Ас си взех epic two lite 6.35 300mm cfb. Още миналата година. Дошел с барабан 4.5, и регулатор настроен на 80бар. Писах много на производител писма, барабан обещали но така и не испратили. Регулатор не държи, аку го настроиш на 170бар, то всичко ок, докату не го оставиш без работа за 2-3 дена. Той натича и са блокира в затворено състояние. Съобщих за проблем на производител, предложиха ми да го настройвам трети път. Намерил сам подходящи шайби пружини, смених ги. Станало по стабилно, но след време без работа пак забелязах сищия проблем с налягане. Наново настроих регулатор на 170бар, ще изчакам няколко дни без да го пипам... Карабина на мен ми харесва. Не очаквах такъв сервиз от страна на производител... Според мен много странно. Не очаквам помощ от epic, трябва сам да си реша проблем с регулатор. Барабан си купих принтиран, още по функционален от оригиналния.