DIANA PCP P1000

FreeMan

Редовен Потребител
DIANA PCP model P1000 е една пушка която тепърва излиза на пазара и тепърва ще се говори за нея.
Очертава се като още една много добра пушка мечта.

“След повече от 121 години производството на пружинни въздушни пушки, през 2011 г. нашата нова PCP P1000 въздушна пушка е новостта от Диана.

Най-впечатляващият атрибут е прикладът от две части, който дава на P1000 външния вид на истинска ловна пушка. С 300 баров стоманен цилиндър, с до 40 Джаула мощност, с 14 заряден барабан, както и с адаптер за единична стрелба, P1000 предлага най-добрите условия за ловни цели и ФТ стрелба. Резервоарът позволява максимум изстрели с еднаква мощност.

Стандартната P1000 е с възможност за монтаж на заглушител. Според различните правни разпоредби, заглушителят може да бъде фабрично монтиран на цевта без възможност за демонтаж.
Насладете се на спокойна, безоткатна стрелба, отлична точност, както и голям брой изстрели новата ДИАНА P1000.”

“...Отличен, индивидуално регулируем T06 метален спусък с автоматичен предпазител и 11 мм монтаж.

Повече: http://www.diana-airguns.de/index.php?i ... eight=1050

Вече в продажба: http://www.frankonia.de/search.html?query=p1000
 

Attachments

  • Diana.P1000.png
    Diana.P1000.png
    372.5 KB · Прегледи: 713
  • Diana.P1000t.png
    Diana.P1000t.png
    567.2 KB · Прегледи: 511
  • Diana.P1000s.png
    Diana.P1000s.png
    293 KB · Прегледи: 466
  • Diana.P1000st.png
    Diana.P1000st.png
    494.8 KB · Прегледи: 499

димитър

Потребител
ЗДР :) DIANA P 1000 ще ги доставят и ZARIMEX след януари. :rambo:Дано имаме поне една във ВАРНА. :cheers:

Здравейте,
Очакваме доставка към края на Януари 2012. Цените ще бъдат следните:

New: P1000, 300 bar - 1990лв. с ДДС
New. P1000 TH, 300 bar, mit Lochschaft / with thumbhole stock -
2080лв. с ДДС
New: P1000 S, 300 bar, mit Schalldämpfer / with silencer - 2080лв. с

Поздрави на всички.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
До колкото аз разбрах имат редуктори.Което е супер.300бара работно редуктор ако и изработката е на ниво сбъдната мечта :).
 

andro

Потребител
С риск да засегна някого ,ама защо ми е толкова грозна тая пушка!Не се и съмнявам че в тех .отношение е на ниво ,но като визия ми прилича на компилация от ловна надцевка и още нещо ама не знам какво.Още веднаж се извинявам ,но това е положението.А по конкретно става въпрос за приклада с отвора ,не че не знам как е на англииски ... :)
 

azzaro

Потребител
На пръв поглед ми изгежда доста по-добре от Суматрата,със сигурност е доста по-добре технически,а 300-те бара компенсират по-малкия резервоар.Мисля че ако изкара едни 40-45J щe e една доста добра редукторна ловна пушка.
 

qtex

Потребител
andro написа:
С риск да засегна някого ,ама защо ми е толкова грозна тая пушка!Не се и съмнявам че в тех .отношение е на ниво ,но като визия ми прилича на компилация от ловна надцевка и още нещо ама не знам какво.Още веднаж се извинявам ,но това е положението.А по конкретно става въпрос за приклада с отвора ,не че не знам как е на англииски ... :)

Аз например намирам първата версия без TH (първата снимка) за една от най-красивите въздушни пушки, които съм виждал.
 

FreeMan

Редовен Потребител
На вкус и цвет таварища нет! ;)

На мен пък точно P1000S ТH - ми харесва най-много.
Представям си я като отлична, балансирана, точна и с отлично качество ВП. С нежен и топъл приклад, прилягайки нежно към рамото, прикладвайки се като нищо до сега.
 

petkof

Редовен Потребител
andro написа:
С риск да засегна някого ,ама защо ми е толкова грозна тая пушка!Не се и съмнявам че в тех .отношение е на ниво ,но като визия ми прилича на компилация от ловна надцевка и още нещо ама не знам какво.Още веднаж се извинявам ,но това е положението.А по конкретно става въпрос за приклада с отвора ,не че не знам как е на англииски ... :)
Рядко не съм се съгласявал с Андро ;) ,но Дианата поне на снимка изглежда доста добре и в двата варианта.Ако пък се представи добре, с двата последователни редуктора, ще наложи стандарт във визията за красива ПЦП пушка.Поздрави за Андро! :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Не е само Андро. И мен нещо не можа да ме грабне с дизайна.
Прилича на странен хибрид, сборка между Суматра и Валтер Доминатор 1250, а приклада си е на Диана :crazy:
Нищо лично, но не си падам по Уинчестър дизайна. :pardon:
 

TeXHo

Потребител
FreeMan написа:
На вкус и цвет таварища нет! ;)

На мен пък точно P1000S ТH - ми харесва най-много.
Представям си я като отлична, балансирана, точна и с отлично качество ВП. С нежен и топъл приклад, прилягайки нежно към рамото, прикладвайки се като нищо до сега.

С 300 баров стоманен цилиндър, гарантирам, че ще се очудиш колко ще е далеч от балансираната ти мечта ;)
На мен ми допада визията, ама много скъп този напудрен доминатор...
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не знам защо споменавате Доминатора, след като нямат нищо общо, нито като визия, нито като качество, нито като ергономичност, нито като дизайн, нито като усещане...
Не съм "пипал" Дианата, но по всичко си личи че бихме си допаднали ;)
А да е скъпа (1200 Евро) - не е, просто нашите заплати са ниски!
 

lynx

Редовен Потребител
Вярно е, че всеки си има негови виждания, но за 1200 евро бих взел друго.
Този дизайн на мен не ми допада.
98125906187689521297.jpg
 

димитър

Потребител
:)Малко снимки от Московското изложени 2011
Доста добре изглежда.
 

Attachments

  • 4463279.jpg
    4463279.jpg
    210.4 KB · Прегледи: 464
  • 4463281.jpg
    4463281.jpg
    185.1 KB · Прегледи: 379
  • 4463287.jpg
    4463287.jpg
    29.8 KB · Прегледи: 344
  • 4463289.jpg
    4463289.jpg
    233.2 KB · Прегледи: 445

FreeMan

Редовен Потребител
Хм,
Какъво е това сивоникакво покритие.
Защо не са го направили черно както си е в снимките които съм пуснал в начало.
Ако това са били проекти и сега ще го пускат в стил руска тенджера 1951г - ще е много жалко.
 

petkof

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Хм,
Какъво е това сивоникакво покритие.
Защо не са го направили черно както си е в снимките които съм пуснал в начало.
Ако това са били проекти и сега ще го пускат в стил руска тенджера 1951г - ще е много жалко.
Да-а-а, с това сивоникакво покритие няма да се разберем. :-\ Аз не бих я купил в такъв вид.
 
Нагоре