15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Мероприятието ще се проведе на 15.06. от 11,00 ч., на трасе FT2 (от картата по-долу).
Ще се стреля по 30 мишени, по един зачетен изстрел в мишена, в два кръга (т.е. общо 60 зачетни изстрела).
15 коридора по 2 мишени в коридор на разстояние от 8 м. до 50 м.
Регламентът е стандартния - последно одобрен от ФТКС - http://forum.airguns.bg/index.php?topic=2751.15
Относно подреждането на трасето - членовете на клуба да се чувстват длъжни и съпричастни за реденето му от 08,30 -08,45 ч., както и за неговото събиране след мероприятието. Всяка допълнителна помощ е добре дошла.
Програма:
9.00-10.15 ч. - аранжиране на трасето.
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.
Такса участие 5лв.

За новодошлите пускам един скриншот на местоположението, както и линк към Google Eart със съответните обозначения.
Ако има нещо неясно - въпроси и мнения тук в темата или тел. 0885851688 Румен
Поздрави

GPS координати:
паркинг 1 - 42°39'37.06"С; 23°12'29.52"И
 

Attachments

  • Bonsovi poliani.jpg
    Bonsovi poliani.jpg
    343.2 KB · Прегледи: 65

lynx

Редовен Потребител
scandalo написа:
Време е за първото ФТ мероприятие, което ще бъде организирано от ФТКС.

Амчи не е първото ;)
:cheers:

Да си пожелаем хубаво време и късмет!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Дано не вали. То и да вали пак ще се видим.
Само да сме живи и здрави.
 

TeXHo

Потребител
Заявки за скарата - при мен :) Както винаги - 7лв на калпак (ако не са вдигнали цените), срещу което получавате пържоли, кърначета, кола, бира, вода и хляб. Ако не забравя, този път ще взема и лютеница...
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
scandalo написа:
Време е за първото ФТ мероприятие, което ще бъде организирано от ФТКС.

Амчи не е първото ;)
:cheers:

Да си пожелаем хубаво време и късмет!
Ееее Рачо все да се вгледаш в детайлите :). Копнал съм от предното състезание и явно не съм преправил всичко.
Простете ми :)

П.С- За състезанието ще има медали за първите 3-а + допълнителни награди за първите трима подсигурени от колегата andreev.
 

оги-пз

Редовен Потребител
От Пазарджик ще присъстваме почти цялата група , със сигурност ке се спуснем 2-ма новобранци в спорта.
В същност ще пристигнем още в събота на хижата ще покупонясваме по нашенски и в неделя ще сме на трасето.
Ако има мераклий за маса там сме.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ако не бачкам, ще се опитам да направя включване.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колкото повече толкова повече момчета.
Заповядайте не се притеснявайте ще се позабавляваме 100%.
Поне в гората на Злати няма кой да му се скара :)
 

оги-пз

Редовен Потребител
scandalo написа:
Колкото повече толкова повече момчета.
Заповядайте не се притеснявайте ще се позабавляваме 100%.
Поне в гората на Злати няма кой да му се скара :)

;) :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Аз моето участие съм го записал, но да потвърдя и тук. Там съм!

Да напомня, че вече сме стабилно в сезона на комарите. Носете си репелент. Слънцето не вярвам да ни е проблем в гората, но флакон слънцезащитен продукт няма да ви претовари.

Моля колегите да си преброят мишените, които ще донесат, за да подготвя и аз необходимата бройка до 30. Ще взема и винтове, което значи, който има винтоверт - да го вземе. Не знам в гората тревата до къде е, но с толкова дъжд не бих се очудил да се наложи да са по дърветата повечето мишени.
 

lynx

Редовен Потребител
Панчо, каква гора? ???
Румбата е написал, че състезанието ще се проведе на голямата поляна, трасе ФТ-1.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо чети моля те малко по внимателно :).
Състезанието ще бъде на заслона. Ако някой му се коси 13 декара площ да заповяда и на поляната ще го направим.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Имам скромен въпрос, имаме проблем с едната пушка , та ще може ли 2 ма да се пуснем с една пушка. :rambo:
 

lynx

Редовен Потребител
scandalo написа:
Рачо чети моля те малко по внимателно :).
Състезанието ще бъде на заслона. Ако някой му се коси 13 декара площ да заповяда и на поляната ще го направим.
Последна редакция: юни 12, 2014, 22:21:32 pm от scandalo

Ай СтЮга ве... :eek: ;)
Румба, я огледай пак първи пост, че току виж и с датата си ни излъгал.
А дадените GPS координати сигурно се падат някъде в северно Кабо Верде ;)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да се отбележа и тук , че и аз съм записан за състезанието и за скарата разбира се :)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Моля колегите от София, които имат възможност и желание да дойдат към 8:30 да направим трасето по-бързо и да си доставим удоволствие всички от състезанието.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Пана, пиши ме и мен за скарата.
И да си жив и здрав още веднъж... :cheers:
 

XaHKy5paT

Новодошъл
izvinqvam se za latinicata ama pi6a ot telefona.Ina4e da vi pitam sofiqnci de ste 4e nie ot pazardjik ve4e strelqme...... Na masa :rambo: za kordinati x. bonsovi polqni :D
 
Нагоре