Anschutz PCP Rifle

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

lamer4o333

Потребител
Тъй като за релсата вече помислих следващия ми въпрос е , какви чашки харесват тези пушки, какъв субкалибър. Така като гледам и чета форума си мисля че това са чашките Diabolo Exact Premium cal .177 0.547 гр. - 4.52 но все пак да си попитам :)
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
С пушка ,като тази(предполагам, че и с оптиката няма да правиш експерименти) няма по голямо удоволствие сам да разбереш кои са твойте,вземаш си една такава кутийка и почваш... :)jsb-test-4.5-1.png

Те и в стандартните им кутийки по голямата част от чашките са си Premium,излишно е,освен ако не искаш да бутнеш Ванката,Павката,Божо и сие :)
 

lamer4o333

Потребител
Благодаря ви за инфото , надявам се че не съм много досаден с въпросите си :rolleyes:. За тестването че ще се тества е ясно но е хубаво да знам към какво да се насоча да тествам. Говорих с Пеко той ми каза че има различни партиди jsb exact и взех от 2 те партиди, които имаше в наличност по една кутийка за тестове .
 

bleu81

Редовен Потребител
Задължително , тази вечер няма да се спи :)

Честито за пушката! То е ясно, че ще ти е тая вечер до леглото , но от недоспиване най много да замажеш фокуса и да се разтрепериш като прикладиш към мишената.
Ако ще я пробваш по добре спри компютъра се наспи като хората та да си в кондиция :)

Поздрави
 

dvelinov

Редовен Потребител
Честито!
Уникална е,как ги засилвате до 16J?,че и на мен ми е влезнала в главата тази,но не искам да я отварям:
Anschütz 9015 ONE Pressluft Field Target Luftgewehr 4,5mm EWB
но май ще е 7,5J,че с тия разрешителни е голяма мъка


От Крале-то ли пристигна? и имаше ли опция без мерниците?


Поздрави!
 

lamer4o333

Потребител
От Крале пристигна с UPS за една седмица , нормална доставка, като имаш тракинг номер за проследяване. Има вариант без мерниците само пиши мейл на Крале. Аз така направих но в последствие се отказах и я взех комплект с тях.
 

rashko

Редовен Потребител
Честито!
Уникална е,как ги засилвате до 16J?,че и на мен ми е влезнала в главата тази,но не искам да я отварям:
Anschütz 9015 ONE Pressluft Field Target Luftgewehr 4,5mm EWB
но май ще е 7,5J,че с тия разрешителни е голяма мъка

От Крале-то ли пристигна? и имаше ли опция без мерниците?


Поздрави!
https://shooting-the-breeze.com/threads/9015-conversion-questions.41569/
 

dvelinov

Редовен Потребител
От там е най-удобно,идва за 5 дни до врата срещу лична карта,няма ограничение за ВО
Просто,няма налично
 

Dominus

Редовен Потребител
Продължаваме с охлабване на пружината на ударника докато се появи някаква промяна и спираме. Омевидно в заводски вид беше пренатегната. Охлабих около 2 оборота.
Следва редуктора вдигаме леко и проверяваме с промяна натяга на пружината. Първи опит беше недостатъчно. Вдигаме още малко налягането. Вече стигаше 241 без почти никаква промяна на пружината. Трети опит връщаме леко налягането. Навън е студ, лятото ще се вихри още повече. Вече е 238 с много леки удари на пружината. Дори сега с много леко натягане минава 240, но остава на 238. Всичко това на около 90 бара. Помпим на 210 и проверяваме. 238-239. Отлично.
Остава да отлежава да прихване майсторска стрелба :D
 
Нагоре