с 7-7,5дж

Да, обаче съм сигурен, че Ангел на Оризаре е стрелял нахранен, а моето постижение беше на гладно, към 6.30 сутринта. Ако бях закусил, ехе-е-е-е, ама не ми даде сърце да ви засрамва един новак :'( :'( :'(
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

кольо написа:
... виждал съм ти специално изработените монети от по 1 стотинка, за да са фукаш....

Тук вече ме закова и няма какво да кажа/покажа :D :D :D
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

кольо написа:
........Обаче тая 1 стотинка, дето показваш, е поне три пъти по-голяма от моята ;) ;) ;)
... и съм сигурен, че под нея се крие поне един отрив :p
При Божо не може да има отрив!
Неговата пушка има бутон EDIT/UNDO ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

кольо написа:
не ми даде сърце да ви засрамва един новак
Така е, @кольо, новобранец си, братче - виж старото куче fatalen: знаел е, че рано или късно някой ще потърси отрив под монетата и е направил ... две снимки ;)! Копче не можеш да кажеш :bravo:! Айде, пускай Фани на ФТ-то през юли, че на пръсти едвам се броим напоследък спрингърите :(. Пък като духне Бонсовия вятър - ще я видим какво може :rambo: :D !
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Така съм загрижен напоследък за бъдещето на клас ППП, че щом трябва - и същество ще ти докарам на Бонсови ;)! Очаквай снимки за одобрение на ЛС :cheers:!

P.S: Не се бъзикам за ППП, виж архивите на Моргуля Оупън в Русе през март - от 22-ма участника само аз бях с пружинка :(. Че и грамота ми дадоха домакините - Първо място :bravo:! Това е тенденцията - при еднодневните състезания май никой вече не си вади пружинката. И в международен аспект е същото - в ЮАР от 117 състезатели - 17 спрингъри, в Морско - изобщо май дума не е станало за пружинки. Тъжно гасне духа на тази класическа и съвършенна в простотата си пневматика ... :(!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Архитекта написа:
Така съм загрижен напоследък за бъдещето на клас ППП, че щом трябва - и същество ще ти докарам на Бонсови ;)! Очаквай снимки за одобрение на ЛС :cheers:!

P.S: Не се бъзикам за ППП, виж архивите на Моргуля Оупън в Русе през март - от 22-ма участника само аз бях с пружинка :(. Че и грамота ми дадоха домакините - Първо място :bravo:! Това е тенденцията - при еднодневните състезания май никой вече не си вади пружинката. И в международен аспект е същото - в ЮАР от 117 състезатели - 17 спрингъри, в Морско - изобщо май дума не е станало за пружинки. Тъжно гасне духа на тази класическа и съвършенна в простотата си пневматика ... :(!

На мен пък "пружинката" ми прави големия кеф - затова имам над 16 000 изстрел за два-три месеца. И никакви там бутилки, маркучи, манометри, компресори, помпи и прочие презервативи не ми развалят върховното удоволствие. Писах вече, че ПЦП-то има точен, но клиничен изстрел, усещам го като мъртвец в ръцете си и го притежавам за други, строго прагматични цели. А "пружинката" е жива, диша, мърда... Натискам спусъка, усещам движението на освобождаващата енергия пружина, проследявам летежа на чашката, виждам и чувам попадението и съм ЩАСТЛИВ!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

e-e-e,бат кольо,ако е за живот и мърдане ,що се мъчиш с фригидна немкиня?вземи една знойна анадолка-Х125 да ти обрули кайсията.
и накрая,след 1-2 седмици,като успееш да се оттървeш от нея срещу 60-70лв ,си истински ЩАСТЛИВ. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Да беше чистокръвна анадолка, да я взема, ама тя - ерзац, изкопирана от нещо си, фалшива. Пък немкинята е чистокръвна, хич не е фригидна и така приятно брули, щото Архитекта зор ще види за да ме примами с друга :-* там на Бонсови поляни.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Аз тия матчовите пушки напоследък ги гледам като заготовки за ПЦП.
Като изпробвах на Рашко Хатсан-Аншуца и ми потекоха лигите......егати и бръснача.
Ще взема и аз да преобразя една биатлонска тояга в ПЦП, няма как да не стане!!!!!!
:yes: :yes: :yes:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Колеги,вчера видях как стреля "немкинята" на адаша Кольо,
Ми то си е живо ПЦП.Видях как 12 джаулова пушка цели център на 40 метра при положение че имаше и някакъв вятър.
Изобщо съм възхитен от пушката и стрелеца.Да е жив и здрав да си я ползва дълги години.
 

harry_cool

Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Може ли някой да ми каже колко мм е диаметърът на цилиндъра на Фани 300 и колко мм е хода на буталото.
Искам да направя една сметка за обема на цилиндъра.


Да си отговоря сам ;)
Според братушките d на цилиндъра е 24 мм, а хода на буталото е 62 мм.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

MAD MAX написа:
Вече мога официално да се похваля, това пътува към мен! :yahoo:
Te тая ако не ти хареса може да ме пишеш към вашата група и да ми я предложиш с предимство(за купуване де) ;) ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

simogg написа:
MAD MAX написа:
Вече мога официално да се похваля, това пътува към мен! :yahoo:
Te тая ако не ти хареса може да ме пишеш към вашата група и да ми я предложиш с предимство(за купуване де) ;) ;)
Имам добро предчувствие за тая пушка(ти знаеш колко исках да имам нещо от марката), но ако й вдигна мерника - смятай се за от нашата Група! :cheers:

http://www.youtube.com/watch?v=XHw7vW3G ... re=related
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Куклата пристигна! Не е запазена, направо си изглежда чисто нова! Дойде в специален калъф и с 10 бленди за доиптриката. Единствената забележка е, че уплътнението на цевта, изглежда попрегоряло и е леко отчекнато отпред. Дали пречи ще разбера като я замеря. Ето я:

020196328.jpg

020196329.jpg

020196331.jpg

020196332.jpg

020196333.jpg

020196335.jpg

020196336.jpg

020196338.jpg

020196339.jpg

020196344.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Честито!!! :yahoo:
Очакваме да покажеш как стреля!
Вкарвай я бързо в подписа, ако там няма място ми изпрати Еър Уолфа в 5,5 и ще се освободи една позиция ;)
 

leopardars

Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

Честито Макс наистина е много запазена.Със здраве да я ползваш и много десятки.
Двуногата оригинална ли е за тази пушка,защото съм я виждал и при други такива.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Re: Feinwerkbau 300s и моделите

ЧЕСТИТО :bravo: :bravo: :bravo:
Е вече може да възтановиш правата на адаша и да се "надстрелвате" с едвакви пушки.
И кажи на Рачо да се нареди на "опашката" :crazy: :mad: ;)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Тъй като днес се успах и пропуснах стрелбите, си импровизирах набързо една стрелбище в къщи. Разстоянието е 6,90 м. Стрелял съм от не много стабилна опора(дъската за гладене ;)), неудобно сгънат и за пръв път на диоптрични! Чашките са JSB Exact 4.5 0,547g. Фани-то не е пушка, а чудо! :eek: Срам ме е да кажа, но тук са над 30 изстрела. :-[

020340111.jpg

020340126.jpg

020340579.jpg
 
Нагоре