5-ти кръг от шампионата на България по ФТ София "Люлин планина" 2х50

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Дата на провеждане – 23-24 юли 2022 г.
Място на провеждане – Люлин планина ,между с.Мало Бучино и Банкя,или по-точно в.з Градоман на Банкя.
Гората е чиста,прохладна с дебела сянка.Разликата в температурата е 7-8 градуса на долу,спрямо града.
Терена позволява да се направи, както супер лесно трасе ,така и супер сложно такова(зависи от "пред седателя" в какво настроение ще е в петък)

Пускам точни кординати:
42.675719,23.144560

Поставено габърче
От магистралата се отклоняваме за с.Мало Бучино .В края на селото завиваме на дясно по черен здрав път ,който минава под магистралата и ви довежда до бивака.Ще бъдат сложени указателни табели.Мястото е подходящо за палатков лагер .Ще ползваме заслона на ловната дружинка-навес с дълга маса ,пейки и зидано барбекю,като наше задължение е да си почистиме района в неделя.
За тези ,които няма да спят на палатки могат да разгледат хотелите в района.

Характер на състезанието
Състезанието ще е в дисциплината Фийлд таргет за пневматични пушки.
Състезанието ще е в рамките на два дни.
Брой мишени 50. Мероприятието ще в два кръга по един кръг за всеки състезателен ден.
До участие се допускат ППП и ПЦП до 16 джаула в калибър до 5,5.


Такса за участие в състезанието - 15 лв. общо за двата дена.
Ще има задължителен хроно-тест, компромиси няма да се допускат с мощността на пушките независимо от причините. Участието на двама човек с една пушка ще се разрешава, но единият от състезателите ще бъде извън класирането. Участници в състезанието които не са присъствали на брифинга преди състезанието за всеки отделен ден няма да се допускат до участие за деня. Всеки състезател да разпредели така времето, че да бъде на брифинга.
График за провеждане на мероприятието:

Първи ден:
От 8:00 - 10:45 часа хроно-тест, прострелка, записване
От 10:45 - 11:00 – откриване и брифинг- Обявяване на правилата и мерките за безопасност при провеждане на мероприятието.
Начало на първи кръг 11:00 часа.

Втори ден:
От 8:00 - 10:15 часа хроно-тест, прострелка, записване
Брифинг – 10:15-10:30 часа.
Начало на втори кръг 10:30 часа.


Регистрация само на посочения адрес: Регистрация


Зоната за прострелка ще бъде отворена само:
Първи ден - 8:00 часа до 10:45 часа.
Втори ден - 8:00 часа до 10:15 часа.
В друго време на прострелката няма да може да се стреля, защото домакините/организаторите немогат да подсигурят маршал в зоната прострелаката извън посоченото време.
 
Последна промяна:

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Регистрирани до момента:

БожидарЧудомиров
ВладиславВърбанов
ГаляПавлова
ДениславПаташев
ДетелинИванов
ДеянМарков
ИвоАлдимиров
Калоян Дулев
МирославПетров
НадеждаГергушка
НиколайДимитров
НиколайКоновски
ПетърИлиев
РуменГергушки
СимеонГеоргиев
ХайриХутев
ХристоПетров
ChrisWillis
 
Последна промяна:

Anahtas.DmN

Потребител
Здравейте, Колеги,
Как сте днес? ФТ ми изглежда доста интересен спорт с ВО и го обмислям от известно време, чудех се дали на това мероприятие ще има възможност да мина, да погледам как се провежда, каква е "екипировката", правилата и да пусна някоя друга съчма с някоя друга пушка/ пистолет? Пък догодина може и аз да се включа :).
Извинявам се ако коментара ми е неуместен по някаква причина.
Поздрави!
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Здравейте, Колеги,
Как сте днес? ФТ ми изглежда доста интересен спорт с ВО и го обмислям от известно време, чудех се дали на това мероприятие ще има възможност да мина, да погледам как се провежда, каква е "екипировката", правилата и да пусна някоя друга съчма с някоя друга пушка/ пистолет? Пък догодина може и аз да се включа :).
Извинявам се ако коментара ми е неуместен по някаква причина.
Поздрави!
Разбира се че може да дойдеш и да разгледаш и да пробваш,щом имаш желание.
 

Астрален

Редовен Потребител
Пък догодина може и аз да се включа
Здрасти колега, защо да чакаш чак догодина? Предстоят много интересни състезания в календара за тази година. За да започнеш, се иска само интерес, дух и мерак. А екипировката постоянно се променя и "усъвършенства". Тя тази край няма... :)
 

Anahtas.DmN

Потребител
Здрасти колега, защо да чакаш чак догодина? Предстоят много интересни състезания в календара за тази година. За да започнеш, се иска само интерес, дух и мерак. А екипировката постоянно се променя и "усъвършенства". Тя тази край няма... :)

Колкото и да звучи нереално, за тази година имам доста неща да свърша, или поне до средата на Октомври, много важен фактор също така е да си харесам ВО и да си го закупя.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Заповядай. Ще имаш прекрасната възможност да се докоснеш до почти всички фт пушки и оптики. Да постреляш в реални условия и най вече да изкараш една добра вечеринка ако желаеш разбира се.
 

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Крайно класиране:
МястоИмеФамилияден 1ден 2тотал
1БожидарЧудомиров454489
2ЛюбоНиколов424284
3МиленМиладинов433780
4НадеждаГергушка403979
5ГаляПавлова383977
5ДеянМарков364177
7ДетелинИванов403676
8ХристоПетров353570
9НиколайКоновски343367
10ИвоАлдимиров273966
11ХайриХутев303464
11РуменГергушки283664
13СимеонГеоргиев362662
14НиколайДимитров312455
15ВладиславВърбанов262753
16МирославПетров241943
17КалоянДулев38038
18ПетърИлиев02727
19НиколайКоршумски02222
20ChrisWillis51419
21НаскоНинов17017
21ВелимирПаташев17017
23АннаВенкова15015
24ЕфкаКоршумска01212
25ЛъчезарДанчов01111
26МарияНинова909
27ВикторияНиколова606
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Този кръг трябва да се прекръсти на ФТ Екстрийм. Адмирации за хората които са се убили от работа по склоновете това не е човешко. Може би най-трудноното трасе което съм стрелял, беше си изпитание като се има предвид моите килограми и ръст, прекарах си супер и дадох всичко от себе си. Другия месец пак :rambo:
 

Anahtas.DmN

Потребител
Колеги,
Много Ви благодаря за преживяването. Пиша ден по-късно и вече САМО врата не ме боли. Чудех се как да го опиша с думи, и единствено стигнах до - Не помня кога последно съм си прекарвал толкова добре с дрехи, надмина очакванията ми многократно!

Вече съм сигурен, ще дам всичко от себе си да догодина да си имам цялата екипировка и да участвам активно.

ПС.

Не мога да Ви благодаря достатъчно, това си беше и ще си остане истинско преживяване!
Много БЛАГОДАРЯ!

До нови срещи!
 

Астрален

Редовен Потребител
Не помня кога последно съм си прекарвал толкова добре с дрехи
Кратко, ясно и красноречиво казано! :) Нямам какво да добавя към горното, освен моята голяма благодарност и уважение към организаторите, за положения наистина тежък труд, за да можем да стреляме 2 незабравими дни на това истинско ФТ-Extreme трасе!
Болежките от това двудневно "упражнение" вече отминаха, усмивката от лицето ми - не :)
 
Нагоре