EDGUN

Sen

Редовен Потребител
Красавец :)
В уебсайта пише, че засега е само в калибър .30 и приемат поръчки.
Ще го има ли в по-малките калибри? .22 и .25?
Ще го има ли и със синтетичен приклад?
 

dberov

Редовен Потребител
Не мисля че манометъра ще стане хит и всички ще хукнат да купуват за пушки си.
Голямо неудобство е да се включва винаги когато искаш да видиш колко бара имаш в резервоара на пушката. Другото което ме отблъсна е че е бъкано с екстри, менюта и под менюта...ако си беше чист манометър по иди - ела, пък и като визия не ми хареса.
Бих си сложил такъв на зарядната станция, там не ме бърка да го включвам при зареждане или когато използвам бутилката за да видя какво е останало вътре, но ако е скъп и това го подминавам като вариант.
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Още една джаджа на която ще трябва да и се следи и сменя батерията, стига ми купчината дистанционни в къщи, фарове, стопове, километража на колелото, няколко часовника, телефони, таблети, лаптопи... :wall:
 

Sen

Редовен Потребител
Чудесно, решил е да въведе някаква иновация. Но според мен не би било добра идея да въвежда само тези дигитални манометри серийно на всичките си модели. Много хора няма да искат такива, вероятно повечето. Той си знае дали е възможно и рентабилно да оборудва пушките и с двата вида паралелно, и да зависи от избора на клиента. Аз лично такъв манометър не бих си взел. В опита си да предостави повече възможности на клиента е утежнил менюто доста. Най-много в скоро време да пусне опростена версия само с отчитане на налягането при единично натискане на бутона.
Що се отнася до пласмент на други производители, чакам с нетърпение да видя Дейстейт с дигитален манометър с поздрав логото на Едгън :lol:
 

anibis

Редовен Потребител
Ето защо ги харесвам Едгъните,най вече заради опънатата цев,и свободния ударник,цевта и още куп други работи.
 
Последна промяна:

jako_1

Редовен Потребител
Миро цевта и резорвара се натискат с лекота дрънчат като камбани при лек удар ръка- приклад се чува звук метал в метал. И аз бях фен но......... пропускам
 

anibis

Редовен Потребител
Миро цевта и резорвара се натискат с лекота дрънчат като камбани при лек удар ръка- приклад се чува звук метал в метал. И аз бях фен но......... пропускам
Когато не е завита гайката/опъната цевта/това се случва,но когато се опъни цевта това няма кака да стане.
 

anibis

Редовен Потребител
Аз говоря за R3М доста колеги са стреляли с 22-ка и с 7.62мм такова дрънчене просто няма,там всичко зависи от опънатата цев.
То и новия Леший много от руснаците не го харесват,ама в хамерика го обожават,то нали знаеш за всеки влак си има пътник.
 

jako_1

Редовен Потребител
Напълно си прав но R5 е лайно с извенение на израза има доста клипове с него хвърли едно поглетче. А утре ако се видиме щте ти споделя и ощте нещто
 

Sen

Редовен Потребител
Ще е страхотно, ако можеш да ни ги споделиш и тук :)
И аз чух някои не толкова добри неща за R5. Освен това е твърде тежък, според мен. В повечето случаи нов модел пушка не е разумно да се купува за толкова пари - не и преди да мине малко време и да одялат треските...
Затова и си поръчах R3M ;) Късата версия, 6.35. След два месеца чакане днес най-сетне получих обаждане от Спийди :) Ако утре успея да го взема, ще има и снимки и впечатления.
 

anibis

Редовен Потребител
Ще е страхотно, ако можеш да ни ги споделиш и тук :)
И аз чух някои не толкова добри неща за R5. Освен това е твърде тежък, според мен. В повечето случаи нов модел пушка не е разумно да се купува за толкова пари - не и преди да мине малко време и да одялат треските...
Затова и си поръчах R3M ;) Късата версия, 6.35. След два месеца чакане днес най-сетне получих обаждане от Спийди :) Ако утре успея да го взема, ще има и снимки и впечатления.
А да ти е честит,това е пушката,сам ще разбереш за какво ти говоря!
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ще е страхотно, ако можеш да ни ги споделиш и тук :)
И аз чух някои не толкова добри неща за R5. Освен това е твърде тежък, според мен. В повечето случаи нов модел пушка не е разумно да се купува за толкова пари - не и преди да мине малко време и да одялат треските...
Затова и си поръчах R3M ;) Късата версия, 6.35. След два месеца чакане днес най-сетне получих обаждане от Спийди :) Ако утре успея да го взема, ще има и снимки и впечатления.

Честита.:)
 
Нагоре