DIANA PCP P1000

ininia

Потребител
ФТКС
Тъй като гледам "суро-синкьава" е само цевната кутия.Цевта и резервоара са черни. ???
 

Loki

Потребител
Пушката изглежда добре, има стил. Как стреля още никой не знае... Суросинкявото е всъшност сиво и е същото като на Валтер доминатор, както всъщност ми се струва цялата Диана Р 1000 е доминатор с по-различен дизайн.. е и някои други промени сигурно... ???
 

lynx

Редовен Потребител
За мен лично Р1000 е едно разочарование.
Като чуеш думите "Диана" + "ПЦП" си представяш че ще е нещо пипнато, точно, здраво, добре изпълнено и....скъпо.
Р1000 за мен, не е съвкупност от тези неща.
Може би ако пуснат още 2-3 модела ще ме зарибят, но тази Суматра със сива кутия не е моята Диана. :)
 

cilindura

Редовен Потребител
Де да беше Суматра щях да съм първият, който щеше да я грабне.
По какво прилича на Суматра?! По буковият приклад ли? Та на Суматра е от орех! На всичкото отгоре е и с регулируема буза (подбузник) по хоризонтала и вертикала. По цамовата си цевна кутия ли - та на Суматра тя е от дуралуминий, на всичкото отгоре е и хромирана и не е боядисана. По огромният си диапазон от начални скорости ли? - Суматрата стреля от 7,5 до 100 и кусур джаула! По какво още си приличат - по нищожният обем на резервоара на Дианата срещу 500 кубиковият резервоар на Суматрата ли? Или по цамовият барабанен пълнител на Дианата срещу изработеният от неръждаема стомана на Суматрата, или евентуално си приличат по цамовият зареждащ лост на Дианата срещу този - стоманен на Суматрата Хайде моля :nonono:
 

andro

Потребител
Бях си приготвил микс от впечатления подобни на горните две, но не посмях да ги пусна !Да не си навлека гнева на феновете на Диана.Що се излагат тея шваби напоследък? ???
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Стига бе,наистина ли са такъв боклук тези пушки?Не ги харесвате на снимка или някой е стрелял и знае от опит?
:)
 

andro

Потребител
Не са боклук.И най вероятно след като отстранят проблемите ще се получи класно оръжие.Но лично на мен някак не ми допада факта, че фирма с такъв авторитет са дъни .Да не забравяме и проблемите с някои пружинни култови модела .
 

lynx

Редовен Потребител
cilindura написа:
По какво прилича на Суматра?!

Имах предвид визията тип "Уинчестър", която не ми е любима за въздухарка.
Но всеки си харесва различни неща.
 

Attachments

  • imagesCA1IM1HR.jpg
    imagesCA1IM1HR.jpg
    2.7 KB · Прегледи: 227
  • imagesCA6FPX4Y.jpg
    imagesCA6FPX4Y.jpg
    5.4 KB · Прегледи: 255

didarai

Редовен Потребител
Лично на мен Дианата много повече ми мяза на Блейзър и мисля точно такъв "ловен" дизайн/имидж е бил и целта на германците.В почти всяка реклама която съм видял се усеща точно това внушение.Ловна пушка за аристократи(много много повече от колкото младежки ориентиран или спортен вид,за уестърн да не говорим :-\ ).
Мое мнение.......не ми се спори.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Дизайн си има без съмнение. Не знам само това сивоникакво покритие дали се отказаха от него и дали се върнаха към черния цвят...
Рано е да се говори за възможностите на пушката. Нека поне някой колега да се обзаведе пък да чуем от първа ръка.
 

vanko

Редовен Потребител
Гледам че резервоара на Diana P1000 e без Q/f и зареждането му е като на Щаера с адаптер към бутилката и на всяко зареждане се сваля :) Ами тъй де,все едно като зареждам колата на бензиностанция, да си свалям резервоара от багажника :wall: ;)

pict0164_5_145d1_29395770.jpg


pict0167_6_4b3bc_29395771.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Булпап от Диана, ама много ми прилича железарията на една друга марка......
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Те не можаха карабината да си нагласят, не ми се мисли за бул-папа.
 
Нагоре