AIR ARMS - PRO SPORT и TX 200

rivan

Редовен Потребител
Пробвай същото упражнение в топло помещение, напр. в стаята на отворен прозорец се прицели в нещо навън. Още е хладно и ми прилича на изпотяване на лещите.
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Да уточня защо смятам, че оптиката е заминала: от седмица някъде веднага след изстрел, образа се замъглява. Въртя настройката от 30тина ярда до 20 ярда. Изчиства се за малко. След това веднага отново става мъгла тъй като мишената е на 32 метра. Връщам на предната настройка, изчиства се на около 32ярда. След това може да държи 10тина изстрела, но понякога още на следващия става мъгла. Извинявам се, че ви разводнявам темата, вероятно е по-скоро за Оптики. Но само исках да събера инфо какво ползвате за вашите ПП.

Допълнение: Ок съм с очите :)
Има едни законтрящи рингове на лещите, виж дали може да стигнеш до тях и да ги стегнеш, може да се наложи да изпуснеш газта.
 

redsox

Редовен Потребител
Пробвай същото упражнение в топло помещение, напр. в стаята на отворен прозорец се прицели в нещо навън. Още е хладно и ми прилича на изпотяване на лещите.
Аз така стрелям колега. Вътре съм в една отопляема пристройка на къщата , открехвам прпзореца малко и стрелям навън към двора е мишената.

@Евгений Б. може ли малко конкретика? На лично ако ти се занимава или на 0988-768-234 (Румен) да не товарим излишно темата. Мерси не е спешно въобще.
 

LogiBG

Редовен Потребител
Да раздвижим темата. Както бях писал по нагоре в 5.5 с 0.870 чашки пушката стреля най-точно. Да ама не. JSB Hades стрелят по-добре. Това са по пет изстрела в мишена без най-горната дясна тя е на вайраух 30. Дистанция 24м. пълен комплект - масичка торбички закрито помещение и почивен ден. Мишената я обръщам на обратно след като си я закача за това едните попадения са леко нагоре, другите надолу.
 

Attachments

  • IMG_1141.jpeg
    IMG_1141.jpeg
    492 KB · Прегледи: 38
Нагоре