AGN Technology - VULCAN

joro_ihr

Редовен Потребител
Не съм запознат с конструкцията на вулкана, но мисля разликата идва от редуктора.
 

anibis

Редовен Потребител
Жоре зад редукторното не можели да се направи с по-голям обем?
 

MALIN

Потребител
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ. НОВ СЪМ ВЪВ ФОРИМА И ПЦП ТАТА.ИНАЧЕ СЪМ ЛИВЕЦ ОТ 1996ГОД.СЕГА СЕ ЗАПАЛИХ ПО ПЦО.ИМАМ ВЕЧЕ НЯКОЛКО.НО ДНЕС СИ ХАРЕСАХ ВУЛКАН2 СИНТЕТИКА.ИМАЛИ ДА СЕ ПРОДАВАТ НЯКЪДЕ В БГ?
 
Последна промяна от модератор:

MALIN

Потребител
ИЛИ ПЪК HUBEN K1 6,35 ЧЕ ГИ ДАВАТ ПО СИЛНИ А ПЪК СА И АВТОМАТИЧНИ
 
Последна промяна от модератор:
7

7842

Гост
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ. НОВ СЪМ ВЪВ ФОРИМА И ПЦП ТАТА.ИНАЧЕ СЪМ ЛИВЕЦ ОТ 1996ГОД.СЕГА СЕ ЗАПАЛИХ ПО ПЦО.ИМАМ ВЕЧЕ НЯКОЛКО.НО ДНЕС СИ ХАРЕСАХ ВУЛКАН2 СИНТЕТИКА.ИМАЛИ ДА СЕ ПРОДАВАТ НЯКЪДЕ В БГ?
ИЛИ ПЪК HUBEN K1 6,35 ЧЕ ГИ ДАВАТ ПО СИЛНИ А ПЪК СА И АВТОМАТИЧНИ
Здравей колега.В България не се продават и двете.Или търсиш peko да ти поръча Вулкан или си ги поръчваш от чужбина.Доставката е до адрес.
 
7

7842

Гост
След дългото чакане най накрая дойде.Сега той мен ще чака да се прибера и монтирам.
 

Attachments

  • IMG-258e4e2e9838529695bc75f0c3039854-V.jpg
    IMG-258e4e2e9838529695bc75f0c3039854-V.jpg
    127.4 KB · Прегледи: 155
Последна промяна от модератор:

mobilen

Редовен Потребител
Пробвах много ВО, но от Вулкана по безкомпромисна пушка не съм
виждал!
Това си е само за темата AGN Technology...
 

Павката

Редовен Потребител
Колеги,имаме си чудесен език и много практични и разбираеми метрични мерни единици.
Не сме нито кравари, нито
закостенели, шибани островитяни. Предлагам да спрем вече с грейнове,футове и т.н. измислени мерки.
 
7

7842

Гост
Колеги,имаме си чудесен език и много практични и разбираеми метрични мерни единици.
Не сме нито кравари, нито
закостенели, шибани островитяни. Предлагам да спрем вече с грейнове,футове и т.н. измислени мерки.
Предлагам да съберем подписка и да я пратим до Ютуб,ако не публикуват само в метрична система,да си затварят канала и да си ходят.Също Пеко да се обади на JSB да спрат да пишат на кутиите си грейнове или спираме да пазаруваме от тях.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Предлагам да съберем подписка и да я пратим до Ютуб,ако не публикуват само в метрична система,да си затварят канала и да си ходят.Също Пеко да се обади на JSB да спрат да пишат на кутиите си грейнове или спираме да пазаруваме от тях.
Съгласен :) Някой само да се ангажира с подписката :lol:
 
7

7842

Гост
Ще видим какви ще прави моят в 6.35
Не иска да стреля точно и това е.Накъса ми нервите.Идеше ми на моменти да я хвана за цевта и да я усуча в бордюра:wall:.Не го казвам на шега-сериозно беше.Със какви ли не проектили,не иска.То промяна на скорости..........и пак не.Реших да чистя цевта,като вкарах шомпола вътре и започнах движение навътре-навън,при всяко допиране на стеблото на шомпола в края на цевта където е изходната фаска(заводската) от шомпола който е облечен в някаква ПВЦ шлаухка,се навиват стружки от ПВЦ-то като косъм дебели.Ръбът на фаската е като бръснарско ножче.Извадих цевта и веднага на струга.Направих нова фаска.Стана приказка.:eek:Сега харесва всички чашки.
Това е стрелба на открито,днес от маса-много неудобна.Вятър с посока 16часа.Двама стрелци.Малкият диск стрелях аз,на големият llcoolj-Левент.
100 метра,JSB Knockout 6.35 мм,2.17 гр.
 

Attachments

  • 20201105_174638.jpg
    20201105_174638.jpg
    289.6 KB · Прегледи: 128
  • 20201105_174726.jpg
    20201105_174726.jpg
    289.2 KB · Прегледи: 127
  • 20201105_174810.jpg
    20201105_174810.jpg
    242.3 KB · Прегледи: 127

llcoolj

Редовен Потребител
Не иска да стреля точно и това е.Накъса ми нервите.Идеше ми на моменти да я хвана за цевта и да я усуча в бордюра:wall:.Не го казвам на шега-сериозно беше.Със какви ли не проектили,не иска.То промяна на скорости..........и пак не.Реших да чистя цевта,като вкарах шомпола вътре и започнах движение навътре-навън,при всяко допиране на стеблото на шомпола в края на цевта където е изходната фаска(заводската) от шомпола който е облечен в някаква ПВЦ шлаухка,се навиват стружки от ПВЦ-то като косъм дебели.Ръбът на фаската е като бръснарско ножче.Извадих цевта и веднага на струга.Направих нова фаска.Стана приказка.:eek:Сега харесва всички чашки.
Това е стрелба на открито,днес от маса-много неудобна.Вятър с посока 16часа.Двама стрелци.Малкият диск стрелях аз,на големият llcoolj-Левент.
100 метра,JSB Knockout 6.35 мм,2.17 гр.

Една дулна фаска какви чудеса прави при цев CZ :rambo: А при някои турски цеви нищо не помага :D
 

rivan

Редовен Потребител
Сещам се за кацата с меда и онова - другото! Но при някои пушки съотношението е различно! Често в полза на другото!
 
Нагоре