ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

dberov

Редовен Потребител
Пробвал ли си с регулируеми монтажи на FX например, които могат да се корегират по вертикалата и да монтираш ъгломер на оптиката. Така според мен би трябвало да се получи.
 

andi

Редовен Потребител
MNT_DNT06_PRO_1.gif
 

andi

Редовен Потребител
Имам по добро от регулируеми рингове - наклонена уивър база ( точно 10") .
На раздвижени рингове нещо не вярвам , особено на пушка за лов . Верно няма голям откат , ама все пак може да се размести , точно когато не трябва.
Та как да вкарам тези 10" наклон в калкулатора ?
 

dberov

Редовен Потребител
В такъв случай монтирай ъгломер на уивъра, нивелирай пушката върху равна повърхност и ъгломера ще ти покаже колко градуса е наклона. Може и да се изчисли но математиката ми куца.
 

sts1969

Редовен Потребител
Привет! Някой ползва ли ChairGun на Уйндоус 10 - 64 бита? Имам проблем с подкарването, не мога да инстална Java... а от там не тръгва и балистичния.???
 

nikolela

Потребител
Аз го използвам и тръгна програмката от раз.
Каква грешка ти дава JAVA?
Тя не е задължително да е да windows 10х 64 бита. Може и на 32 битова ос да си работи.
Всъщност, дори не знаех, че е нужна Java, но при нейното инсталиране си затвори браузера, че май вече не поддържа мозилата и от там може да даде грешка.
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
С Хром съм, изобщо не ми позволява да инсталирам Джава, а без нея моята версия на балистичния не тръгва.
 

nikolela

Потребител
Махнах Java и ChairGun не тръгна, че без него не ще. Свалих Java от тук и програмката захапа. За да тръгне инсталацията на Java я стартирай от мястото кадето е свалено а не директно от браузера.
https://java.com/en/download/win10.jsp
 

kng

Потребител
С Хром съм, изобщо не ми позволява да инсталирам Джава, а без нея моята версия на балистичния не тръгва.


При мене със Хром също не тръгва Джава, въпреки че си е редовно инсталиран.. През него не може да се работи и със електронните подписи за търговски регистър и НАП примерно. На Интернет експлорер си върви всичко. Но това едва ли има нещо общо със самата му инсталация (на Джавата). Само че теста след инсталацията (проверка за функционирането)пак през ИЕ.
Разбира се и балистичния си работи след като е налична инсталацията на Джавата.
 
Последна промяна:

SvilenP

Редовен Потребител
Аз съм с Лисицата и Хром и нямам проблем:
"Software:
Name: ChairGun.exe
Version: v4.3.7
Compiled: Thu Apr 12 15:57:27 EEST 2018
Location: C:\Program Files (x86)\ChairGun4
#Cycles: 1 (v4.3.7)

Local Machine:
O/S: Windows 10, version: 10.0, Architecture: x86Java JRE: 1.8.0_161-b12
Screen Size: 1536 x 864 pixels"

images.php

images.php
 
Последна промяна:

bleu81

Редовен Потребител
Дано някой който знае как да свали апа та да може да се инсталира и без плей-стор че да не останем на сухо като си сменим телефоните.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Опа, може ли някой да ми направи графика, ако е възможно, за 8дж и jsb 0.475, каква би била параболата, интересува ме върха на кой метър е. Оптиката е с халф милдот. Ако трябват още параметри, ще ги напиша.
Благодаря предварително.

Edit:
Screenshot_2021-11-25-11-39-00-749_com.android.chrome.jpg

Опитах се да се оправя сам с онлайн калк и хамерикански мерни единици, ако съм въвел всичко коректно, би трябвало да е на 16.5м върха.
 
Последна промяна:
Нагоре