BSA - GAMO

A

Anonymous

Гост
Честито пушка ,да почерпиш :cheers:
За цевта обаче се бъркаш не е заглушена имитация е , но сигурно си го разбрал след първата стрелба. :pardon:
 

azzaro

Потребител
Е 22см заглушител пред цевта все пак върши нещо по въпроса,наистина когато и сложихме дори хасански заглушител млъкна съвсем до степен да се чува само клапана.Не е по-шумна от Вълка бес заглушител.Мисля че мога да направя нещо по въпроса да замълчи без да се слага допълнителен модератор.
 

azzaro

Потребител
С удоволствие ще ги сравним следващия път!Може и да си изненадан ;) ! Имам в предвид двете пушки без допълнителни външни модератори,само по заглушена цев ;) .
 

TeXHo

Потребител
go_panch написа:
azzaro написа:
Не е по-шумна от Вълка бес заглушител.
Освен ако в МК2 версията са променили нещо спрямо МК1, това твърдение се нарежда в топ 5 лъжи писани в този форум.
azzaro написа:
С удоволствие ще ги сравним следващия път!Може и да си изненадан ;) ! Имам в предвид двете пушки без допълнителни външни модератори,само по заглушена цев ;) .
От мен децибел-метъра.
Подкрепям Жоро, понеже съм ги чувал и двете (AirWolf / R10 Mk1). Няма място за сравнение.
Сега може да кажеш, че и от Рояла е по-тиха. Няма да го приемам лично :D :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
И Дейстейта трещи та се не трае, плаче си за допълнителен заглушител.
Целта е докато пукаш по хвъркатите да се чудят защо съседа до тях пада от клона и да не се вижда от къде замахва смърта с косата. ;)
 

azzaro

Потребител
Не знам защо се впрягате толкова ,казвам само че не е по-шумна от която и да е пушка със заглушена цев,сами знаете че всички слагате заглушители допълнително ако искате да стреляте в града. Дори по начина на колегата ТеХНо пак излиза че са близки понеже вълка е дори по-мощен по тази логика по-шумен.Не ме разбирайте погрешно
просто е пушка с облечена цев на която последните 20-22см от кожуха е направен на модератор,и тя се нуждае от допълнитено заглушаване ако искате да не се чува въобще.
 

lynx

Редовен Потребител
ВИП-а са представители на Гамо за Б-я, а от няколко години БСА е собственост на Гамо.
Не вярвам да има проблеми с вноса, дори е възможно занапред да поддържат някакви постоянни наличности.
 

TeXHo

Потребител
azzaro написа:
... Дори по начина на колегата ТеХНо пак излиза че са близки понеже вълка е дори по-мощен по тази логика по-шумен...
Не знам за кой метод става дума. Аз казах че според мен, вълка е по-тих от r10 mk1. Нищо не съм казал за мощност, то се подразбираше че става дума за максималната, която при вълка е по-голяма.
За да махнем субективното оценяване, предложих да предоставя децибелметър.

Ако има промени по кожуха на мк2, може и да е станала заглушена. За мен мк1 си беше доста шумна, до степен кожуха на цевта да го приема за козметичен аксесоар.

С горното не искам да "очерням" пушката! Много ми харесва R10-ката, толкова много, че когато трябваше да си избирам РСР, тя и гладиатора бяха финалистите. Просто не съм съгласен че е дори близо до вълка по заглушаване (става дума за оригиналната R10 Mk1).
 

go_panch

Потребител
lynx написа:
... от няколко години БСА е собственост на Гамо.
Рачо, твоята фамилия да не е Маклауд, че използваш определението "няколко" за 27 години? :)
Гамо са собственик на БСА от 1985г.
 

lynx

Редовен Потребител
На фона на 150 годишната им история, 1986 година си е скоро.
Имах предвид, че до скоро БСА си беше на самотек със собствена политика и взимане на решения.
А от няколко години Гамо много се се набъркали в работите, което е довело до доста проблеми и най-ценните кадри на БСА са побягнали надалеч.....за съжаление.
Във форума на БСА има доста мнения, че колкото е по-стара една пушка БСА, толкова е по-добре направена и надеждна.
Дано това не се затвърждава за в бъдеще.
 

GunsBG

Новодошъл
Здравейте, Колеги и за Много Години :cheers:

Колега ЛОКИ разбрал си ме погрешно, казах ти, че имаме три пушки BSA R10 MK2 5,5mm общо внесени като имаме по една във всеки наш магазин съответно във София, Пловдив и Бургас (е вече само в София и Бургас балгодарение на колегата AZZARO ;) - поздрави колега и много да те радва теб и женати новата пушчица!!! ).
При нужда всяка една пушка може да отиде във всеки един от трите магазина.

Поздрави и най-добри пожелания за новата година от екипа на "ВИП Оръжейни и Стрелбищни Комплекси"
Gunsbg
 

DANNY

Редовен Потребител
GunsBG написа:
Здравейте, Колеги и за Много Години :cheers:

Колега ЛОКИ разбрал си ме погрешно, казах ти, че имаме три пушки BSA R10 MK2 5,5mm общо внесени като имаме по една във всеки наш магазин съответно във София, Пловдив и Бургас (е вече само в София и Бургас балгодарение на колегата AZZARO ;) - поздрави колега и много да те радва теб и женати новата пушчица!!! ).
При нужда всяка една пушка може да отиде във всеки един от трите магазина.

Поздрави и най-добри пожелания за новата година от екипа на "ВИП Оръжейни и Стрелбищни Комплекси"
Gunsbg

@ GunsBG
Аз да попитам:
-На каква цена са?
т.е. ако аз си я внеса от вън колко по-евтино ще ми излезе?!
Весела ви нова година!
:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Честито на колегата - страхотна пушчица. Изгледах и изчетох всичко за нея, и навремето може би единствено малкия резервоар ме възпря да си я купя. Дани, ако питаш за пушката в горния си пост - да си я внесеш сам ще излезе доста по-скъпо.
 

lynx

Редовен Потребител
Със сигурност ако се вкара от вън FAC версия ще е по-скъпо.
Колегата go-punch вкара наскоро по-стария модел МК1 и излезна 2100 лева, а цената за новия МК2 във ВИП е 1745 лева.
В сайта на BAR са написали, че към момента няма развалени пушки от МК2 през гаранционния период, което е доста показателно че са изчистени ядовете от МК1, даже и пълнителя бил подобрен, освен редуктора и другите недоизпипани неща в старата версия.
 
Нагоре