AGN Technology - VULCAN

Gadnqra

Редовен Потребител
Честито и от мен! Пушката е много добра, а цевта е уникална - всеядна и много точна. След като свикнеш с пушката, ще правиш, като групите на Бате Ники с Боса. Много 10-ки и чакаме мишени!
 

michorovm

Редовен Потребител
Много благодаря Ники! Ценя твоите мнения много!
Бате Ники едва ли ще го стигна в този си живот, но поне да се доближа малко до Вас.
 

du6ata

Редовен Потребител
Ето една групичка на 185 м с Импакта .22 34 грейна хин от капака на колата двунога отзад торбичка
 

Attachments

  • 5E09AA8C-FD31-44D6-A97F-33EFA9967A65.jpeg
    5E09AA8C-FD31-44D6-A97F-33EFA9967A65.jpeg
    53.1 KB · Прегледи: 111
  • 360AF6A9-C837-40A4-99F4-D4EBE75647A2.jpeg
    360AF6A9-C837-40A4-99F4-D4EBE75647A2.jpeg
    52.1 KB · Прегледи: 112

jony

Потребител
Колеги, да се спори с човек който е врял и кипял в тази област, що е то прецизен и точен изстрел като колегата njatanasow, който продължава да стреля, ми се стува също доста смешно, аз мисля че стрелбата е въпрос на дългогодишна практика и настрел който има въпросната личност? а друг като него в този форум май няма.
 

lynx

Редовен Потребител
Жони, ти не си ли купи пушка най-накрая? :p
Само се лалаш из обявите да дразниш продавачите с провокативни въпроси и на финала пак нищо не купуваш...
А Вулкана си е хубава пушка, ако е читава бройка няма проблеми да се мери и със скъпите модели на ФХ.
Мой съсед правеше на 50 метра групи колкото 1 стотинка на 50 метра(не веднъж) с един крив, ръждив Хасан ат-44.
Пушката беше грозна, но много точна и явно беше уцелил читава бройка.
Продаде Бай Хасан и си взе ново БСА от ВИП-а, с което нямаше същия късмет.
Направихме пътека до стругаря, докато го вкара в час. На финала и новата пушка започна да работи добре, но човека я понамрази.
Не искаше да повярва, че новата скъпа английска пушка може да е много по-зле от стария бай хасан и го разбра по трудния начин.
 

jony

Потребител
Колега Linx, ще повторя нещо което съм го казвал и друг път.
Има укори които възхваляват и похвали които компроментират. И така благодаря за рекламата която ми направи.
Имам доста огнестрелни ловни пушки с които се налага да се разделя поради нпредналата ми възраст. Имам и няколко ПП които също са ми за продаване и 1бр Хатсан АТ-44-10 от първите бройки от 2010год и от него съм много доволен, защото прави групи като скъпите модели ПЦП. Харесвам много последните модели Vulcan-3 и FX, ако нямах проблеми с намаляващото ми зрение щях да ги имам и двете.Засега съм си запазил любовта към оръжието, затова както казваш ти задавам въпроси, нов никакъв случай не са провокативни.
Всичко това което си писал по- надолу ми е отдавна познато, затова не се разделям с Хатсана. Вече оставам с впечатлението че започваш да влизаш в час.
 

shaman

Редовен Потребител
Хубаво щеше да покаже каквото трябва, а не плява. Не видях никъде снимки и подробно описание на ударник, трансферпорт, пружини, клапан, проходни отвори, дотиквач, размери, редуктор, задредукторна камера и т.н.

Ето каква била работата - човека е направил кит за ъпгрейд ;) :

 

shaman

Редовен Потребител
хехе.. Чехите са големи сладури.
Получих новата пратка с Вулкани и не се сдържах да отворя един и да пусна един слъг с него..
И какво да видя - стреля от кутията 40 грейна H&N с 295м/с.. - около 110J, а по техни характеристики трябва да е около 80-85!

Току що пробвах с 3.5 грама слъгове и ги метна с 261 м/с. - 119J... Без да пипам нищо по пушката...


Питам го - да сте правили нещо по пушките ?

Screenshot 2022-12-12 at 17.49.35.png

Ами.. направили са и си мълчат ;)
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Ще си позволя да се изкажа и аз, не за друго, ами понеже съм държал тази пушка в ръцете си и знам какво може и неможе тя, а и познавам Павката лично, за което се гордея. Не са един или два клиповете и презентациите които са правени на пушката, така че хвалби по неин адрес са просто ненужни. Реалността показва, че няма пушка която да не изисква грижи и обслужване, що се касае за нейната коректна работа. Така че колега, пази я, поддържай си я добре, и тя ще бъде вечна както се казва. За мен, пушката ти има грижи в зоната на ударника към момента на подскоците в скоростта, както и самото му блокиране. Ники ( гадняра) ти е наблизо, обърни се към него за съдействие.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Пушката мина през мен, след като колегата спомена за проблема. Сервизирах я и и вдигнах мощността, колкото искаше колегата. За съжаление, при мен не направи този проблем нито веднъж, а я пробвах над 200 пъти - зареждане/изстрел. За мен също, проблемът е в ударника, или леглото му. Казал съм на Марти, че може да ми я остави по всяко време да я оправим.
 

michorovm

Редовен Потребител
Така е Ники, нямаш грешка. Много трудно се хваща това, защото рядко го прави. Вчера стрелях над 100 пъти - всичко точно. Павел ми прати нов ударник, и ако проблема се появи при новия собственик, има вариант.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
VULCAN 3 long има ли го в 7.62? каква мощност е ?

На сайта на Airgun Technology няма никаква информация за продуктите им. Само 2-3 снимки ,тегло и дължина,няма калубри,намя мощност.... А мен ме интересува най-вече мощност. Искам .30 калибър,който да удря здраво на 200м и повече.
 

du6ata

Редовен Потребител
VULCAN 3 long има ли го в 7.62? каква мощност е ?

На сайта на Airgun Technology няма никаква информация за продуктите им. Само 2-3 снимки ,тегло и дължина,няма калубри,намя мощност.... А мен ме интересува най-вече мощност. Искам .30 калибър,който да удря здраво на 200м и повече.
Божке божкееееее
 
Нагоре