23.02.2014 FT open SF 2x30 Бонсови поляни

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Поради лошо време, първото ни за годината мероприятие не успя да се усъществи.
Сега времето е благосклонно към нас и от ФТКС решихме,че е времето за първото за тази година ФТ състезание.
Мероприятието ще се проведе на 23.02. от 11,00 ч., на трасе FT1 (от картата по-долу).
Ще се стреля по 30 мишени, по един зачетен изстрел в мишена, в два кръга (т.е. общо 60 зачетни изстрела).
15 коридора по 2 мишени в коридор на разстояние от 8 м. до 50 м.
Регламентът е стандартния - последно одобрен от ФТКС - http://forum.airguns.bg/index.php?topic=2751.15
Относно подреждането на трасето - членовете на клуба да се чувстват длъжни и съпричастни за реденето му от 08,30 -08,45 ч., както и за неговото събиране след мероприятието. Всяка допълнителна помощ е добре дошла.
Програма:
9.00-10.15 ч. - аранжиране на трасето.
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.

За новодошлите пускам един скриншот на местоположението, както и линк към Google Eart със съответните обозначения.
Ако има нещо неясно - въпроси и мнения тук в темата или тел. 0885851688 Румен
Поздрави

GPS координати:
паркинг 1 - 42°39'37.06"С; 23°12'29.52"И

П.С- Благодаря на Пламен за предишната му тема само я копнах и промених малко :p
 

Attachments

  • Bonsovi poliani.jpg
    Bonsovi poliani.jpg
    343.2 KB · Прегледи: 35

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Явно се създаде недоразумение!
Адаша (Архитекта) пръв се обади, че е готов да направи рейтингово мероприятие на съвършено ново трасе, докато в нашия календар не е отбелязано такова. На него принадлежи правото на "първия", пък и съм сигурен, че трасето ще бъде повече от атрактивно.
С Румбата говорихме в последствие.
Предлагам нашето мероприятие да не бъде рейтингово.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
На 23-ти ще правим състезание с което ще открием сезона. ;)
Няма да е рейтингово!
Първото рейтингово както са се договаряли се надявам да го спретне Пламен(Архитекта). :)
 

TeXHo

Потребител
И аз се извинявам за недоразумението, моя беше инициативата да излезем най-накрая от зимния сън с едно състезание. Неучастието ми във форума напоследък ми попречи да знам, че се планира друго състезание по това време.

Всяко зло за добро - така 23-ти ми се освобождава за Fantastico Open ;)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
BAD TORO написа:
Първото рейтингово както са се договаряли се надявам да го спретне Пламен(Архитекта). :)
Щом Председателят така казва - няма мърдане ???. То си е направо .... кат партийно поръчение :bastun: :D !
Да приключваме с недоразуменията и да почваме да се настройваме за веселба :rambo: :cheers:. Тази вечер ще пусна тема за откриването на Рейтинговия ФТ шампионат-2014 на 2-ри март във В.Търново :bgflag: .
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Я да се преброим за това състезание, да не се окаже че ще сме 32-33 силуета заедно с мишените ;)
И дали съботата 22.02 не е по-добрият ден.
Аз съм на линия и за двата дни
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление ми се налага да си отида до Б.Слатина за няколко дни, така че тази събота и неделя ще съм аут.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Aз съм свободен за неделя и ще дойда. То и събота става но ще трябва да дойда с дъщерята (на 6 години), че жената работи събота.
 

TeXHo

Потребител
Аз съм болен :(
Пропускам.
Ако ви трябват мишените, някой трябва да отиде да ги вземе от офиса.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Поради очакващи се дъждове, снегове и ураганни ветрове, които ще отвеят наличните стрелци към Велико Търново на 02.03. това състезание отпада.
 

lynx

Редовен Потребител
Тюх, язък! :mad:
Това ми беше шанса все някога да се намъкна и аз в тройката на ФТ състезание ;)
Щеше да е готино: 30 мишени, 3 участници и всичките медалисти ;)
:cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ха така.
Сега трябва с нещо друго да си запълня неделята...
 
Нагоре