COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

vanko

Редовен Потребител
Най после Cometa lynx V10 в 6,35 се появи при Испанските колеги!

camarafotos005_7b95e_27674842.jpg


camarafotos006_4fc13_27674843.jpg


camarafotos007_58fcf_27674844.jpg


camarafotos009_7fee9_27674845.jpg
 

praetorian

Редовен Потребител
Бе тя пушката много красива, сигурно и стреля точно, ама като им знам цените на пружинните им пушки, тази ще да е :shootup: :dazzed: в родните ни магазини.....
 

stelibg

Потребител
Прилича страшно много на Theoben MFR. Само, че бутилката тук е сигурно 500 куб. см
 

vanko

Редовен Потребител
praetorian написа:
Бе тя пушката много красива, сигурно и стреля точно, ама като им знам цените на пружинните им пушки, тази ще да е :shootup: :dazzed: в родните ни магазини.....

Абе не е много,515 евраhttp://www.carabinasypistolas.com/pcp_air_guns__compressed_air_/p_c_p__air_guns_cometa/cometa_lynx_v10_air_rifle.php. Всичко зависи от търговците ни вече :dazzed:
 

HellBoY

Потребител
Доста се поинтересувах от този модел , но така и не можах да разбера има ли редуктор или не ??? Понеже точно такива бутилки с редуктор се продаваха в един американски сайт JDS , ако не се лъжа ...
 

Loki

Потребител
Бутилката не е от там, но ми харесва- по тънка и издължена; редуктор май няма, цевта е студено кована; За тея пари- качество около Еваникс (дано не съм прав..)....... ???
 

HellBoY

Потребител
Ако се съди по отзивите за платото , Ейваникс има много хляб да яде ;) Аз не случайно се замислих дали има редуктор , но нека се съберат повече мнения :)
 

bateelmo

Потребител
На саита им се продават и бутилки 400 кубика и пише с регулатор . Каквото и да значи.
 

vanko

Редовен Потребител
HellBoY написа:
Доста се поинтересувах от този модел , но така и не можах да разбера има ли редуктор или не ???

Редуктор май няма.Има изведен подобно на Суматрата,регулатор на мощност т.е. врътка за ограничаване хода на ударника,което си е добра екстра.Заглушената цев я "одушава" но не много добре.Ето и една тест мишенка с пушката на 25м 5изстрела,което и на правоток може да стане.Ще чакаме за още подробности...
 

dinkata

Редовен Потребител
Ми тя толко струва ! Нормално на тая цена и оптиката да влиза ;)
 

rashko

Редовен Потребител
А на мен тая грозотия с манаметъра и тапичката отгоре ми прилича на пейнтболен редуктор ;) ;)
 

vanko

Редовен Потребител
Дължина 105см и тегло 3,7кг

_0_004cd_27722876.jpg


Предлага се в 400 и 200cc резервуар тип Painball

_4f506_27722885.jpg


Спусък изцяло метален

_2_9c1c3_27722881.jpg


Куик фил

_3_7f07d_27722882.jpg



Адаптиране на мощността,чрез затягане или разхлабване на този винт

_4_1e4dd_27722883.jpg
 

vanko

Редовен Потребител
gdelev написа:
Някой знае ли какво се случи с това пушле? Ще го бъде ли?

Дали ще го бъде,времето ще покаже! Сега едни харесват продукта още от кутията,други казват че първите серии са нещо не сполучливи и че трябва промяна в различните детайли(най вече в спусъка) абе,протеворечиви мнения общо взето.Гледам платото е добро в 25дж и докато не излезе Cometa Lynks II, коментариите ще са протеворечиви.
 

gdelev

Новодошъл
Сравнително скоро човек от форума им е имал в наличност няколко бройки. Някой знае ли от къде ги купуват?
Намерих един английски сайт, но там цените са £700+ ...
 
Нагоре