12.06.2010 бенчрест Пловдив-Оризари

M_I_T_A_K_A

Потребител
а в неделя ако знаете каква еротична фотосесия изпуснахте
в един момент забравихме да стреляме ;)
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
3 девойки по прашки на една лодка се поливаха с бира и си правеха еротични снимки
а ние се наслаждавахме на възможностите им ;)


пп: имам едно питане , кой смята групите ?
 
A

Anonymous

Гост
M_I_T_A_K_A написа:
3 девойки по прашки на една лодка се поливаха с бира и си правеха еротични снимки
а ние се наслаждавахме на възможностите им ;)
Ехххххх :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Вие, мръсници такива, няма начин да не сте ги зяпали през оптиките ;) ;) ;) ;) ;) ;) А може и заради вас да са направили малко шоу ;)
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Весо като не разбира от компютри поне му се отдава да снима ;) ;) ;)
 

piperov_pipi

Потребител
Здрасти БРАТУШКА, как сибе чуствуеш много хубави снимки си направил...! :p
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аkraba1 - какво стана с твойте снимки да не забрави ;)
 

lynx

Редовен Потребител
И аз ги чакам, тяхните снимки винаги са били "на ниво" във всяко едно отношение :yes:
 

DANNY

Редовен Потребител
soundmax написа:
Аkraba1 - какво стана с твойте снимки да не забрави ;)

Не съм забравил, но фото апарата не бе мой.
Сега снимките ми ги качват на порции. Има към 200 снимки. За сега са качени само 45 снимки, после ще има и още.
Ето линка към първите снимки
http://s779.photobucket.com/albums/yy80 ... s/orisare/
 

lynx

Редовен Потребител
Тази снимка е за раздела "Жените и големите пушки" ;)
IMG_0794.jpg
 

DANNY

Редовен Потребител
Това не е точно по тази тема но го пускам тук защото е воден разговор по време на състезанието. И участниците по-лесно ще се сетят за това за което говорихме :)

@andi

Анди с теб и с други колеги водихме един спор до колко влиае качеството на проектила в/у стрелбата с бойно оръжие.
Говорехме за Драгунов и постиженията с него на различни дистанции.
Казхти за един клип, който сега случайно поак попаднах на него.
Обърни внимание в края на клипа има сравнения на различни боеприпаси на различни производители.
Качеството на попадението с някои от тях е тук-таме :D
А с други, не бих искал да съм на отсрещната страна :rambo:

ето и клипа

http://www.youtube.com/watch?v=btGRU4TqXJM
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
akraba1 да те подсетя да качиш и останалите снимки от състезанието че има 2-3 дето ме интересуват ;)
 

andi

Редовен Потребител
Сетих се че говорихме за СВД . Вярно е че в БГ за нея се носят доста митове и легенди .
Иначе това което си пуснал не е СВД .Това е цивилна пушка система Драгунов ! Това има огромно значение , особено за руско оръжие ! А за щатната знам че е правена в няколко завода и страни и дори първите руски се били с различна стъпка .
През далечната 1991-92г , в казармата взех допуск (изкарах курс) за СВД , и докато се уволня 'утилизирах' доста патрони . Среляхме само от щатните за картечницата ( консервите ) . Само са ни разправяли , че имало някакви снаиперови спортни руски патрони . но... не знам да са ползвани в армиите .
Тези в клипа имат странна маркировка - не съм виждал такава на български и руски патрони ( не знам англииски) А може и да са някакви 30 годишни отлежали . А тези по точните явно са 'пресни'
По инструкция при прострелка на щатната СВД на 100 метра , с 4 патрона от упора(не дъска за гладене и не от тинейджър, дето я държи странно) , трябва да даде мах 8см отклонение !

пп. В БГ се купиха доста 'Тигри' за луди пари , разходиха ги на лов няколко пъти и тихичко си ги прибраха по касите :D :D :D и сега ходят с други пушки !
 

DANNY

Редовен Потребител
andi написа:
Сетих се че говорихме за СВД . Вярно е че в БГ за нея се носят доста митове и легенди .
Иначе това което си пуснал не е СВД
.




:eek: :eek: :eek: :eek:
Ами какво е тогава?
2 години съм стрелял с него :cool:


Ако искаш да изместим спора в темата за снайперите!?
 

DANNY

Редовен Потребител
MAD MAX написа:
Това ми прилича на Тигр по-скоро.

Заглавието на клипа е
Izhmash Dragunov Tigr ( SVD )
Разликата поне визуално е само в приклада и ложата. Тоя с който аз съм ползавал е с дървен приклад.
Но както и да е....
Идеята е не толкова каква е козметичната промяна от модел до модел и дали се различава примерно по предпазител /едно зъбче в повече/ а по скоро говорим за разлика в проектилите и отражението в/у качеството на стрелба.



Макси премести моляте последните постове в темата за "начален курс за снайперисти" както и да се казваше темата.
 
Нагоре