29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
След обмисляне на вариянти и разглеждане на места за състезанието реших че за този месец с тези условия ще е най добре състезанието да е еднодневно в неделя.Решил съм го вече и промени няма да има нито в датите нито в регламента това е което мога да предложа аз и мога да организирам ноември месец.За двудневно в Стара загора ще има но догодина когато сме готови на 100 процента да отговаряме на условията за едно пълноценно състезание.

Правила за провеждане на мероприятието: http://www.ft-sofia.com/?page_id=339
Като допълвам че ще се стреля само с 4,5мм до 16,3 джаула поради факта че мишените не са само мои.


Мястото за провеждане на състезанието ще е почти същото като миналия път но на долната поляна(по-голяма е)Който е идвал ще се ориентира горе долу:https://www.google.bg/maps/@42.4509182,25.5189327,651m/data=!3m1!1e3

ГПС координати:42.450959, 25.521411

Когато се завиете наляво от главния път минавате по едно мостче после карате около 60-70 метра по асвалтовия път и се отклонявате НАЛЯВО по черен път към поляната,би трябвало да се виждат колите но все пак ще сложа табелки за опътване.Ако има нещо винаги може и да ми се обадите 0888944600.

ПАК КАЗВАМ МЯСТОТО НЕ Е ТОЧНО СЪЩОТО КАТО МИНАЛИЯ ПЪТ ТОЗИ ПЪТ СМЕ НА ДОЛНАТА ПОЛЯНА ЧЕ Е ПО ШИРОКО.ЛЯТОТО БЯХМЕ ГОРЕ ЗАРАДИ СЯНКАТА.


28.11 редене на трасето-9:00 (ще помоля всеки свободен и имащ желание да помогне да дойде когато може,не са много мишени и ако сме повече хора ще стане бързо)

29.11
8:00-10:00-Пристигане.
10:00-10:45-Прострелка.
10:45-11.00-Брифинг и мерки за безопастност.
11:00-Начало на състезанието
15:00-Край на състезанието награждаване и сладки приказки.

Такса за участие 5лв. като казвам че всички пари събрани от такси за участие от това и бъдещи мероприятия ще се влагат веднага в инвентар.Ще има осигурени медали за призовите места и сертификат за участие на всеки който ни е уважил и присъствал на състезанието.

Мястото се намира в непосредствена близост до Старозагорски минерални бани и който иска може да дойде от събота и да спи някъде там за да не пътува неделя от рано.Не се ангажирам с място за събиране събота вечер понеже ще оставам на полянката да пазя инвентара.

За сега е това ще видя какво съм пропуснал като информация и ще допълвам в движение:cheers:
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Пиша нов пост за да излезне на всички че има нова информация в темата.


ВАЖНО!!!! Моля всеки който е сигурен че ще идва да се запише в темата,състезанието ще се проведе ако има поне 5 човека които ще дойдат със сигурност,без мен понеже аз няма да участвам за да мога да следя за реда и спазването на правилата за да може да се научим да стреляме по правилата.Позволява се участието на двама човека с една пушка.:winner:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз ще кажа със сигурност в четвъртък, като си видя работния график за месеца. По принцип дори когато работим, го правим в съботите така че почти 100 процента ще дойда. В четвъртък ще потвърдя.
 

Dominus

Редовен Потребител
Милко, много е трудно да се каже подобно нещо цял месец преди датата. Трябва да се има предвид, че това е кажи речи Декември и времето може да е всякакво. Включително и минусови температури и виелици.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Павка аз не съм казал отсега да се записвате аз ще имам готовност за организация но ако два дена преди мероприятието сме 2ма човека състезание няма да има.А пуснах темата отрано понеже така е правилно и има достатъчно време хората да знаят и да се организират.По рано няма да мога да направя състезание но мисля че лошо време едва ли би ни спряло а и все пак зимата няма много мероприятия какво като помръзнем малко.:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пиша нов пост за да излезне на всички че има нова информация в темата.


ВАЖНО!!!! Моля всеки който е сигурен че ще идва да се запише в темата,състезанието ще се проведе ако има поне 5 човека които ще дойдат със сигурност,без мен понеже аз няма да участвам за да мога да следя за реда и спазването на правилата за да може да се научим да стреляме по правилата.Позволява се участието на двама човека с една пушка.:winner:

Вече се събираме малко хора на състезания и да те загубим като участник си е жива загуба. Така, че не виждам смисъл да не участваш. Смятам, че правилата са известни добре на всички и се спазват добросъвестно.
Така, че стягай пушката и в боя, спазването на правила ще си го следи всеки участник.
Лично аз мисля да участвам да е живот и здраве само.
Студеното време не ме притеснява, повече ме притеснява минаването на Балкана.
 

apapazov

Редовен Потребител
Имам голямо желание да участвам , но за съжаление ще мога да потвърдя няколко дена преди самото състезание.
Радвам се че има хора които се нагърбват с не леката задача да организират такива мероприятия!
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Докато не се заеме позиция на коридора - сигурнo няма.
Знаете за какво говоря...
Па ти, недей така на няма и дозина "овце" , падар да ставаш :D

Така, че стягай пушката и в боя...

Желанието за участие го имам, но на този ранен етап само толкова от мен.:sorry:
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Ами да ви кажа чесно когато правихме тренировка в Стара загора аз участвах и през цялото време изпитвах умора и дори успях да си ударя пушката и да си прецакам и прострелката.Затова вече съм решил когато правим мероприятие да съм на разположение ако има нередности по трасето а не да участвам с нежелание и да се измъча докато мине състезанието.Има предостатъчно други състезания из България на които да участвам през годината.
Иначе за времето знам че поемаме риск но дори и през лятото да е не се знае дали няма да има някой порой.Както се казва КОТ ТАКОВА ако всичко е наред ще се съберем и ще се позабавляваме.Като наближи ще гледаме прогнози и ще го мислим.Пуснах темата отрано за да знаете когато сте на 100 процента сигурни разбира се че тогава ще се запишете за участие.:cheers:
 
  • Харесвам
Reactions: kid

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също смятам да участвам.
Прострелях и другата пушка, разграфих оптиката, защото след като пробва в Русе и жената се нави да участва. Сега не моем да се разберем кой да е със сайтрона и кой с леуполда...
Та да се имат предвид +2 броя.
(ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ДА Е - там сме!)
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
"28.11 редене на трасето-9:00 (ще помоля всеки свободен и имащ желание да помогне да дойде когато може,не са много мишени и ако сме повече хора ще стане бързо)" - Милко да не си объркал датата ?
Инак ще помагам само да съм си тука. Трябва да се видим някой ден да ти дам мишените, които са в мен и да постреляме, че не съм стрелял от бая време :cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да сме здрави пък ще видим.Ще се пусна ако трябва пък кво да правим.
Задължително си стреляй...най-добрата тренировка е състезанието, не се напрагай при стрелянето и приеми минаването на трасето като тренировка.
 

Dominus

Редовен Потребител
Да вземем да я позавърнем към дневен ред, тази позамряла тема.
Милко, можеш да ме пишеш за участие.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз може и в събота след обяд да дойда и да помогна с реденето - ще нося и хронометрите. Само вижте някъде наблизо да препоръчате място за нощувка - двойна стая!
Бройте двама за участие! (мен и жената)
 
Нагоре