Ekol thunder-m es 550

Дискусия в 'Пружинна Пневматика' започната от viper70v0305, 13 Декември 2019.

1. viper70v0305

viper70v0305 Новодошъл

Публикации:
    3
    Здравейте, нов съм тук и това е първата ми публикация, така че ако нарушавам някое правило, не ме съдете строго моля.
    От скоро се сдобих с тази пушка ,до сега ползвах китайски...тоест продължавам и да ги ползвам... Интересувам се , на кой модел на хатсан или gamo може да се оприличи като механика и като клас, прилагам снимки на спусъковия механизъм. Това което мога да кажа за пушката е че, за сега съм много доволен, на 25 м. прави група с радиус около 5 см. Ще се радвам, ако някой сподели впечатления, както позитивни така и негативни.

Прикачени Файлове:

2. Hidden

Hidden Редовен Потребител

Публикации:
    432
    от:
    Перник-София
    Добре дошъл във Форума! Определено спусъкът е като на старите Гамо 440. На моето е такъв. Такъв спусък имат и Кросман, Браунинг, Бам 19, а май и Хатсан Страйкър. Спусъкът подлежи на лек тунинг- ходът му може да се скъси чрез малка втулка - ако напишеш в Тубата "tuning crosman trigger" ще видиш нагледно как се прави. Честита придобивка и дано излезе здрава.

Kifa харесва това.
  3. viper70v0305

viper70v0305 Новодошъл

Публикации:
    3
    Благодаря, опитвам в момента да разработя хидравличен гасител на отката, . Планирам замяна на пружината с ГП . Та в тоя ред на мисли, ГП на хатсан , знае ли някой дали пасва на въпросната пушка или каква друга би и подходила ?

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена