danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

shaman

Редовен Потребител
мдаа.. Не съм пророк за да виждам бъдещето, но се надявам, че заедно с един жрец ще успеем :)
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Павка, има ли шанс да започнеш да зареждаш чашки на JSB 4,5мм. ?
Привет... За момента нямам такива планове.
Бойкотирам ги, защото вдигнаха зверски цените :(

Между другото H&N направиха Baracuda 15 и 18, които май са на едно ниво с JSB 1.03гр. и 1.175гр. (само, че вносителя ги е свършил) :(

(опс.. тук говоря за кал. 5.5 а ти търсиш 4.5)
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Последните слъгове който ми прати Павката (0.67гр.) засичат в барабана, извъртат се настрани спрямо изходният отвор защото са много къси, и дотиквача не може да ги зареди. Предпочитам чашки, ще потърся H&N или JSB.
 

shaman

Редовен Потребител
Първите резултати от посещението ми на изложението в Нюрнберг са налице.

Както се казва "договорились" ;)

Очаквайте скоро време пушките на AirMaks в danubeairguns.com !

Ако има желаещи да се снабдят с точно определен модел - не се притеснявайте да се свържете с мен да да мога да го включа в първата ми поръчка. :)
 

shaman

Редовен Потребител
Втория резултат ;)
Screenshot 2023-03-07 at 12.12.24.png

Работя колкото се може по-бързо да добавя продуктите, но ще отнеме малко време :(
Ако някой се интересува от нещо специално - телефона ми го има на сайта ;)
 
Последна промяна:

shaman

Редовен Потребител
Започнах въвеждането на моделите на AirMaks в сайта..
До края на другата седмица ще имам някои от моделите (оказа се, че руските чехи са изключително експедитивни) :)

За повече информация натиснете върху логого:

airmakslogo.png
 

shaman

Редовен Потребител
1y.png


Колеги, преди една година обявих официално проекта danubeairguns.com !

Желанието на екипа ни беше да предоставим на нашия пазар изпитано и качествено PCP въздушно оръжие. Всяко начало е трудно и нещата се развиват по-бавно отколкото ми се иска, но мисля, че вървим в правилната посока. Малко по малко разширяваме асортимента и марките, които представляваме, опитваме се да имаме наличности за да не се налага дълго чакане при доставка.

Бих искал да благодаря на всички, които ни подкрепиха и да ви уверя, че ще продължаваме да се развиваме и да вървим напред !

hey-thanks-so-much.gif
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Честит празник, Павка! Показваш нагледно как се реализират мечтите.
Пожелавам ти за втория Рожден ден горния етаж на магазина да е само пушки и аксесоари.
 
Нагоре