18 Септември 2011 - FT Open SF 2x30

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
mitaka101 написа:
Състезанието ще е в Неделя /18.09.2011/ от 11 часа. Записване, прострелка от 10 часа.
Формат на състезанието 2х30 мишени, 6 задължителни позиции. Мишените ще са разположени в 15 коридора по 2 мишени в коридор. Времето за стрелба е 3 минути на коридор и ще се засича от заемане на позицията за стрелба.
Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.
Такса за участие - 5лв.
Стягайте пушките - мишените ще ви чакат!
 

mitaka101

Потребител
Re: 17-18.09 - FT Open SF 2x50

Състезанието ще е в Неделя /18.09.2011/ от 11 часа. Записване, прострелка от 10 часа.
Формат на състезанието 2х30 мишени, 6 задължителни позиции. Мишените ще са разположени в 15 коридора по 2 мишени в коридор. Времето за стрелба е 3 минути на коридор и ще се засича от заемане на позицията за стрелба.
Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.
Такса за участие - 5лв.
Стягайте пушките - мишените ще ви чакат!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: 17-18.09 - FT Open SF 2x50

Пожелавам успех на участващите.
Жалко, че насрочихме и двете групи мероприятия в едни ден.
Следващия път ще наблегнем на координацията повече.
:cheers: :rambo:
 

mitaka101

Потребител
Re: 17-18.09 - FT Open SF 2x50

"Колкото повече - толкова повече"
Приятно изкарване и на Вашето мероприятие!
Все пак това са нерейтингови мероприятия и е хубаво, че по този начин /припокриване на датата/ ще са достъпни за повече хора.
:rambo:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: 17-18.09 - FT Open SF 2x50

Започнахме поетапно преоборудване на бандата и скоро ще имаме състезател, екипиран на международно ниво :rambo:! Така че - стягайте се! Същият обеща, че ако слушкаме - и на нас ще купи :yahoo:. Тогава пък - съвсем ще трябва да се стегнете :p ;) !
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Re: 17-18.09 - FT Open SF 2x50

Архитекта написа:
Започнахме поетапно преоборудване на бандата и скоро ще имаме състезател, екипиран на международно ниво :rambo:! Така че - стягайте се! Същият обеща, че ако слушкаме - и на нас ще купи :yahoo:. Тогава пък - съвсем ще трябва да се стегнете :p ;) !

Сигурно Пламен говори за Павката... защото скоро му пристига Фалкон-а
Ураааа :yahoo: за Павката :exclaim:
И да се надяваме че ще си спази обещанието и на нас да купи плякалки на международно ниво :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
За неделя го дават яко слънце.
Трасето ще е на открито.
Носсете си шапки! 4адъри!
 

TeXHo

Потребител
BAD TORO написа:
За неделя го дават яко слънце.
Трасето ще е на открито.
Носсете си шапки! 4адъри!
И слънцезащитни продукти! Да не стане някой за резил да изгори на последното слънце ;)
 

mitaka101

Потребител
Подготвихме трасето - ще е на слънце изцяло, за съжаление. Постарахме се да е трудничко. Утре от 9 часа ще разпъваме сергията, който желае да заповяда. Прострелка, хронотест и записване до 10.50 часа. Правила и мерки за безопасност до 10.59 часа. Първи кръг от 11.00 часа.
Желателно е да си носите ВОДА, храна и всичко, което помага срещу слънце.
 

lynx

Редовен Потребител
Състезанието приключи успешно, предполагам че всички са останали доволни от мероприятието.
На мен ми хареса много.
Отлична компания, добро настроение и усмихнати физиономии.
Скара, лафче и най-вече сериозни тренировки за стрелба на вятър.
Времето беше отлично, около 25-26С, слънцето не беше много неприятно, само вятъра пречеше с непостоянни пориви.
Но трябва и такива премеждия да има, за да свикват състезателите да правят корекции при вятър ;)
Ето малко снимки от мен:
http://rsvr.snimka.bg/sports/bonsovi-18 ... 053360.big
За съжаление първата половина от снимките ги направих без да погледна, че апарата е нагласен за снимане на стайно осветление и голяма част от снимките станаха гадни със синкави отенъци :(
Но.....здраве да е!

Класирането в груб вид:

1. Божидар Чудомиров - 46 т.
2. Радослав Кюрчев - 43 т.
3. Милен Миладинов - 41 т. /18 + 23/
4. Бранимира Сърбинова - 40 /17+23/
5. Явор Велков - 36 т.
6. Светлин Симеонов - 33 т.
7. Весо - 25 т.
8. Панайот Наков - 24 т. /12+12/
9. Любомир Здравков - 23 т. /12+11/
10. Димитър Киров - 11 т. /клас ПП/
11. Юли - 4 т. /3+1/ клас ПП/

По-късно предполагам, че ще се появи подробно класиране с точките от всеки кръг по отделно , ник нейм, пушки, оптики и т.н. ... както си му е реда.


:cheers:
 

cdman

Администратор
Аз току що се прибрах :rambo:

Благодаря на Mitaka и Texho за трасето , на Атанас за чудните пържолки , и на всички които взеха участие в състезанието.

Получи се едно много добре спретнато състезание със екстра от слънчев загар. Чакаме официалното класиране и снимките на Митака с професионалната техника :)
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Отли4но трасе.Организаторите бяха изстискали максимума от
полянката. Вяръра наистина си бе сериозен,поне за времето докато бях
горе. Мисля 4е стрелящите си направиха една добра трениривка по мишени на пределни
дистанции и вятър ,по-мишени с намалени убойни зони и ........Вятър ;)
Аз си гръмнах само една пържолка!
4сетито на победителите
 

TeXHo

Потребител
cdman написа:
Аз току що се прибрах :rambo:

Благодаря на Mitaka и Texho за трасето , на Атанас за чудните пържолки , и на всички които взеха участие в състезанието.

Получи се едно много добре спретнато състезание със екстра от слънчев загар. Чакаме официалното класиране и снимките на Митака с професионалната техника :)

И от мен благодарности към всички за отличното изкарване. Редно е да отбележим, че и Милен и Атанас имат не по-малка заслуга от мен за трасето. Надявам се, някой ден и Атанас да има възможност да участва в нашите мероприятия, но засега финансовата бариера му идва висока.
Въпреки разочароващото ми представяне, аз съм доволен. Придобих опит от първа ръка, колко е важна подготовката за състезание.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Хубаво се получи.
Момчетата се бяха постарали от предния ден да подготвят трасето.
Времето беше прекрасно и вятъра се постара хем да ни разхлади, хем да ни попречи за повече точни попадения.
Благодарности на главния готвач и Началник ГСМ (снабдител) ;) ;) ;)

Ето и класирането:

Божидар Чудомиров fatalen AirArms EV2 NS Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,51 23 23 46
Радослав Павлов rashko RWS CA100 NS Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,52 22 21 43
Милен Миладинов milen_m AirArms EV2 NS Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,52 18 23 41
Бранимира Сърбинова mira_bis AirArms S400 Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,52 17 23 40
Явор Велков bateiav4o AirArms EV2 NS Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,51 19 17 36
Светлин Симеонов cdman AirArms EV2 NS Diamond 10-50X60 JSB Exact 4,52 15 18 33
Веселин Ангелов jost70 Anshutz SuperAir ZOS 10-40X60 JSB Exact 4,52 13 12 25
Панайот Наков texho Hamerli AR20 MTC 8-32X60 JSB Heavy 4,52 12 12 24
Любомир Здравков bernhard Hamerli AR20 Leapers 6-24 JSB Exact 4,52 11 12 23
Димитър Киров mitaka101 Gamo Hunter 880S Tasco 6-24X50 JSB Exact 4,52 6 5 11
Юлиян Ненков juli1888 Hatsan 75 RWS Hobby 5,50 3 1 4
 

jost70

Потребител
ФТКС
Ще степенувам , доколкото мога !
Благодарност към организаторите за чудесното трасе , лесно на пръв поглед на една обикновенна поляна .Лесно , ама не съвсем. Как го сметнахте така ,че вътъра се въртеше като ........на Рашко аватара :D. То който си може си може , класирането го показа .Никак не съм доволен от постигнатият от мен резултат. :wall:не достигнах желаният процент попадения .
Но пък прекараните няколко часа сред Приятели /стрелящи и наблюдаващи /си заслужаваше, угорчението е от задприкладното устройство .
Честито на победителите :clap: :clap:
 

rashko

Редовен Потребител
Супер си изкарахме ;) освен вятъра ми направи впечатление и мишена №2 премерихме я с Мира на 39-40 м. стрелях я и двата пъти удари в синджира :eek: в последствие се оказа че на 44 м. пада,как другите мишени оптиката си ги премери само тази не можа :eek:

Някой спомня ли си на колко метра я е стрелял ???
 

lynx

Редовен Потребител
Рашко, колко клика имаш от 40 до 44 метра?....9....10 ?
Като е далечна мишена, би трябвало да е с голяма убойна зона и да пада дори и с неточни настройки.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Не са му виновни кликовете, а вятъра!
И защо я е свалил с поправки за по-дале4на дистанция?
Защо е така нека помисли, а не да клати само аватара ;)
 
Нагоре