DIANA

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Не че нещо,ама бихте ли обяснили кое е обърнато,че гледам и не виждам...пък на Васко вярвам виден пружинкаджия е.
Всички снимки из нета са така монтирани.
 

Attachments

  • 23699922_2956.jpg
    23699922_2956.jpg
    11.4 KB · Прегледи: 92
  • c@2x.jpg
    c@2x.jpg
    99.1 KB · Прегледи: 90

xpresident

Редовен Потребител
При изстрел ПП първо има откат, който е плавен и не може да повреди оптиката. После следва удар на буталото в дъното на цилиндъра, който е рязък и чупи оптиката. За да се избегне въздействието му е нужно моноблока да е монтиран обратно. Според мен.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
При изстрел ПП първо има откат, който е плавен и не може да повреди оптиката. После следва удар на буталото в дъното на цилиндъра, който е рязък и чупи оптиката. За да се избегне въздействието му е нужно моноблока да е монтиран обратно. Според мен.
А я помисли къде ще е оптиката, или по-скоро средния монтаж, който се плъзга, когато удря буталото ;)

ПП: Ще потърся клипове ако има да видим как действа.
 

xpresident

Редовен Потребител
Средната част на монтажа ще удари в предната, подвижна част на моноблока и ще го предаде на оптиката, неподвижно хваната към него.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Бързо намерих каквото трябва даже имало хубави клипове на забавен каданс ;) Но един ми се видя най-подходящ.
След 1:10 мин е същината

ПП: Ако има нещо неясно още кое как действа и защо се случва, ще обясня до колкото мога ;)
 
Нагоре