EDGUN

Sen

Редовен Потребител
щом за едгън се чака повече отколкото за дива котка, значи Едуард е много добър търговец. Беше казал, че винаги има около 1500 пушки платени предварително.
Ок, много добър търговец е. Но смяташ ли, че цената на продуктите му е оправдана, а не е твърде завишена?
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Едуард е много добър търговец
Явно не е въпрос само на търговия.
Известен факт е, че той беше един от нас.
Като казвам от нас, имайки предвид, че беше един от членовете на техния форум, изявен с познанията си в тази област.
Успешното производството на пушки, е следствие от натрупаният опит.
смяташ ли, че цената на продуктите му е оправдана, а не е твърде завишена?
Всяка цена, независимо колко е ниска е надценена.
Една стока, струва толкова, колкото достатъчно като количество клиенти са готови да я платят.
И на мен ми е висока цената, ама то ако съдиш по мен...то и салама ми е скъп.
Ама такава е цената.
 

Sen

Редовен Потребител
Иво, прав си в разсъжденията си и в напомнянето на основни пазарни принципи. Значи просто аз не разбирам защо толкова много хора са готови да дадат толкова пари за тази марка, особено преди няколко години, когато бяха single shot продуктите. Но пък аз и като цяло от материята малко разбирам.
Думите ти за Едуард ме подсещат за нещо, което съм се питал и преди: събрали сте се тук някво ядро от пичове, които се знаете и не само разбирате, но и си прилагате знанията в практиката, изработвате детайли с по-добро качество, доработвате... Как не сте се кооперирали да основете един нов бранд и да почнете производство като него??
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Как не сте се кооперирали да основете един нов бранд и да почнете производство като него??
С кооперация не става. Не напразно е казал Народа, че: "Орташкото магре и вълците не го ядат".
Имаше наченки, сондиране и опити за започване на такъв проект, но повярвай, не е толкова лесно, колкото на пръв поглед изглежда.
Не е за всяко дупе арзулка.
 

Sen

Редовен Потребител
Не, не, и за секунда не ми е минало през ум, че е лесно, особено с условията за бизнес в татковината... Щеше да е супер някой способен да реализира такъв проект и да имаме наша конкурентна марка...
 

apapazov

Редовен Потребител
В България са единици хората които дават пари за класна пушка или оптика. Просто хората нямат пари и всеки гледа да мине по тънко.
Ще дам за пример един Дейстейт който се продаваше във форума на смешна цена и му се кумеха хората
 

krasiml

Потребител
Все пак, някой ако реши да се захване с подобно производство, едва ли ще се цели в нашия пазар. Но , за да пробие ще трябва да предложи перфектно качество , нещо иновативно (като FX c Impact) и да вложи една огромна сума за качествено оборудване. Цената не е чак толкова важен фактор , защото американския пазар , към който всички производители на ВО се стремят има финансови възможности. Такава е политиката на големите (Edgun, Kalibrgun, AT Vulcan, FX, Daystate,Ataman ......).
 

Sen

Редовен Потребител
...или накратко, ние продължаваме да сме си прецакани, тъй като стандарта ни на живот е друг. Ок, спирам дотук, че тая тема е безкрайна и не съвсем подходяща за форума...
 

anibis

Редовен Потребител
Първият в БГ Леший/горски дух/
Стрелях от ръка и мога да кажа че това е най лекия пищовобулпап който съм хващал.
Наместен е на 250м/с с 1.17 невероятно тих,и невероятно голям скалпел.
За групи, просто всички изстрели се застъпват на 25м. Бях леко скептичен относно горския дух,
но когато го хванах и почнах да стрелям... силно го препоръчвам на другите колеги.

037601571.jpg


037601572.jpg


037601573.jpg


037601574.jpg
 

anibis

Редовен Потребител
Собственика на Леший се казва Витали.
Пича го плати 2200лв с допълнителна 350мм LW цев.Иначе горския дух струва с нормалната цев 2000лв.
В момента стреляхме с нормалната му цев която е 250мм и точността и тишината са на много високо ниво.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Първият в БГ Леший/горски дух/
Стрелях от ръка и мога да кажа че това е най лекия пищовобулпап който съм хващал.
Наместен е на 250м/с с 1.17 невероятно тих,и невероятно голям скалпел.
За групи, просто всички изстрели се застъпват на 25м. Бях леко скептичен относно горския дух,
но когато го хванах и почнах да стрелям... силно го препоръчвам на другите колеги.

037601571.jpg


037601572.jpg


037601573.jpg


037601574.jpg
Миро, къде отидоха снимките? Три поста по-нагоре. Два месеца не устискаха.
Качи ги пак.
Затова казвам - качвайте снимките тук, за да ги има и във времето.
Иначе всичко е от ден до пладне.
 

anibis

Редовен Потребител
Питаха ме колеги от къде могат да си го поръчат този горски дух.
Вече си имаме представител за България на Едгън.
Жената е зле с българския,но с английския няма проблем.
Така че който го интересува пушките на Едоард

Representative in Bulgaria

Company: "Mox" EOOD Nesebar, obl. Burgas
Tel. + 7 (982) 930-930-5 (Viber, WhatsApp)
ICQ: 342122485
Skype: zinnabsin
e-mail: mno@rambler.ru
Contact person: Natalia Morgunova

Forum name: Mox

Не мога да си променя горния пост,за това пиша пореден пост.
Ето още един адрес,представителя Андрей Пещеров Естония.
С негова помощ пристигнаха на колегата двата Едгана, в 0.22кал и в 0.30кал.

SPORTING CLUB OU
Kose 1A-M1 Narva 20103
Reg. nr. 11336714
Тел. моб. +372 56228000
Телефон/факс +372 3560015
E-mail: pesterov@rambler.ru
Пестеров Андрей.
 
Последна промяна от модератор:

sts1969

Редовен Потребител
Ето още един адрес,представителя Андрей Пещеров Естония.
Миро, има ли някакъв електронен сайт (каталожна страница) където може да се видят тт данни на моделите и евентуално ориентировъчни крайни цени. Единствените ми впечатления до сега са само от ю-туб. ???
 

anibis

Редовен Потребител
Миро, има ли някакъв електронен сайт (каталожна страница) където може да се видят тт данни на моделите и евентуално ориентировъчни крайни цени. Единствените ми впечатления до сега са само от ю-туб. ???


EDgun - пневматические винтовки и пистолеты

Хоп троп,една лека заигравка...
22LR
http://magnumbg.net/product/2803
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Светльо аз съм писал по-горе в постовете ми, колко излиза до България горския дух.
Със стандартна 25мм LW цев 2000лв.
 
Нагоре