Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

Yasho

Потребител
9мм 6-7 истрела,страхотия готина пушка:)
за големите не са ми пратили проектили та ще поръчам сега
 

gonzo-garage

Потребител
преторианец, давай медала, пускам ти адреса на лични...
колега, според моите проучвания, в момента наличен е само един биг-бор в калибър .45(с единичния резервоар), просто щото аз купих другия.
лично опитах какво ли не за да си набавя муниции, но уви има само в 9 мм., като обаче пушки в тоз калибър "ниенте".
прави са като казват, че ставаш и леяр покрай хобито.
вносителят го попитах дали предлага разконсервиране, ама забрави да отговори, така че нещата са типично по нашенски....ако има пушки нема муниции или ако има муниции пушките ги нема, а обслужването супер докато си купиш "джелезото"
преди години чаках една диана, ама след година и 9 месеца ми звъннаха да ме питат дали да е черна или лилава....
пълен ташак...
та и тука така...прецени какво ще я правиш и после отговорът ще ти се изясни сам....
 

Yasho

Потребител
незнам за кой вносител говориш но се си мисля че с единия резервоар е мой внос не се сещам да си ме питал за разконсервиране!
 

gonzo-garage

Потребител
Питах те на ЛС, за да не дърдорим тук, но беше преди повече от ДВА месеца.
Освен това изрично споменах, че моята е с два резервоара.
Нищо де, няма фатално...
А проектили някакви, получихте ли?
 

Yasho

Потребител
идват с новата пратка,с проектилите имаше проблем когато потвърдят датата за доставка от каргото ще я кача в темата на магазини
 

andi

Редовен Потребител
Пушката не е 'моята' , но превозното му средство накрая много ми харесва :crazy:
 

zagi_bg

Потребител
И тук при нас има едно BIG BORE,имах удоволствието да пострелям с него :yahoo:
определено не е оръжие за стрелба по мишенки ;)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Кажете нещо за проектили 50 cal. Някой ако продава да каже :)
 

YzF

Потребител
здравеите колеги:Харесах си една пушка(биг бире) от един саит , но нямам ни наи малка представа има ли вазможност да се пора4а онлаин от този саит до БГ.Та бих искал колеги с по голям опит да споделят мение по този вапрос и дали някои е срештал този модел някаде и има ли някакво инфо за него.(аз сам малко скаран с енглиша и немога да се оправям по саитовете) . Ште сам благодарен на всеки един колега помогнал с нешто. Ето и линка на саита http://www.southernairgunconversion.com/index.html
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Това е дело на Demand до колкото знам неговите пушки се поръчват директно на него в САЩ(пускаш заявка) и не е сигурно,че ще бъдеш израбн да ти я изработ .Качва имената на хората,който са избрани да и бъде изработенана дадена пушка на сайта му.Абе с 2 думи много трудно ще можеш да се добереш до такава пушка. :sorry:
 

YzF

Потребител
Това не са ли цените на пушките в саита или се заблуждавам ..
 

andro

Потребител
Аз лично хич не бих си правил труда да чакам за тия неугледни железа .Ако ще да са и 500 J.Единствената разлика от тия дето се продават тук е големия размер на всичко .И явно много хитра маркетингова политика - да бъдеш избран .За кое ,да ти приберат парите ли :no:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Цената не е висока.Просто се пуска заявка и се чака дали ще бъдеш избран.Да Андро зимат ти парите то навсякъде е така :).
 

andro

Потребител
Прав си .Обаче не мога да разбера залитането по тия големи калибри ,при условие че у нас ловът с пневматика не е разрешен ,а показаните пушки стават да трепеш бизони .
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ще те натоварят с още толкова за такси - пътни и митнически. А и не се знае как ще се отнесат по митниците. Насочи се към нещо достъпно в БГ.
 
Нагоре