danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

Amfo

Редовен Потребител
Аз имам от стария модел . Забелязах ,че приложението се е обновило само . Също е купено от Павел. И преди и сега нямам проблеми освен ,че яде батериите доста бързо . Ама с презареждащи се реши този проблем . Иначе да ти мери джаулите трябва да вкараш всичко в профила . И когато измери скоростта показва и мощността. Има и допълнителни настройки за измерването. Бях чел някъде ,че ако не мери всеки път трябва да се бутне и там .
 

БоянП

Редовен Потребител
Работи, мери без десетични знаци, понякога без да съм направил изстрел измерва някакви си 240 м/с. Приложението е дърварско като за парите които плащаме но все пак това е ФХ :yahoo: Не намирам опция за изчисляване на джаули или поне не такава да я изведеш на лесно място и да я прочита при изстрел. Вече със сигурност знам че пушка на фх няма да си взема.
Обобщено за работата за която ми трябва ми върши работа, но можеше да е малко по евтино.
Това с измерването на скорост без да има изстрел разбрах от къде идва. Като мина с айфона пред хроното отчита 240 мс. Пробвах с андроид телефон но не го прави. Това защото айфона е по бърз явно.
От 200 изстрела с чашки на открито имаше само 3 неотчетени. От 12 изстрела сэс слъгове нямаше неотчетен изстрел
 

shaman

Редовен Потребител
Да отклоним темата в друга посока ;)

Очаквайте съвсем в danubeairguns.com една марка, която предлага пушки с елегантен дизайн, най-добрите материали, иновативна технология и най-добрата изработка в индустрията.
Или както те самите се описват: Качеството, надеждността и точността на нашите продукти са легендарни.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Да отклоним темата в друга посока ;)

Очаквайте съвсем в danubeairguns.com една марка, която предлага пушки с елегантен дизайн, най-добрите материали, иновативна технология и най-добрата изработка в индустрията.
Или както те самите се описват: Качеството, надеждността и точността на нашите продукти са легендарни.
Steyr ??
 

Васил 83

Редовен Потребител
Ами, на сайта вече са качени. Изглеждат много добре, цената също е добра на фона на останалите премиум марки. Късметлиите сдобили се с тях да пишат ревюта.
 

shaman

Редовен Потребител
Струва ми се, че тези пушки ще са Епични ;)
Ами.. Епичните пушки спор няма са невероятни... Но все пак това е млада марка и не са имали времето да станат легендарни :)

ммм. Живот и здраве и на това ще му дойде времето ;)
 
Нагоре