От самото начало, Дмитрий (Kalibrgun) и Евгени (AGN) казваха, че няма да се занимават с къстамизиране на изделията.Може, разбира се, но само ако е дефектна цевта. Тогава сменят без да питат. Само трябва да върна старата.
Искат да произвеждат изделия, стрелящи от кашона, дълго и без проблеми, с над средното ниво на точност.
От там нататък, всеки ентусиазиран собственик може да се разпростира колкото иска в доработки, ъпгрейди и т.н.
Разводняването не им харесва. Имат правото да си определят сами какво и как да произвеждат.
Винаги съм афиширал изделията им, споделяйки тяхната визия, предполагам, че Павката и той я разяснява на потенциалните купувачи. Както се казва, за всеки влак си има пътници.
Който го сърбят ръцете, има поле за действие да се чеше с изделията на много други производители, и евтини и скъпи..
Последна промяна:



