wakafaka
Редовен Потребител
Колега те и за .25(6.35мм) калибър препоръчват надкалибрените но аз най-добра точност със тежки слъгове постигам с 6.34мм(което едвам опира по нарезите).Всичко над този диаметър при мен не се представя добре откъм точност. Питай този продавач дали има нещо което може да ти свърши работа.Някой да е пробвал слуговете на avs 62.5 grains .3063 , то си е трудно да се доставят до тука , но казват , че са най-добрите за .30кал. , или ако doom имат надкалибрени как се представя със тях , а ако нямат да се измисли нещо да се направят примерно спициално за вулкана в този калибър , и във .30 кал. да си стреля перфектно , както американците от avs са го измислили , да си имаме и ние тука.
Пристигнаха разни пружини на Vulcan 3 HP и реших да сложа пружина с дължина 44мм 1.5мм като капачката остана развита и стърчи около 3мм навън. За целта трябваше леко да се изтърка приклада за да влезе капачката без да опира. Нямаше време да тествам колко изстрела прави с едно зареждане но с 135J спокойно ще направи 4 пълнителя.

?