30.03.2014 FT open SF 2x30 Бонсови поляни

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Време е за първото ФТ мероприятие, което ще бъде организирано от ФТКС.
Мероприятието ще се проведе на 30.03. от 11,00 ч., на трасе FT1 (от картата по-долу).
Ще се стреля по 30 мишени, по един зачетен изстрел в мишена, в два кръга (т.е. общо 60 зачетни изстрела).
15 коридора по 2 мишени в коридор на разстояние от 8 м. до 50 м.
Регламентът е стандартния - последно одобрен от ФТКС - http://forum.airguns.bg/index.php?topic=2751.15
Относно подреждането на трасето - членовете на клуба да се чувстват длъжни и съпричастни за реденето му от 08,30 -08,45 ч., както и за неговото събиране след мероприятието. Всяка допълнителна помощ е добре дошла.
Програма:
9.00-10.15 ч. - аранжиране на трасето.
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.
Такса участие 5лв.

За новодошлите пускам един скриншот на местоположението, както и линк към Google Eart със съответните обозначения.
Ако има нещо неясно - въпроси и мнения тук в темата или тел. 0885851688 Румен
Поздрави

GPS координати:
паркинг 1 - 42°39'37.06"С; 23°12'29.52"И
 

Attachments

  • Bonsovi poliani.jpg
    Bonsovi poliani.jpg
    343.2 KB · Прегледи: 70

TeXHo

Потребител
Да напомня - състезанието ще е РЕЙТИНГОВО.

Моля, желаещите да участват да заявят това си намерение до петък.

Желаещите да ги включа в традиционната скара, също ще помоля да се обозначат в същия срок.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Заявявам участие в състезанието и на скарата.
;) :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз заявявам участие (+ скара :) )
Васил Василев
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Малко fun :D от мен по темата "Бонсови поляни":
За мен това възвишение над Горна Баня е нещо като К-2 - върхът финансов убиец :wall:: опитите ми до го покоря през последните две години ми струваха: 150 км платформи на пътна помощ, смяна на гарнитура, радиатор, термостат, водни съединения и ... една цяла кола при втория опит, бракувана до хотела "Под върха" - само на 500м от злокобното проклятие, наречено Бонсова поляна :'( :mad: !
След умопомрачително тежки размишления реших да направя трети опит за атака на 30-ти март 2014 - така че пишете ме за състезанието :rambo:. И за скарата, разбира се :meat:. Само не разбрах - бирата влиза ли към скарата, или да си носим :cheers: ?!

P.S: Под "носим" имам предвид, че последните километри може ми да се наложи измина пешком, предвид формираните за мен традиции от 2012 и 2013 г. ;) !
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Този път с червеният звяр ще бъдеш номер едно в покоряване на върха и състезанието разбира се.
:cheers: ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Прав си Павка - само с позитивно мислене се разчупват проклятията: какво ли не ми погодиха тез софиянци - въздуха ми разреждат, параболата ми объркват, мишени по обратни наклони ми редят, колата ми трошат ... То направо не се трае вече :mad: ! Газ с ферарито по баира и бой до дупка с призрака Файнверкбау - това ги чака в неделя :rambo: :p !
 

TeXHo

Потребител
Скарата ще включва пържоли, кърначета, хляб и лютеница. Кой каквото си хареса, ще ме улесни ако го уточни.
Течностите (вода, кола, бира) само по заявка. Колкото излезе сметката, накрая я деля по равно на участниците. Статистиката показва, че удоволствието излиза към 7лв.

Ако някой предпочита сам да си избере менюто - няма проблеми, ще получи достъп до скарата.

МНОГО ВАЖНО: Пригответе си слънцезащитни средства, да няма червени изненади като в Леденик ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В събота срещу неделя местим часовниците с един час напред.
Някой да не е разбрал.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Чакат някой да ги грабне.
 

Attachments

  • 20140328_142650.jpg
    20140328_142650.jpg
    272.3 KB · Прегледи: 33

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
За съжаление аз няма да мога да дойда. Нарочно изчаках до днес за да видя дали няма да има промяна, но възникнаха служебни проблеми и ще трябва да пропусна мероприятието. Надявам се да се забавлявате и заради мен..

от телефона
 

lynx

Редовен Потребител
На мен ми се налага пътуване за уийк-енд-а и състезанието ще го пропусна, но до към обяд трябва да съм се прибрал в София и съответно се записвам само за скарата.
 

TeXHo

Потребител
Записани за състезанието:
1. scandalo,
2. TeXHo,
3. pavloff,
4. vas2308,
5. Архитекта,
6. Termina4,
7. kid
8. Сибилла
9. fatalen
10. sir John
11. milen.m

Записани за скарата:
1. TeXHo,
2. pavloff,
3. vas2308,
4. Архитекта,
5. Termina4,
6. kid
7. lynx
8. Сибилла
9. fatalen
10. sir John

Ако съм пропуснал някого, да си каже. Ако обичат и колегите от ФТКС, да уважат останалите участници и да се обозначат за списъците.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ако дойда без да съм се записал, освен скарата какво друго ще сбъркам? :cheers:
 
Нагоре