26.09 – FT Open SF30 „Бонсови поляни“ – 11:00 ч.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Поради невъзможност за провеждането на мероприятието от календара на 25.09.2010 го насрочваме за 26.09.2010г.
Трасето ще се състои от 30 мишени, по две в коридор, два кръга (общо 60 изстрела).
Започваме в 11:00ч. Записване до 10:30ч. Ще помоля за навременно идване на желаещите.
Такса 3лв.
Трасето ще е разположено на поляната на Бонсови поляни. По долу има карта, по която да се ориентирате. Ако имате въпроси не се колебайте да ги зададете на ЛС.
На първата карта "Овча Купел" да се чете "Горна Баня"
 

Attachments

  • Bonsa 0.JPG
    Bonsa 0.JPG
    233.6 KB · Прегледи: 78
  • Bonsa 1.JPG
    Bonsa 1.JPG
    201.2 KB · Прегледи: 75
  • Bonsa 3.JPG
    Bonsa 3.JPG
    211.4 KB · Прегледи: 80

ivofox

Редовен Потребител
N42.660027 , Е023.19851- Навигацията ми е дава N42.66002 , Е023.19851(без седмицата) пак е над Горна баня ,но дали е правилното място?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Това са координатите на последното състезание. Координатите на поляната са други, но не бих ги пуснал, защото има някакво разминаване между Google Earth и нормалните навигации.
Погледни хубаво картите и ще се ориентираш. Последния бивак е оцветен в светло зелен цвят.

П.П. Вероятно тези координати ще са истинските 42.660027 23.20451
 

lynx

Редовен Потребител
cdman написа:
Тези координати аз ги мерих с моя GARMIN GPS на предното състезание :)
Ако е било облачно времето, най-много точноста да е била около 10-12 метра.
Това е предостатъчно за да се локализира нашата 300 метрова поляна !!! ;)
 

ivofox

Редовен Потребител
N42.660027 , Е023.19851- И при мене ми го дава така с тези координати и аз съм с гармин,но ми дава по пряк път още от центрамния път има път в дясно(асфалтиран пат ли е или черен) и излиза точно на мястото.Този път хубав ли е ,може ли да се мине с обикмовена кола(обозначил съм го на снимката с зелена непрекъсната линия)?Или е по -добре да се мине от доло кадето е показан маршрута?
 

Attachments

  • Bonsa 3.JPG
    Bonsa 3.JPG
    398 KB · Прегледи: 77

lynx

Редовен Потребител
ivofox , този път не го изпробвай защото е през поляните и може да имаш неприятни моменти, особено ако е кално ;)
Мини си през "Хасфалта"!
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
"Поляната" е обозначена с жълт цвят!!! Не е необходимо да ходиш до там, където си начертал!!!
Още на най-лявата стрелка, която си нарисувал ще ни намериш.
 

ivofox

Редовен Потребител
Ок мерси че ми каза ,заблодих се с това ново място дето пише там.Тя е и по близо до центрамния път.
поздрави :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Момци времето го дават ла...няно, може би следобеда да става, но не е сигурно. Аз може би ще съм в София тогава и ако не вали ще мина да ви видя....
 

Attachments

  • weather.jpg
    weather.jpg
    66.7 KB · Прегледи: 59

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
@CaMyPau: Виж сега, комшу, когато става въпрос за Бонсовата поляна по друг начин се четат прогнозите: първата колонка с дъждовните капки направо я пропускаш - софиянци от край време са си връзкари и там може да завали чак като приключи награждаването. Втората колонка с температурите - не е от особено значение в този сезон. За третата колонка с вятъра - умножаваш стойностите по три и ... си готов с прогнозата за състезанието ;). Нали ги видя, че двама от домакините ходиха чак на Острова миналия уикенд да тренират на як вятър за това състезание ;).
А сега - сериозно: не се чуди, мятай пушката в багажника и върви се забавлявай с колегите от ФТКС :rambo: !
 

cdman

Администратор
fatalen написа:
Стига с това време!!! :wall:
Който има желание ще дойде и времето няма да го спре.

И червен сняг да завали там сме ! ;) така, че малко дъжд няма да ни уплаши. Спомням си как съм стрелял с Божо , Симо и Пламен в градушка преди 2 години :)
 

cdman

Администратор
Въпреки упорития дъжд успяхме да постреляме малко и направихме 1-вия кръг! Благодарности на организаторите от ФТКС и на смелите стрелци които участваха :cheers: , чакаме и крайното класиране ;)
 

братушка

Редовен Потребител
Да бе :)
Идвай после при вас с ваш'те "кратки превалявания" ;) ;) ;) ;) ;)
А бях мислил, че се обзаведох достатъчно за стрелби и къмпинзи ;) ;) ;) ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Много упорит дъжд! И въпреки, че се промъквахме помежду преваляванията, не успяхме да минем и втори гръг изцяло :wall:
Редултати в първата графа са от първи кръг, втора графа са от втори кръг и в скоби е отбелязано от колко мишени е постигнат резултата.
Ето и "междинното класиране":

fatalen - 22+5 ( 8 )
ivofox - 21+3 ( 4 )
mira_bis - 19+11 ( 18 )
milen.m - 17+15 ( 20 )
simogg - 17+8 ( 14 )
bateiav4o - 15+4 ( 8 )
rashko - 13+9 ( 14 )
pavloff - 13+3 ( 4 )
cdman - 12+0
jost70 - 10+4 ( 17 )
samuray - 9+2 ( 8 )
братушка - 8+3 ( 6 )
Пепи - 1+0
 

lynx

Редовен Потребител
Забелязвам интересна и приятна новина в лицето на ivofox :yes:
За първи път се явява на състезание и отнася второто място!
Браво Иво! Само така!! :bravo: :bravo: :bravo:
 
Нагоре