Anschutz PCP Rifle

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Тук го имат, като част за 2001 модела.

https://www.waffencenter-gotha.de/s...erschluss-ANSCHUeTZ-2001-Super-Air::3287.html

Почти съм убеден, че е същото.
Разбира се, не знам дали те устройва поръчка от там ( Германия, waffencenter ).

Звъннах и говорих с тях. Пратих им снимка и казаха, че го нямат в момента. Това което е на снимката ми се струва нещо дебело. Това уплътнение което имам аз е някакво много тънко и нестандартно. То и аз не съм толова в час какво трябва да е точно.
 

pellet

Редовен Потребител
Разбирам, явно аз греша. Но при всички случаи най-добрия вариант е оригинална част.
Тези компресионки са силно чувствителни към строгия профил на уплътненията им. Съдя по наблюденията ми върху моята FWB 602.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Разбирам, явно аз греша. Но при всички случаи най-добрия вариант е оригинална част.
Тези компресионки са силно чувствителни към строгия профил на уплътненията им. Съдя по наблюденията ми върху моята FWB 602.

Да, така е.
Може би някой се е сблъскал с този проблем, и е намерил друго решение.
Ето така трябва да изглежда здравото.
 

Attachments

  • 20210924_143443.jpg
    20210924_143443.jpg
    366.6 KB · Прегледи: 85

Dominus

Редовен Потребител
Здравейте. Има ли от къде да се закупи това уплътнение за Аншуц 2002? Или да се направи друго, ако е възможно разбира се.
Е то това ти е клапана. Не знам дали е същият но при 9003, 9015 конструцията е сходна. Всеки (почти) може да ти го изработи.
 

F.Pehlivanov

Редовен Потребител
Е то това ти е клапана. Не знам дали е същият но при 9003, 9015 конструцията е сходна. Всеки (почти) може да ти го изработи.
Да, май е клапана. Може ли да ме насочиш към някого, който ще успее да го направи независимо от цената?
 

Termina4

Потребител
Търся 9015 без приклад и най-ниска цена която аз намирам е 1349 Евро. Дали го има някъде на по ниска цена?
 

Mr_DEATH

Потребител
Здравейте,
притежавам Anschutz SuperAir 2002, но се развали. Проблема е в уплътнението на клапана. Бихте ли ми помогнали със съвет или координати на майстор за да възстановя пушката към работоспособно положение. Благодаря
IMG_20231017_210042-01.jpeg
IMG_20231017_210119-01.jpeg
IMG_20231017_210205-01.jpeg
 
Нагоре